2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

günaydın canım:) ay çok güldüm mesajına, kıız sen sabahın 5inde adamı kaldırıp hadi mi dedin? :))) hahahahaa, uyandı mı bari? :))))

günaydın cano, ya kızlar sabah sabah ikinize de o kadar güldüm ki:) Allah ta sizi güldürsün emi:))

günaydın cano, ya kızlar sabah sabah ikinize de o kadar güldüm ki:) Allah ta sizi güldürsün emi:))

günaydın şekerimm amin cümlemizi inşallahh ama doğru söze ne hacet canımm doğruya doğruu adam artıkın banaaa de get az ötede oyna deyooo yaaaa korkuyo sankim bendenn her fırsatta saldırıyormuşummm

valla canım ben neler yapıyorum gecelikler falan sırf adam benden tiksinmesin yeterrrr demesin diye ne yapalım bizde bebek için yapıyoruz

günaydın canım:) ay çok güldüm mesajına, kıız sen sabahın 5inde adamı kaldırıp hadi mi dedin? :))) hahahahaa, uyandı mı bari? :))))

uyandı canım ama saaat 7 den önce hiçbişey olmadı .2 saat uğraştım yani ayyy sonra sinirden gittim ağlamıştım. artık akıllandım kaldırmıyorum .yoruluyorum valla.

valla canım ben neler yapıyorum gecelikler falan sırf adam benden tiksinmesin yeterrrr demesin diye ne yapalım bizde bebek için yapıyoruz

valla aynen öyle bacımm biziki aslında ağlanacak halimize gülmekk işi gırgırına dökyoruz artıkk hep ağla ağla nereye kadar yoksa aynısı bende yapıyorumm rahim filminden sonra hamile kalma ihtimalide yüksek oluyormuşş inan dün eşime sanki çocuk tembihler gibi tembih verdim bak dedim yorgunum hastayım anlamam dedim öyle ayaküstü de olsa bu iş olacak bu iş olacak kaçış kurtulış yok ona göre kendini hazırla günaşırı dedimm iyi demişmiyim

iyi demiişiin şekerim bizde keyfimizden yapmıyoruz yani bebek için butun çalışmalar bi hamile kalalım sonra onlar koşacak peşimizden biz yüz vermicez aayyyy inş ogunlerıde görürüz.

yaa bu millet nerde yaaa gece çifte mesaimi yaptılar naptılar uyanamadılar heralde aloooo kızlar haydin nerdesinizz yaaa bakın Adana cıvıl cıvıl herkes uyandı hadi bi gayret sizde kuzucuklar gelin azcık sohbet edk gariiiiii

ay kızlar çok alemsiniz valla hee
saatini nasıl denkledin be gülüm biz kadınlardan korkulur
bende söylüyorum eşime bugün yorma fazla kendini akşama işimiz var fln die
akşamda tınmıo mesela gidip sulanıyorum aşkımm odamıza mı gitsek acaba fln tuhaf tuhaf bakıo adam gülme tuttu ondan sonra bizi
arada dior şakayla karışık hayırdır ne oldu bu aralar sana keçiboynuzundan dır diyorum yerimde duramıom (yok tabe öle birşey kansın die he aslında amacım tamamen çocuk desem olmacak) birde adamı sabah kaldırıp hade desem iiice kuduruk çıktın yeme dicek

iyi demiişiin şekerim bizde keyfimizden yapmıyoruz yani bebek için butun çalışmalar bi hamile kalalım sonra onlar koşacak peşimizden biz yüz vermicez aayyyy inş ogunlerıde görürüz.

hiç sorma bacımm ben eşime her zaman diyorum onu bir çocuk olsun uğunduracam seni resmen diyorumm inşallah biran önce bizlerde bebeğimize hayırlısıyla kavuşuruz daa tüm bunlar da tatlı - acı birer anı olarak kalır bizlere Rabbime sığınıyoruz ne gelirse ondan hayırda şerde

ayyy canım biz kadınlar istedikten sonra elde edemeyeceğimiz bişey yok neyapalım canım bebişlerimiz için başka şekilde olsa onuda denerim ama tek yol bu. oyuzden bu yolda herşey mübah....hadi kızlar çalışın bu ayyyy oldu oldu okadar...

uyandı canım ama saaat 7 den önce hiçbişey olmadı .2 saat uğraştım yani ayyy sonra sinirden gittim ağlamıştım. artık akıllandım kaldırmıyorum .yoruluyorum valla.

kızlar bırakalım onlar koşsun arkamızdan dicem ama bu sefer de adamın keyfini bekleyelim derken kıymetli günleri kaçırabiliriz:)

aynen canım biz elimizden geleni yapalımda ondan sonra takdırı ilahi. zaten canım eşim diyokı çocuk olunca diyo ona senın uzerınde çok çalıştık bizi çok yordun dicem diyoo:

kızlar bırakalım onlar koşsun arkamızdan dicem ama bu sefer de adamın keyfini bekleyelim derken kıymetli günleri kaçırabiliriz:)

ay yok sonra koştururuz peşimizden
çocuk gibi balını yedin mi incirini ye muzunu da ye koşturup duruom peşinden
ne hallere düştük ben bu durumlara düşecek kadınmıydımm
ama ne yapalım her minişim içinn
ahh analık fedakarlık şimdiden başladı

aynen canım biz elimizden geleni yapalımda ondan sonra takdırı ilahi. zaten canım eşim diyokı çocuk olunca diyo ona senın uzerınde çok çalıştık bizi çok yordun dicem diyoo:

:)))) demekki bu yolda uğraş verenlerin konuşmaları da hep aynı oluyormuş benimki de ulan bir olsun bebek diyorr heryerini ısıracm onun gözünün önünde seni atacam yatağa diyorr :))) birazda o ağlasın bizi çok ağlattı diyor

bebişlerimiz onlar için yaptıklarımızı bilselerdi valla dayanamamış gelmişler di şimdiye kadar. bide ustune ustun bizi hiç yormazlardı zaten çok yoruldunuz diye. yani bebşlerimizide anlamıuyorum bizden iii annemi bulacaksınız gelin gari bekletmeyın artık demi ama

haklılar ama onlar için bazı şeyler daha zor. ama psikolojık olarak kımse anne adayı yani bizim kadar etkilenemez. hayırlısı beklıyoruz bebişlerimiz inş bizi duyarlarda gelirler artık.

kıs biliolarmıdır acep
valla bu ay kararlıyım yılmak yok sabah kalktım incir de yedim
aaa yapmadığım şeyleri yapıom daha ne yapan anacım o kadar adama bile nazlanırdım aaaa bugn olmaz yarın yorgunum bilmem ne şimdi yorgunum dicek die aklım çıkıo gerçi gık demio gönlüm olsun die napsın adam daha

amaaaannn kuduruğa çıksın abazaya çıksın adımızz ama yeterki olsun bebiş beyaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…