2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
merhaba canım teşekkürler ben preseedi internetten sipariş etiim getirttim bakalım ovi testide kullanıyorum hayırlıı artık nezman olursa bilemiycem ama ben bebişimi sabırsızlıkla bekliyorum çok nazlı çıktı sıpa gelmiyor bi türlü:))

canım hoşbulduk preseed kayganlaştırıcı jel ilişkiden en fazla 15 dakka önce vajinana sıkıyorsun spermlerin yumurtaya hızla ulaşmasını sağlıyormuş.. bakalım bu ay onu da deniycem..

hııım anladım çarşamba günü doktoruma bi sorayım faydası zararı varmı ona göre bende alayım

Selam kızlaaar:)
Afyonluyuz selam canım abu ay da kırmızı kart desene:)
Benim yumurtlama günlerim 20-22 si arası. 20 sinde o çatlama akıntısı gelmişti ama düşükten sonra 1 adet geçsin istedim o yüzden bu ay pek titizlenmedim. Preseed aldım bi de, önümüzdeki ay deneyeceğim bakalım..
Yeni yıl, yeni ay, yeni umutlarla gelsin bebişlerimiz. Bu sene üst üste çok üzücü şeyler yaşadım, en üzücüsü annemi kaybettim, 1 düşük yaptım, 4-5 yakınımı daha kaybettim. O yüzden bu sene bitsin istiyorum artık..

selam canım evet bu ayda kırmızı kartı yedim malesef sağlık olsun vardır rab'bimizin bi bildiği bu arada başın sağolsun bende bi düşük yaptım evet çoook kötü bi duygu ama hayırlısı öyleymiş rabbim yaşamalarını uygun görmemiş demekki insan olmak heleki kadın olmak çok zor bu hayatta preseed faydalımı acaba bende merak ettim şimdi :44:

günaydın kızzllaaaarrrr

ben geldim kırmızı kartı yedim sabah yeni ay yeni umut regl olabilmek bile iyi bişey bu yolda nice kadınlar var adet olamıyorlar aylarca bunada şükür napalım çarşambaya doktoruma gitcem hayırlısı olsun bakalım sizlerde ne var ne yok :KK34:

evet canım hayırlısı olsun. canım öncelikle gebeliğe engel bişeyin varmı onu öğren. ve evdesin iyi değerlendirmelisin bunu . düzenli yürüyüşler yap temiz havada vücut kendini yeniliyor, bal çörek otu vb..... bitkisel şeylerle kendine iyi bak .... ha bu arada maydonozdan uzak dursun gebelik düşünenler ........... Bunun dışında zaten pzitifsin allah gönlüne göre versin inşallah :

günaydın kızzllaaaarrrr

ben geldim kırmızı kartı yedim sabah yeni ay yeni umut regl olabilmek bile iyi bişey bu yolda nice kadınlar var adet olamıyorlar aylarca bunada şükür napalım çarşambaya doktoruma gitcem hayırlısı olsun bakalım sizlerde ne var ne yok :KK34:

Meraba canım ben daha yeni neti açtım... Bugün biraz yoğundum arkadaşlarla buluştuk sonra ailemin yanına gittik eşimle, daha yeni eve geldik...Canım hayırlısı olsun önümüzde daha çok ay var inşallah hepimiz hamile kalcaz.Dediğin gibi zamanında adet olmakta güzel. Bende bu ay çok ümitlenmiştim adet olduğum gün baya bi üzüldüm sonra tabi diğer günlerde insan alışıyor. Çarşamba günü inşallah güzel haberlerle dönersin.

Selam kızlaaar:)
Afyonluyuz selam canım abu ay da kırmızı kart desene:)
Benim yumurtlama günlerim 20-22 si arası. 20 sinde o çatlama akıntısı gelmişti ama düşükten sonra 1 adet geçsin istedim o yüzden bu ay pek titizlenmedim. Preseed aldım bi de, önümüzdeki ay deneyeceğim bakalım..
Yeni yıl, yeni ay, yeni umutlarla gelsin bebişlerimiz. Bu sene üst üste çok üzücü şeyler yaşadım, en üzücüsü annemi kaybettim, 1 düşük yaptım, 4-5 yakınımı daha kaybettim. O yüzden bu sene bitsin istiyorum artık..

Amazon canım başından geçen olaylara çok üzüldüm Allah sabır versin :KK43: Canım bende ağustos ayında düşük yaptım ilk ay korundum iki aydırda istiyorum ama olmadı daha. Benim düşük kendiliğinden oldu kürtaj olmadım 5 haftalıktı. İnşallah dediğin gibi yeni yıl yeni umutlarla gelir hepimiz için :) Bu arada preseed i bi kaç kişiden daha duydum bende bu ay olmazsa diğer aya almayı düşünüyorum.

Kızlar bişey sorcam şimdi ben ovülasyon testi almak istiyorum ama eczanelerde çok pahalı bi kutuda 5 tane var. 29 lira. Netten almak istiyorum bi site var kredi kartı bilgilerini istiyor çok güvenemiyorum siz testleri nerden alıyorsunuz?

Kızlar bişey sorcam şimdi ben ovülasyon testi almak istiyorum ama eczanelerde çok pahalı bi kutuda 5 tane var. 29 lira. Netten almak istiyorum bi site var kredi kartı bilgilerini istiyor çok güvenemiyorum siz testleri nerden alıyorsunuz?

TIP KM SAN

ben burdan kredi kartsız kargo dahil 18 tanesini 18 tlye getirttimn canım tavsiye ederim

Meraba canım ben daha yeni neti açtım... Bugün biraz yoğundum arkadaşlarla buluştuk sonra ailemin yanına gittik eşimle, daha yeni eve geldik...Canım hayırlısı olsun önümüzde daha çok ay var inşallah hepimiz hamile kalcaz.Dediğin gibi zamanında adet olmakta güzel. Bende bu ay çok ümitlenmiştim adet olduğum gün baya bi üzüldüm sonra tabi diğer günlerde insan alışıyor. Çarşamba günü inşallah güzel haberlerle dönersin.

üzülme kuzum sitres yapma ben sevindim bile adet olabildiğime çünkü geçen ay 3 hafta gecikmiş çok şişmiştim o zaman tedavi görmüyordum henüz tarlusalla adet olmuştum şimdi doğal yolla oldum çok şükür

evet canım hayırlısı olsun. canım öncelikle gebeliğe engel bişeyin varmı onu öğren. ve evdesin iyi değerlendirmelisin bunu . düzenli yürüyüşler yap temiz havada vücut kendini yeniliyor, bal çörek otu vb..... bitkisel şeylerle kendine iyi bak .... ha bu arada maydonozdan uzak dursun gebelik düşünenler ........... Bunun dışında zaten pzitifsin allah gönlüne göre versin inşallah :

tavsiyelerine uycam bitanem evet pozitifim çünkü yaradan var o biliyor herşeyi ,gönlümüzün muradını ,dileğimizi eğer bizim için hayırlıysa o verecek zamanı gelince Allah seninde gönlüne göre versin amiiin :KK16:

afyonlu merhaba canım böyle umudunu kaybetmemen pozitif olmana çok sevindim desene :)) sende 2014 yanlız bırakmadın bizi şaka biyana herşeyde bi hayır vardır bebem

günaydın kuzum olsun olsunda güç olmasın kuzum rabbimiz cömerttir el açanın elini boş çevirmez inanıyorum er yada geç bizlerde anne olcaz varsın 2014te olsun bebeği beklemek umudetmek bile güzel :KK34:

gunaydııın yoldaşlarımmm.. :)) bugun randevu gunu heycanlıyım cook. burada afyonlum sen calısmıosun ama benden erken kalkıosun kac gundur dıkkatımı cekıo hayırdır kuzum :)))

gunaydııın yoldaşlarımmm.. :)) bugun randevu gunu heycanlıyım cook. burada afyonlum sen calısmıosun ama benden erken kalkıosun kac gundur dıkkatımı cekıo hayırdır kuzum :)))

günaydın kuzucuk eşim işe gidiyor 6.45te uyanıyoruz 7.15te evden çıkıyor bende pc başına geçiyorum hemen sizlere bakıyorum napıyonuz diye :KK51:

randevu ne için gitcen doktora kuzum hayırdır bende çarşamba gitcem

sna ınanamıorum ben olsam hemen yatar uyurummm. gun ıcerısıne uyuomusun pekı. uykusuz kalma sakın dıkkat et kendıne..progesterona bakılcak tatlım kan vercem yumurtalıklarıma bakılcak ne alemde dıye dua edın tekrar kıste donusmus olmasın :KK53: hayırlısı bakalım gıdecem de heyecanlıyım cok. buarada sana helal olsun ok dırayetlısın ornek alıorum senı ona göreee :KK34:

X