2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızlar s.a. öncelikle rabbim hepimizn yardımcısı olsun yeni yıl bize sağlık huzur bereket ve hayırlı sağlıklı evlatlar versin :))) 2012 haziranından beri her ay oldumu acaba diye umutla bekliyorum..o kadar zorki bunu çekmeyen anlamaz gerçekten..gülerek eğlenerek geçiyor hayatımız sanıyorlar ama içimizde neler yaşadığımızı eşlerimizi bile bilmiyor...bu ay tüp bebek yaptırdık oda tutmadı..bundan sonra ne olur gerçekten bilmiyorum.rabbim yardımcımız olsun ama 2015 i beklemek istemiyorum düşünmek bile istemiyorum nasipse bende 2014 annesi olmak istiyorum en azından 2014 te hamile kalmak istiyorum..uzun oldu ama içimi döktüm kızlar

sakın umudunu yitirme ve isyan etme hep dua et.seni çok ii anlıorum bnm 3ay oldu ama gercekten zor bi dönem çevremdekiler bni çocuk düşünmüorum die bilio ama aslında bn korunmuyorum.ama içimde hep o inanç var yeter ki allah istesin imkansız yok.umudunu kaybetme dua et

Canim Allah hepimize gonlumuzdeki muradi versin hic uzulme hepimiz ayni durumdayiz evlat ozlemini ancak bunu yasayan anlar Allah 2014 te bizi yavrularimiza kavusturacak

Öncelikle Allah hepimize sabır versin her ay bir hevesle beklemek gercekten cok zor Allahım yardımcımız olsun bende iki senedir bekliyorum son bir aydir tedaviye basladik ilk tedavimiz olumsuz sonuçlandı yarın yeniden sil bastan başlıyoruz inşallah bu kez olumlu sonuçlar alırız.sende kalbini içini ferah tut nekadar kafamıza takarsak okadar yıpranıyoruz Allahım seninde ve hepimizinde yardımcısı olsun inşallah sadece kendim için değil hergün hepimiz için dua ediyorum

herkese iyi akşamlar evet kızlar sizi çokk iyi anlıyoırum
yıllarcaca bekleyip artık bu gelen yıl bizim yılımız olsun istiyoruz
ki inş olur hepimiz evlat hasretini kucağımıza evlatlarımızı alıp onları koklayarak unuttursun mevlam.....

mrb.bn uzn zamndr szleri takip ediyorum ama yeni üye oldm.23 yaındayım 4 ay önce boş gebelik yaşadığm içn kürtaj oldm bu ayda günm 10 gün geçiyo we aynı şeyleri yaşamkdan vucudumn beni yanıtmasndan korktugum içn testde yapmadm doktorada gtmiyorum öle bekliyorum ama bende 2014 anne olmayı çok istiyorum rabbim tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı bebişler nasip edre inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…