2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Kuzucum baen bana da olur öyle 1-2 gün, sonra sökülür. Adettendir o, devamı gelir endişelenme.

Çok tatlısın enerjine bayıldım :))

Amozon un maşallahı var herkese yetişiyor :) Benim sorumu görmedi galiba.

Aşkolsun misafirim vardı anca girdim bak sana da yetiştim yatmadan))

Kese 8 mm, hamilesin canım tebrikler..

Olmadiiiiiiiiiiiıiiii ((
Tahlil sonucum elimde.. bisey yok
O kadar hissiz bi haldeyimki tahlil sonucumu arayip doktorumla bile paylasmadim. Hic tadim tuzum yok. Bakalim bu ay nasil bir
yontem nasil bir tedavi beni bekliyor offfff

Diyecek bir şey yok be kuzum ne diyelim, fazla bekletmesin yavrular seni de bizi de..

kızlar bazen ii oluyorum ama bazen boyle sebepsiz yere dağılıyorum ya ben hiç hamile olamayacağım hiç bebeğim olmayacak gibi geliyor şu ay bu ay hamile kalacam şöyle yapınca olacak diyemiyorum hiçç umudum kalmadı çoook kötüyüm aklımdan bir an olsun çıkmıyo. olanaların oluyo işte 1 gunde bıle oluyor ama yok benım kadaerımde bebk yok galiba offff bıktım artık hayatttan

ne kadar süredir uğraşıyorsun canım, çok mu oldu?

ne kadar süredir uğraşıyorsun canım, çok mu oldu?

temmuzda 3 yıl olacak evlılığıme 1.5 yıldır da uğraşıyoruz . yaa sankı 1 ay daha olmazsa dayanamayacak gibiyim çevredekılerın benden sonra evlenenlerın hepsini çocugu var yada kalanda hamıle artık dayanamıyorum. içim kan ağlarken onlara gulemıyorum. yaşda geçiyo canım yarın doğum gunum 29 yaşına girdim.

selam kızlar günaydın
hayırlı cumalar
Rabbim dualarımızı kabul etsin
Ya Evvel Ya Varis bugün okumaya devam olucak elbet birgün bizimde bebiklerimiz
sıkmayın canınızı olumsuz düşünürsek olmaz
şuan en ihtiyacımız olan şey dua bugün birbirimize dua edelim
Allahımın ol emrine muhtacız başka birşey gelmez elimizden
eşim sağolsun çok moral verio ben de 28 yaşındaım yaşım geçio diyince oohoo sen daha kaç yaşındasın dur bakalım hele kuzuşumuz gelcek merak etme diyor sağolsunlar anlayışlı kocalarımız var kızlar
ağrılarım çok arttı sesimi çıkarmıyorum üzülmesin diye ama gerçekten biran önce tutması lazım bugün soğan suyuna başlıcam sabahları kuru incire devam birde şu çörekotu ile adaçayına alıştırsam kendimi iyi olucak gerisi Allahımdan

canım yaşa bakma sen ben de 30 yaşımdayım.. evlendikten sonra iki yıl korunduk.. bazen korunmasa mıydık diye düşünüyorum ama sonra hayırlısı böyleymiş diyorum.. hem bak demet akalına kadın 42 yaşında doğurdu.. onları görünce moral oluyor bana.. bakalım biz kaç yaşında anne olucaz..

canım benim ben de yeni başladım çalışmalara ama ben de 30 yaşındayım? benden küçük arkadaşlarımın 2si olacak ben daha sıfır.. bugün hamile kalsam 31 yaşımda doğum yapacam yani düşün:)) ikinci çocuğu düşünmeye bile fırsat olmayabilir.. beterin beteri var dostum hiç sıkma canını:))

Teşekkür ederim canım :)
Ben telefondan giriyorum ya kimin burda olduğunu göremiyorum.

cuma cuma günaha girdim töbe Yarabbimm
bir ark. izin almış dr ye gitmiş
bende aa nesi var dedim hizmetli abla kadın hastalıklarına gitti
adet oldu dün adetliyken gidilio fln dedi bende gitmiştim şöle bakıolar bir çubuğu var onu sokuyor fln ahhh dedim içimden bana mı anlatıon hepinizden iyi biliorum gitmediğim dr kalmadı ama diyemiyorsun ki bende gittim die hadi o yeni evli benim olmuş 3 yıl gittim desem bebeği olmuyor dicekler.sen de git bir baktır dio hııı dedim ben geen gün gitmiştim böbreğimden ya o zaman baktılar yalanın bu kadarı evrak kayıtta ark.a verdim kadın doğum doktoru die bandrolü biz bura hangi dr ye gidersek evrak verioz neyse bu giden arkadaşın kocası adam bilio ama karısına sölememiş çünkü geçen bir muhabbet açılmıştı kadın doğumcu fln sanki ağzına kadar geldi benden ses çıkmayınca sustu demek eşine arıyormuş devlete gitmiş
aha dicektim benim gittiğim dr ye düşerse yanmış

Son düzenleme:
Olmadiiiiiiiiiiiıiiii ((
Tahlil sonucum elimde.. bisey yok
O kadar hissiz bi haldeyimki tahlil sonucumu arayip doktorumla bile paylasmadim. Hic tadim tuzum yok. Bakalim bu ay nasil bir yontem nasil bir tedavi beni bekliyor offfff
Hayırlısı böyleymiş tatlım.
günaydın kızlar:) herkes nerde?
Günaydın canım

Canım hepimiz inan aynı şeyleri yaşıyoruz. Bak dün ne kadar karamsardım bugn daha iyiyim. Stres yapma. Ben stres yuzunden kaybettım bebeğimi. Çok etkiliyor. Çok düşünme elinden geleni yap gerisini Allaha bırak. O en iyisini en hayırlısını biliyordur.

Yaşında ne var canım ya. Dur daha millet bu yaşta bekar bekar gezıyor. Bende senın yasındayken daha birkaç aylık evliydim. Olacak inşallah sabret dua et .

En büyük destekçiler eşlerimiz. Allah başımızdan eksik etmesin onları. Çocukları olmadıgı için eşlrini boşayan çok erkek var.

Son düzenleme:
hayırlı sabahlar ve hayırlı cumalar arkadaşlar Rabbim bu cuma gününün hürmetine hayırlısıyla bizlere bir evlet versin inşallahh dualarda buluşalımm

Herkese hayırlı cumalar,
Kızlar bilgisi olan varsa cevap verebilir mi? Ovulasyon testi yapıyorum. 3 gün önce koyulaştı yalnız kontrol çizgisiyle aynı koyulukta değildi. Ondan 3-4 ton daha açıktı 2 gün bu koyulukta gitti şimdi yine açık renkte çift çizgi çıkıyor. Tekrardan koyulaşma şansı olabilir mi. Yoksa 3-4 gün önce koyulaştığında yumurtlama gerçekleşmiş midir. :44:

Canım bende aynı durumdayım ama böyle düşünmememiz lazım kötü düşüncelere çekmeyelim kendimizi hemen hemen 2 senedir her ay bi umutla beklemekten bende çok fazla bıktım ve sıkıldım ama napalım elimizde olan birşey değil hayırlısı diyip susup oturmaktan başka.

Canım kesinlikle korkma çok çok bi ağrı acı olmuyor.alttan muayne gibi düşün spekulumla vajınayı açıyolar ve ardından hemen ilaç vermeye başlıyolar.ilaç verilirken acı olmuyor birazcık sızlama adet sancısı gibi birşeyler oluyor.ben korkumdan kaç aylar erteledim ama hiç değmezmiş kesinlikle içini rahat tut yatıyosun 5-10 dakika sonra kalkıp gidiyorsun.

canım o yalanları artık hemen hemen hergün söylüyoruz malesef.ben doktora giderken birine yakalandığımda öyle normal bi kontrole geleyim dedim diyorum.çocuk düşünmüyomusunuz sorusuna da hergün maruz kaldığımız için yok daha düşünmüyoruz ama nasip belli olmaz böyle şeyler diyorum.napalım ister istemez yalan söylüyoruz yani(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…