2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ya hayır uzulmeyın hemen du bakalım bugun adet gormen lazım senın olacakmı. sendekı agrıları cok normal gormuorum ben Allahtan umıt kesılmez hem bu ay olmazsa bıdahakı ay olurr. sen uzme kendını yeterkı.

hayırlısı bitanem ama ağrım devam ediyor azalmakla birlikte şimdi biraz daha iyiyim ay sizlerde etkili oldunuz tabi canlarım sağolun destek oldunuz bana Allah ne muradınız varsa versin dün regl olmam lazımdı kuzum

hayırlısı bitanem ama ağrım devam ediyor azalmakla birlikte şimdi biraz daha iyiyim ay sizlerde etkili oldunuz tabi canlarım sağolun destek oldunuz bana Allah ne muradınız varsa versin dün regl olmam lazımdı kuzum

amınn cnm amınnn hepımızın ınsallah. yarında bekleyelım bakalım olmazsan bı test dha yap ptesı gunu cnm.

canımmm bnm sen cok tatlısın baattınde favorımdır buarada :)

günaydın kızlar
bu aralar hem younum hem de ders çalışmak zorunda olduğum için nete pek giremiyorum
nasılsınız bir havadis var mı
son gelişmelerden uzakta kaldım

bende yaptım benimde 14. günüm negatif artık gelecek aya kaldı umutlar canım üzülme

kızlar ben geldim dün hava almaya çıktık eşimle dağlara iyi geldi bugün rüyamda karnım kocamandı test yaptım pozitifti hemen sabahın köründe test yaptım negatifti iğnenin 14. günü reglim gelmedi ama umudum yok :KK14:

:KK76: ay süper olurdu arka arkaya :KK1::KK52:

Olur olur bal gibi olur bal:-)

amin kuzum aynen öyle valla iğnenin 77 tl olduğunu duyunca eşimde bende birbirimize baka kaldık ama mecbur aldık napcan :KK53:
Canım iğne icin doktordan rapor istesene ben raporlu aldım

cnm bak sımdı ne okudum catlatma ıgnesı olduktan 15. gunu kesın adet goruomussun eger adet gorulmuosa gebelık olusmustur dıe okudum sennı heveslendırmekte ıstemıorum ama uzuluosun agrılarım var vs dıe ama. bılemedım bunuda okuyunca senınde bugun 15. gunun dımı..

Ya ne kadar güzel söylüyorsun umarım gebelik olmuştur bize tekrardan bi umut verdin

merhaba kızlar bende 1 yıldr bebiş istyrm ama olmadı 2 kez kimyasal gebelik yaşadım bu ayda preseed aldım onu deniycem bakalım sabırla bekliyorum

merhaba kızlar bende 1 yıldr bebiş istyrm ama olmadı 2 kez kimyasal gebelik yaşadım bu ayda preseed aldım onu deniycem bakalım sabırla bekliyorum

Meraba keser84 öncelikle geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlıklı hamilelik geçirirsin.Preseedi bende duydum, hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş. bende bu ay ovulasyon testiyle takip edicem, olmazsa bende preseed almayı düşünüyorum sen nerden aldın? Eczanelerde satılıyormu?

günaydın kızzllaaaarrrr

ben geldim kırmızı kartı yedim sabah yeni ay yeni umut regl olabilmek bile iyi bişey bu yolda nice kadınlar var adet olamıyorlar aylarca bunada şükür napalım çarşambaya doktoruma gitcem hayırlısı olsun bakalım sizlerde ne var ne yok :KK34:

Selam kızlaaar:)
Afyonluyuz selam canım abu ay da kırmızı kart desene:)
Benim yumurtlama günlerim 20-22 si arası. 20 sinde o çatlama akıntısı gelmişti ama düşükten sonra 1 adet geçsin istedim o yüzden bu ay pek titizlenmedim. Preseed aldım bi de, önümüzdeki ay deneyeceğim bakalım..
Yeni yıl, yeni ay, yeni umutlarla gelsin bebişlerimiz. Bu sene üst üste çok üzücü şeyler yaşadım, en üzücüsü annemi kaybettim, 1 düşük yaptım, 4-5 yakınımı daha kaybettim. O yüzden bu sene bitsin istiyorum artık..

Meraba keser84 öncelikle geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlıklı hamilelik geçirirsin.Preseedi bende duydum, hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş. bende bu ay ovulasyon testiyle takip edicem, olmazsa bende preseed almayı düşünüyorum sen nerden aldın? Eczanelerde satılıyormu?
merhaba canım teşekkürler ben preseedi internetten sipariş etiim getirttim bakalım ovi testide kullanıyorum hayırlıı artık nezman olursa bilemiycem ama ben bebişimi sabırsızlıkla bekliyorum çok nazlı çıktı sıpa gelmiyor bi türlü:))

selam hoşgeldin canım o dediğin ne acaba ben bilmiyorum :44:

canım hoşbulduk preseed kayganlaştırıcı jel ilişkiden en fazla 15 dakka önce vajinana sıkıyorsun spermlerin yumurtaya hızla ulaşmasını sağlıyormuş.. bakalım bu ay onu da deniycem..

X