2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

sorun değil canım bence çoğul gebelik büyük ihtimal. gözün aydın rabbim kucağına almayı da nasip etsin inş.

arkadaslar bişey sormak istiyrm yrn hastaneye gtcm ordanda kan tatlılı yaptrsam gebelık cıkrmı adetme 4gun kalmıs olck yrn hamılelık varsa cıkrmı ?

muhtemelen çıkar ancak gününü beklemek daha mantıklı canım. kişiden kişiye çok değişe biliyo.

Merhaba canım, ben de öğle ve akşam yemeğinden önce 1 su bardağı içiyorum. 15 gün devam 5 gün ara bir 15 gün daha yapacaksın.

canım ya bu soğan kürünü kullanıyorum ancak bende akıntı yok. ilk iki gün vardı bugün beşinci gün ama hiç akıntı yok nerdeyse. bi de soğan kürü için adet döneminde kullanmayın diyo. ikinci 15. gün adetime denk geliyor.

acıyor kuzum fakat tek göğsüm çok acıyor benim tuhaf

Afyonli beni hatitladinmi 12 haftalik oldum sukurler olsun rabbime bende ilk belirtilerde anlattiklarin vardi goguste tek gogustu ve sol gogsumdu oburune nazaran o tek gibiydi acisiyla sizisiyla oyuzden bende cok acaba demistim ama sukurler olsun haber ver bak gercekte merak ettim insallahhh hamissindir

hatırlamaz olurmuyum kuzum rabbim korusun bebişini ve seni ama eşimin ısrarıyla sabah test yaptım 4 -6 gün gecikmeyle negatif sonuç olsun sorun değil allah büyüktür adet olayımda film çekilcek ve tedaviye başlıycaz anlamadığım göğsüm hala acıyor belimde,ağrıyor anlamadım hayırlısı olsun kuzum ne diyelim rabbim neylerse güzül eyler

Aynen canim bnim hic belli olmaz rabbim cok buyuk onun hikmetinden sual olunmaz benim ablamin 13 yildir olmuyrdu tup bebekle simdi hamis hemde aramizda tam bir hafta var ayarlasak olmazdi rabbim biliyor herseyi insallahh kurban oldugum Allah im istyen herkese tattirsinn sanada afyonluuu canim benimm aynen devam bigun yazacaksin buradan insallahhh

inşaAllah kuuuzzuum benim umudum hep var pko var ya o geciktirdi sanırım yine sadece göğsüm şişmezdi benim onu anlamadım rabbim ol derse olur kuzuuum

sorun değil canım bence çoğul gebelik büyük ihtimal. gözün aydın rabbim kucağına almayı da nasip etsin inş.

İnşallah öyledir canım

Canim cok sevindim hamile olmana sakin kotuyu dusunme simdiden ins hersey cok guzel olacak allahin izniyle bende kendimi cok korkutmustum ama simdi cok sukur hersey yolunda canim

Teşekkür ederim canım... İnşallah bakalım

Kızlaaaar aman ha dünyanın tek derdı evlat kokusuna hasret kalmakmıs gıbı dusunmeyın rabbımın zoruna gıtmesın. Bu ay kistim var ve yumurtalıklar calısmadı dıye kahrolup uzuluyodum senmısın işime karısan dıyıp benı bı elden ayaktan dusurdu rabbım aklım basıma geldı. zaten 39 kıloyum
normalde bunyem cok zayıftır gecen pztsı işte fenalastım ama aksama kadar ıdare ettım eşim geldı acıle gıttık şekerım sırasıyla once 44 sonra 36 ölçüldü. 30 a düştüğü anda bilinç tamamen kapanırmış ve hastanın bır daha kendıne gelmesı hayli zormuş. Sağ tarafımı komple uyusma hali aldı. Hemsıre ıgne batırıyordu hıssetmedım 2 3 saat sonra yavas yavas hıssetmeye basladım. Ozel hastane sızı devlete sevkedıcez sorumluluk kabul edemeyız dedı.. bır haftadır doktor doktor surunuyorum yatak döşek. anca ayaklandım ve bugun işbası yaptım yenıden…. Sonucta hala bı teşhis konulamadı sımdılık dıyetısyen kontrolunde vucuduma karbonhıdratla seker yuklemesı yapılıyor. Daha sonra tekrar tetkıkler yapılıp teshıs konulacak. Demem o ki rabbım vermıyosa bılıyoda vermıyo allah korusun ya hamıle olsaydım bu ay ne olucaktı ? hem bebiş düşücekti hem ben daha fena olacaktım muhtemelen…

dip not: dıyetısyenım vucut yag endeksı %18 in altında olan ınsanlarda ureme işlemlerı gerceklesmez yada cok zor gerceklesır senın suan %13 dedı. Yumurtamayla ılgılı problem yasaman gayet normal dedı. Hanı acaba dıyorum arkadaslar sızlerdede boyle bır sorun olabılır mı ? bu dusuncem zayıf olupta anne olamayan arkadaslarımı ıcerıyor sanırım.

aaaaaaaaa !!!
perikanadııı ayy cok sevindim arkadasım gunler sonra tekrar girebildim :)))
cok mutlu oldum değer cok güzel canım benim hiçbi problem yoktur insallah!!
tekrar tekrar tberik ederim darısı bizim basımızaaaaaaaaaaaa...

Teşekkür ederim canım.. Darısı hayırla sağlıkla başınıza... İşte hcg değerim normallerin çok üstünde bu yüzden sıkıntı var mı diye doktora gittim Allah korusun cumartesinden beri mol gebelik diye ağlıyordum doktor da pek bişi demedi perşembe günü yine gidicem bakalım..

kızlar bende istiyorum ama bi türlü cesaret edemiyorum 2 düşük yaptım bitanesi hatta dış gebelikti şimdi 7 ay geçti ama cesaretim yok

İnşallah öyledir canım

Teşekkür ederim canım... İnşallah bakalım

peri kanadıııııııııııııııııııııııııııııııııı aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cok sevındımmmmmmmmmmmmmmm Rabbım tum ısteyenlere nasıp etsın canım tebrık tebrık ederım kocaman kocaman operım senııı

Allah razı olsun canım benim.. Ben o mutluluğu yaşayamadım ya içim hep bir tedirgin yine düşecekmiş gibi Allah korusun... Bugün doktora gittim beta hcg değerim normalin çok üstünde canım bilmiyorum neden.. Mol gebelikten şüphelendim cumatesi gününden beri ağlıyordum doktor baktı perşembe günü tekrar çağırdı bakalım inşallah bir sorun çıkmaz.. Bat tarihimde hcg 2779 çıktı çok fazla bi değer.. Bugün de yani iki gün sonra 6278 çıktı.. Hayırlısı olsun merakla korkuyla bekliyorum

oy canım benım Allah ım yardımcın olsun mutlulugunu yasatsın sana aklına getırme kotu seyler ferah tut sen ıcını canım , pekı ikiz fln olamazmı ya ben yuksek olunca normalde ıkız ıhtımalı oluyor dıye bılıyorum ama ,

Valla canım ne ben ne doktor o konuda hiçbişi söylemedi.. Değerim iki günde normal artmış Mol gebelikte çok aşırı artarmış Allah'tan o yönden içim rahat biz yine de kontrol altında tutalım perşembe gel bi bakalım dedi... Evet çoğul gebeik de olabilirmiş ama bilmiyorum ki bizim geçmişimizde var mı

hayırlısı ıle hersey cok guzel olacak ıns canım sıkma sen canını ıcını ferah tut bol bol dua et ,saglıklı gebelık nasıp olsun ıns arkadasım ,
kac haftalık pekı sımdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…