2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Kizlar aranizda yeniyim 1.5 senelik evliyim 4 aydir dogum kontrol hapi kullanmiyorum. Esim kendi yontemleriyle korunuyor. Yani ger cekme yontemi. Biliyorum bu yontem cok riskli o da biliyor. Ben artik cocugumuz olmasini istiyorum ama o biraz daha zaman gecsin diyor. SAT 31 aralik hala adet olmadim bugun itibariyle 9 gun gecikti. 5. Ve 8. Gunu idrar testi yaptim negatif cikti. Yarin kan testi yaptiricam. Bu arada hastalanmam gereken zamanda sol kasimda 2 3 gun ara ara agri oldu.yine o donemde akintim oldu. 5 6 gundur bisey yok bugunde akintim oldugunu fark ettim. Baska belirtim yok. Sizce hamile olma ihtimalim varmidir?

canım çok sağl ya.inşallah çikolata değildir normal küçücük bir kisttir ve kendiliğinden geçip gider.çikolata kisti ameliyatı oldun diye direk tüp bebek yapmalıyız demesi çok mantıklı değil bence.benim ablamda 2010-2011 gibi çikolata kistinden ameliyat oldu.onada doktoru demiş tekrarlama şansı yüksek çünkü çikolata kisti orda bi yer ettimi tekrarlayabilirmiş ama geçen sene mart ayınca bi bebeği oldu.sen de kesinlikle öyle düşünme bence canım bikaç doktora daha gidebilirsin net bişey öğrenmek istiyorsan bide 7 ay çok çok uzun değil hemen tüp bebeğe başlamak için bence aşılamayla da bi şansını dene derim canım.bu arada çörek otunu nasıl yapıyosun kaynatıptamı yoksa öyle yiyormusun.
Bakalim bebegim kafam karisik cok:KK43:(
Corekotu kurunu yazmistim daha once kopyaliyorum sana sekerim..
HAYIRRR!! canlarim coreotunu bi guzel havanda dovuyoruz ezmeden hicbi anlami yokmus bunun!! Sonra balla guzelce karistir uzerine tarcin..Sabah ac karnina 1 tatli kasigi gece yatarken 1.. Adetin 2. Gunu basla 12-14 gun uygulayin sekerler còoooook arastirdim bencookkk..sifalar getirsin hepimuzee insallahhh ben suan uygulamadayim...kismet..

Kizlar aranizda yeniyim 1.5 senelik evliyim 4 aydir dogum kontrol hapi kullanmiyorum. Esim kendi yontemleriyle korunuyor. Yani ger cekme yontemi. Biliyorum bu yontem cok riskli o da biliyor. Ben artik cocugumuz olmasini istiyorum ama o biraz daha zaman gecsin diyor. SAT 31 aralik hala adet olmadim bugun itibariyle 9 gun gecikti. 5. Ve 8. Gunu idrar testi yaptim negatif cikti. Yarin kan testi yaptiricam. Bu arada hastalanmam gereken zamanda sol kasimda 2 3 gun ara ara agri oldu.yine o donemde akintim oldu. 5 6 gundur bisey yok bugunde akintim oldugunu fark ettim. Baska belirtim yok. Sizce hamile olma ihtimalim varmidir?

Kan testi kesin sonuç. Daha önce gecikmelerin oluyormuydu. Gebelik belirtileri adet beliryileri ile hemen hemen aynı oluyor ama herkestede farklı belirti oluyor. Ne diyelim allah gönlüne göre versin.

Kan testi kesin sonuç. Daha önce gecikmelerin oluyormuydu. Gebelik belirtileri adet beliryileri ile hemen hemen aynı oluyor ama herkestede farklı belirti oluyor. Ne diyelim allah gönlüne göre versin.

Canim hic gecikmem olmazdi o yuzden de cok umitlendim. Insallah hamileyimdir. Allah herkesin gonlune gore versin

canım iki aydır bende yumurta geliştirici iğne oluyorum ardından çatlatma iğnesi.çatlatma iğnesi olduğun günün ertesi günü giriyosun tatlım ilişkiye.ben çatlatma iğnesini birkez oluyordum.

canım bende bır kere olacaktım 2 kutu verdı ama hemsıre vurmadı sacma geldı ama oyle o yuzden o catlatma ıgnesı az geldı sanırım o yuzden doktor yumurtan buyumus ama catlamamıs neden 2 tanen vurulmadın dedı bende anlatınca bugun bır daha vurul dedı beklıyorum catlamasını o catlamadı ama ben catlayacam artık :)

ay kızlar çok alemsiniz valla hee
saatini nasıl denkledin be gülüm biz kadınlardan korkulur
bende söylüyorum eşime bugün yorma fazla kendini akşama işimiz var fln die
akşamda tınmıo mesela gidip sulanıyorum aşkımm odamıza mı gitsek acaba fln tuhaf tuhaf bakıo adam gülme tuttu ondan sonra bizi
arada dior şakayla karışık hayırdır ne oldu bu aralar sana keçiboynuzundan dır diyorum yerimde duramıom (yok tabe öle birşey kansın die he aslında amacım tamamen çocuk desem olmacak) birde adamı sabah kaldırıp hade desem iiice kuduruk çıktın yeme dicek

Ayy seorma bu ay hele günaşırı çalışıcam diye adam bıktı benden ben de bıktım öf yaa. Neyse ki bu ayki sezonu kapattık 2 gün önce. Dün şakasına uzaktan öpücük atıyorum, rengi değişiyo adamın nayyıırrr diyo yaa.

engeller canım. sperm öldürücü özelliği var onların. illa kullanman gerekiyorsa hamileliği hızlandıran jeller var. ham kayganlaştırıyor hem de spermlerin hızını arttırıyor. onu kullan ya da pahalı gelirse doğal yağ kullan en azından ama ben o jeli tavsiye ederim. normal kayganlaştırıcı sakın diyorum:KK20:

Tatlım su bazlı bir kayganlaştırıcıysa birşey olmaz. Tam tersine doğal yağ, zeytinyağı vs. gibi ya bazlı kayganlaştırıcılar zararlıdır. Doktorların yazdıkları da su bazlı olduğundan bir zararı olmaz.

kızlar benıde alın aranıza. sarılın banada. şefkate çok ihtiyacım var. her ay bu sefer oldumu derken geldı bebegım amagecen ay kaybettım :KK14::KK14: yıkıldım resmen. 1-2 ay korunduktan sonra tekrar deneyebılırsınız dedı doktorumuz. onumuzdekı aylarda hamıle kalabılecekmıyım :KK14: çok beklemeden gelsın bebıslerımız..

Canım üzülmeee, Benim de 4 yaşında bir kızım var , geçtiğimiz Kasım ayınd da düşük yaptım, baştan neden ben diye çok sorguluyor insan ama sonra bir bakıyorsun ki hemen hemen her kadının başına gelmiş. Bir de şöyle düşünmek lazım, 3 ayı doldurmadan asla gerçek bir gebelikten söz edilemez, sağlıksızsa düşer zaten. O yüzden üzülme. Önüne bak hayatım..

Hamile değilim arkadaşlar hayırlı olsun demek stresten gecikti

Önümüzdeki maçlara bakalım tatlım ..:)

İçine boşalmadıysa birşey olmaz. Biz 7 senedir bu yöntemle korunuyoruz herhangi bir problem olmadı. Akıntı gebelik belirtisi değildir. Gebelik olacağını sanmıyorum ama yine de test yaptır tabii için rahatlasın canım.

iyi aksamlar hanımlar bugün adet günüm çok fena ağrim var. Az önce tuvalete gidince yesilimsi kahverengisimsi değişik renkte koyu bir akintım oldu. Acaba bu ne olabilir bilginiz var mı? Hiç olmadı böyle birşey bu zamana kadar.

Ayy seorma bu ay hele günaşırı çalışıcam diye adam bıktı benden ben de bıktım öf yaa. Neyse ki bu ayki sezonu kapattık 2 gün önce. Dün şakasına uzaktan öpücük atıyorum, rengi değişiyo adamın nayyıırrr diyo yaa.

Tatlım su bazlı bir kayganlaştırıcıysa birşey olmaz. Tam tersine doğal yağ, zeytinyağı vs. gibi ya bazlı kayganlaştırıcılar zararlıdır. Doktorların yazdıkları da su bazlı olduğundan bir zararı olmaz.

Canım üzülmeee, Benim de 4 yaşında bir kızım var , geçtiğimiz Kasım ayınd da düşük yaptım, baştan neden ben diye çok sorguluyor insan ama sonra bir bakıyorsun ki hemen hemen her kadının başına gelmiş. Bir de şöyle düşünmek lazım, 3 ayı doldurmadan asla gerçek bir gebelikten söz edilemez, sağlıksızsa düşer zaten. O yüzden üzülme. Önüne bak hayatım..

İçine boşalmadıysa birşey olmaz. Biz 7 senedir bu yöntemle korunuyoruz herhangi bir problem olmadı. Akıntı gebelik belirtisi değildir. Gebelik olacağını sanmıyorum ama yine de test yaptır tabii için rahatlasın canım.

Çok tatlısın enerjine bayıldım :))

meraba arkadaşlar ben bugün kan testi yaptırdım ve beta hcg değeri 1210 çıktı doktora gösteremedim ve sonuçta ENDOMETRİUIM 8 MM diye bir bilgi yazıyor bişey anlamadım bunlardan anlayan varsa yardımcı olabilir mi lütfennnnn

meraba arkadaşlar ben bugün kan testi yaptırdım ve beta hcg değeri 1210 çıktı doktora gösteremedim ve sonuçta ENDOMETRİUIM 8 MM diye bir bilgi yazıyor bişey anlamadım bunlardan anlayan varsa yardımcı olabilir mi lütfennnnn

Arkadasım tebrikler. Hamilesin :))) darısı bize inşallah...

evet canım eğer iki gün geçtiyse bugün yaptır tahlilini değerlerin gerektiği gibi yükseldiyse sıkıntı olmaz inşallah.. endişelenme her şey güzel olacak.. sen iyi ol ki bebişin de iyi olsun.. bize de haber ver durumdan..

Merhaba iyi aksamlar herkese bugunku tahlilde 846 olmus hersey yolundami sizce arkadaslar

Oh oh maşallah kızlar çalışın süratla banada dok klomen verdiği zaman oluyo resmen yalakalık yapıyom kocama oda neo diye düz duvara tırman diyo napalım bizi hormanlar buhale getiriyo elimizde degil kocacım diyom yapışıyom:KK1:

Olmadiiiiiiiiiiiıiiii :KK43:((
Tahlil sonucum elimde.. bisey yok :KK43:
O kadar hissiz bi haldeyimki tahlil sonucumu arayip doktorumla bile paylasmadim. Hic tadim tuzum yok. Bakalim bu ay nasil bir yontem nasil bir tedavi beni bekliyor offfff

X