2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
gecelıklere ara verıp spor ıc camasırlarınıda deneyın derım renga renk hanı

yok canım benim o tür şeyler denendii daha farklı birşeylerr hiç denenmemiş çok farklı olmalıı acaba şalvar falnmı giysekk basmadan bir şalvarr üstte bol bir gömlek ayaktada spor ayakkabıı saçlar iki belik örgüü gözler sürmelii olabilir aslında yaa hep açık saçık olduğuz için yanlarında duvarlaştık adamlara birazda kapatalım bakalımm böyle nasıl olacakk arada birde cennet mahallesindeki pembe misalii altta paçalı bir donla ethemmmm deriz offfffff sapıttımmııı neeeeee

bir amin de benden gelsin amiiiiinnnnn.....

Cano senin hicmi yok cocuk. Ben daha yeni katildigim icin fazla bi bilgi sahibi degilim kisiler hakkinda. Bwnimde ilk bebis Yani bi tanede almak zorunda kaldilar gelismedi diye

valla rüzgar nerden eserse o telden çalıyorum kızlar bakmayın güldüğüme....
birazdan arabeske bağlar girerim foruma hiç belli olmaz salya s*mük halde......

:2: :2:

yok yaaa beni yabancı filmler açmıyor illa türk olacak

hatunlarrr yazıları okurken ilk defa gulumserek:)))) okudum ne guzell deliiğe vurmuşsuunuz :)) hayran kaldım vallaa hep böyle olun lutfenn :) çok hoşsunuz bende sızın gıbı olsamm olurum olurumm inşşallahh

bugun ilk defa güldüm siz çook yaşayın kızlar bencede tecavuze uğrayanlar hemen hamile kalıyor güzel fikir. Tacvuz susu mu versek acaba ?

Ateşli hatunlar kulübü ))

eyvah eyvah.. kızları kaybettik.. :))

Eki Görüntüle 933870
kizlar dayanamayıp test yaptım adetime 4 gün var 2.çizgi silik fotoları biraz daha silik sizce hamilemiyim çok heyecanlandimmmmm hayırlısı:26:

bunun aynısı bugün bendede çıktı, ikinci çizgi hafif silikti 2 hafta sonra kan testi yapcam, senin sonuç ne canım kan testi yaptınmı kesinleştimi

bunun aynısı bugün bendede çıktı, ikinci çizgi hafif silikti 2 hafta sonra kan testi yapcam, senin sonuç ne canım kan testi yaptınmı kesinleştimi

benimki hiç böyle çıkmıyo tamamen net bir şekilde tek çizgi oluyor. hayırlısı canım kan tahlılı yaptır ondan kesın sonuç çıkar .varmı yokmu dıye stres yapmaktansa gıt oğren bence

benimki hiç böyle çıkmıyo tamamen net bir şekilde tek çizgi oluyor. hayırlısı canım kan tahlılı yaptır ondan kesın sonuç çıkar .varmı yokmu dıye stres yapmaktansa gıt oğren bence

kan testini 2 hafta sonra yaptıracakmışım, keşke beni bugün uyutsalar 2 hafta sonra uyandırsalar. çatlarım o güne kadar 6 senedir çocuk için uğraşıyoz, ne çektim bilemezsin

Silikte olsa ilk çizgi ilk 5 dakikadamı çıkıyor. Benimki ilk 5 dakıkada ilkine göre ikincisi daha silikti. Üsttekinden daha belirgin ama. Hemen anında hastaneye gittim kan testi yaptırdım pozitifti ama kaybettim ( sende kanda baktırabılırsın. Neden 2 hafta bekliyorsun. Tadavi mi görüyorsun

Son düzenleme:
kan testini 2 hafta sonra yaptıracakmışım, keşke beni bugün uyutsalar 2 hafta sonra uyandırsalar. çatlarım o güne kadar 6 senedir çocuk için uğraşıyoz, ne çektim bilemezsin

allah yardımcın olsun canım neden 2 hafta beklıyosun anlamadım ne varkı test yaptır nolacakkı

hatunlarrr yazıları okurken ilk defa gulumserek:)))) okudum ne guzell deliiğe vurmuşsuunuz :)) hayran kaldım vallaa hep böyle olun lutfenn :) çok hoşsunuz bende sızın gıbı olsamm olurum olurumm inşşallahh

olursun tabi canım niye olmayasınn takıl bize hayatını yaşaaa haydeeee

Son düzenleme:
Cano senin hicmi yok cocuk. Ben daha yeni katildigim icin fazla bi bilgi sahibi degilim kisiler hakkinda. Bwnimde ilk bebis Yani bi tanede almak zorunda kaldilar gelismedi diye

canım bende yeni sayılırım pat diye daldım milletin içine evet canım bende de hiç çocuk yokk iki defa kimyasal gebelik geçirdim oda malum düşükle somlandıı önümüzdeki ay kısmet olursa aşılama yapılacakk bakalım hayırlısıı Rabbim bu hamileliğini hayırlı etsin sağ salim kucağına almayı nasip etsinn normal yollamı kaldınn dua et kızz bizimde olsun bebişlerimizz inşallah tutar aşılamamm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…