2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızcelerim günaydınlarr
ne zamandır gelemedim biliyorsunuz kpss ye hazırlanıyorum nete pek girmiyorum
kadınlar kulübünde de pek durmuyorum
ne var ne yok hamiş kalan var mı merak ettim sizleri öpüyorum canlarım

zeytiiiiiin nerelerdesin sen canım herkes seni merak etti hamiş kalan henüz yok ama yılmak yok devam

selam kızlar ben geldim tüm değerlerim gayet güzelmiş sonuçlar süper

bakalım 4 ay falan kendi olmasını bekliycez sonrada olmazsa rahim filmi çektircem çok mutlu oldum bi sorunum yokmuş hormonlarımda

Çok sevindim senin adına Rabbim tez zamanda Hayırlı Bebiş nasip etsin

Denizkabuğum 2646 Eskişehir Maraş esim maraslı. Afyonun bir ilcesinde yaşadığımız için başına afy yazdım. Nerde çalışıyorsun? Ben telefondan takıldığım için gündüzleri pek takip edemiyorum...

Merhaba arkadaşlar,
ben 5 yılık evliyim artık çocuk istiyorum ve birkaç kez denedimmm olması için... inşallah olur yada olmuştur... karnımın alt tarafında gerginlik hissi var birde miğdemi üşütmüş gibi ağrıyorr. belkide miğde bulantısı bilmiyorumm.. hepinize allah gönlüne göre versin... lütfen aranızda bu hisleri yaşayan varsa yazsın... çok merak ediyorum 1 hafta sonra test yaptırmak istiyorum...

kızlar nerelerdesiniz biçimsiz hastamısın hayırdır cnm geçmiş olsun

songül amin cnm inşallah hamilesindir Rabbim hepimize yardım etsin

Kızlar bende anne olmak istiyorum.. Nasılsınız? Aldım bı kahve forumu gezıyorum

Bende bebiş istıyorum allahımın iznıyle ekimde hamileydım ne guzel ama boş gebelikmiş kürtaj oldum su an İse herseyı oluruna ve zamanına bıraktım öyle hiç ovulasyon tarıhı hesap falan yapmyrm nasibimde ne zaman varsa bebegım isteyen herkes yasasın bu mutlulugu bende tabıkı

öncelikle geçmiş olsun inşallah en hayırlı zamanda bebeğini kucağına alırsın canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…