2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Canım bu ay benimde ilk ayım biliyorsun hatta dün kırmızıları bekliyordum gelmedi bugun ben kasık ağrı ile bel agrisi başladı. Kırmızıları göreceğim gibi geliyo. Ayrıca dün gece rüyamda test yapıyorum ve çift çizgiyi görüyorum o kadar güzel bi duyguydu ki uyanınca cok moralim bozuldu. Umarım hepimiz bir an önce bebeklerimize kavuşuruz

o rüyanın aynısını evelsi gün sabaha karşı 5te bende gördüm uyanıp koştum test yaptım ama negatifti rüyamda çok seviniyordum benimde dün regl günümdü hala olmadım umarım kiste çevirmemiştir sen ne zaman gitceksin doktora kuzum test yaptınmı:KK25:

adetın ıkı gunmu gecıktı tatlım senın normalde duzenlımıdır dongun. belırtılerın vs varmı. amanın heycan yaptım :KK76:

o rüyanın aynısını evelsi gün sabaha karşı 5te bende gördüm uyanıp koştum test yaptım ama negatifti rüyamda çok seviniyordum benimde dün regl günümdü hala olmadım umarım kiste çevirmemiştir sen ne zaman gitceksin doktora kuzum test yaptınmı:KK25:

Normalde düzenli 28 günde kesin oluyordum ama gecen ay bütün dengem bozuldu ondan sonra iğne ve hapa başladım. Dün test yaptım tek çizgi. Doktora bende bu haftanın sonunda gitmeyi planlıyorum esim ancak o gun izin alabilecek. Ayrıca kızlar ben internetten gebelik testi aldım çoklu olanlardan. Sanırım adet geciktikten sonra dogru sonuc veriyor onlar çünkü bi de ultra erken denilen testler vardı pahalı olan

Normalde düzenli 28 günde kesin oluyordum ama gecen ay bütün dengem bozuldu ondan sonra iğne ve hapa başladım. Dün test yaptım tek çizgi. Doktora bende bu haftanın sonunda gitmeyi planlıyorum esim ancak o gun izin alabilecek. Ayrıca kızlar ben internetten gebelik testi aldım çoklu olanlardan. Sanırım adet geciktikten sonra dogru sonuc veriyor onlar çünkü bi de ultra erken denilen testler vardı pahalı olan

valla artık idrar testi yapmam hayal kırıklığı başka bişey değil regl olmazsam doktor ne olduğunu söyler

kuzum şu anda durumum müsait değil eşim maaşını çarşambaya alcak perşembe günü gitcem işte sabretcez artık napalım adamdan test istemeye yüzüm yok artık :KK43:

bu ıse gırınce maddı olayda cok zarar goruo valla. Allah hepımızın yardımcısı olsun canım benım.

amin kuzum aynen öyle valla iğnenin 77 tl olduğunu duyunca eşimde bende birbirimize baka kaldık ama mecbur aldık napcan :KK53:

cnm bak sımdı ne okudum catlatma ıgnesı olduktan 15. gunu kesın adet goruomussun eger adet gorulmuosa gebelık olusmustur dıe okudum sennı heveslendırmekte ıstemıorum ama uzuluosun agrılarım var vs dıe ama. bılemedım bunuda okuyunca senınde bugun 15. gunun dımı..

cnm bak sımdı ne okudum catlatma ıgnesı olduktan 15. gunu kesın adet goruomussun eger adet gorulmuosa gebelık olusmustur dıe okudum sennı heveslendırmekte ıstemıorum ama uzuluosun agrılarım var vs dıe ama. bılemedım bunuda okuyunca senınde bugun 15. gunun dımı..

evet kuzum 15. günüm benim umudum yok ne bileyim yaa eşim daha çok üzüldü neden olmuyo deyip duruyor onada üzülüyorum :KK43:

Merabalar benide aranıza alırmısınız? Uzun süredir kk yi akip ediyorum dün üye oldum. Bende yaklaşık üç aydır istiyorum ama bu ay yine adet oldum:KK43:

evet kuzum 15. günüm benim umudum yok ne bileyim yaa eşim daha çok üzüldü neden olmuyo deyip duruyor onada üzülüyorum :KK43:

ya hayır uzulmeyın hemen du bakalım bugun adet gormen lazım senın olacakmı. sendekı agrıları cok normal gormuorum ben Allahtan umıt kesılmez hem bu ay olmazsa bıdahakı ay olurr. sen uzme kendını yeterkı.

ya hayır uzulmeyın hemen du bakalım bugun adet gormen lazım senın olacakmı. Sendekı agrıları cok normal gormuorum ben allahtan umıt kesılmez hem bu ay olmazsa bıdahakı ay olurr. Sen uzme kendını yeterkı.

hadi afyonlu 2013 sonu senın göbüşünle kapatalım :) 2014 de biçimsiz ve benimle açalım

X