2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızlar bırakalım onlar koşsun arkamızdan dicem ama bu sefer de adamın keyfini bekleyelim derken kıymetli günleri kaçırabiliriz:)

amaan canım nettin sen deme öyle şeylerr biz şincik elimizden geleniz fazla fazlasını yapalım sonrasında süründürrüzz ama şimdi değil ooo gün çalışmak günüdür arkadaşlar durmak yok yola hızla devamm Allah gazanızı mübarek etsinn :KK76:

haklılar ama onlar için bazı şeyler daha zor. ama psikolojık olarak kımse anne adayı yani bizim kadar etkilenemez. hayırlısı beklıyoruz bebişlerimiz inş bizi duyarlarda gelirler artık.

inşallah bacımm gelsinler artık biran önce yaa tüm yorgunlukları psikolojileri hepsini sonrasına bırakalım şimdi sadece onlar var fikrimizde

kıs biliolarmıdır acep
valla bu ay kararlıyım yılmak yok sabah kalktım incir de yedim
aaa yapmadığım şeyleri yapıom daha ne yapan anacım o kadar adama bile nazlanırdım aaaa bugn olmaz yarın yorgunum bilmem ne şimdi yorgunum dicek die aklım çıkıo gerçi gık demio gönlüm olsun die napsın adam daha

canım bende sabah kalkınca 1 çay kaşığı çörek otu yiyorum. ama bakalım kısmet ... kızlar ben inanıyorum bebişleirmiz olacak veeee çok kıymetli olacaklar çünkü çok bekledık el ustunde tutulacaklar valla. bunu da bıldıklerı gelmiyo sıpalar hemen. kocalarımıza gelirse allah bizi ayırmasın inş. neyapcaz nazlıya nazlıya devam etcez kocişlerimizi

canım bende sabah kalkınca 1 çay kaşığı çörek otu yiyorum. ama bakalım kısmet ... kızlar ben inanıyorum bebişleirmiz olacak veeee çok kıymetli olacaklar çünkü çok bekledık el ustunde tutulacaklar valla. bunu da bıldıklerı gelmiyo sıpalar hemen. kocalarımıza gelirse allah bizi ayırmasın inş. neyapcaz nazlıya nazlıya devam etcez kocişlerimizi

kıs biliolarmıdır acep
valla bu ay kararlıyım yılmak yok sabah kalktım incir de yedim
aaa yapmadığım şeyleri yapıom daha ne yapan anacım o kadar adama bile nazlanırdım aaaa bugn olmaz yarın yorgunum bilmem ne şimdi yorgunum dicek die aklım çıkıo gerçi gık demio gönlüm olsun die napsın adam daha

kızlar bırakalım onlar koşsun arkamızdan dicem ama bu sefer de adamın keyfini bekleyelim derken kıymetli günleri kaçırabiliriz:)

niye sustunuz kızzz nerlerde takılıyonuzz tek kaldım ama ben yaa sıkıldım da azcıkk :KK5:

canom sen evdemisin evdeysen nıye bukadar erken kalkıyorsun ben senın yerınde olsam 11 den once uyanmazdım .

evet canım evdeyimm biran önce sizlere koşmak istiyorum canım birde öyle çok fazla yatamam ben saat onu geçsin o yatak batar bana resmen çalışırken de öyleydim hala öyleyimm

hoşgelmişsin cancağızımmm ama ben bu seferde geç kaldımm sanırsammm :))))

sağol kuzum

günaydın kızlar

günaydınnn kuzucuklarımm bugun keyıflıyımmm pskoljımde kafaya yedı bı öyle bi böylee :)) bugun 11buçukta redeuam var :)) hastaneye gıdıp rahatlayacagımı hissediyorum bılıyorum sonuç olumsuz ama ınşşallah dr ilaç verecek vee ben artık adet olacam :)))

günaydınnn kuzucuklarımm bugun keyıflıyımmm pskoljımde kafaya yedı bı öyle bi böylee :)) bugun 11buçukta redeuam var :)) hastaneye gıdıp rahatlayacagımı hissediyorum bılıyorum sonuç olumsuz ama ınşşallah dr ilaç verecek vee ben artık adet olacam :)))

hıhh hoşgeldin denizcğimm özledim yaa nerelerdeydinn aman hep keyifli ol canımm inşallah düzene girersin biran öncee Allah hayırlı sonuçler versin

yaa bu millet nerde yaaa gece çifte mesaimi yaptılar naptılar uyanamadılar heralde aloooo kızlar haydin nerdesinizz yaaa bakın Adana cıvıl cıvıl herkes uyandı hadi bi gayret sizde kuzucuklar gelin azcık sohbet edk gariiiiii :nazar:

ay kızlar çok alemsiniz valla hee
saatini nasıl denkledin be gülüm biz kadınlardan korkulur
bende söylüyorum eşime bugün yorma fazla kendini akşama işimiz var fln die
akşamda tınmıo mesela gidip sulanıyorum aşkımm odamıza mı gitsek acaba fln tuhaf tuhaf bakıo adam gülme tuttu ondan sonra bizi
arada dior şakayla karışık hayırdır ne oldu bu aralar sana keçiboynuzundan dır diyorum yerimde duramıom (yok tabe öle birşey kansın die he aslında amacım tamamen çocuk desem olmacak) birde adamı sabah kaldırıp hade desem iiice kuduruk çıktın yeme dicek

ayy okuyunca ne güldümm :)) zeytinim yerim senii benimde acill keçiboynuzu yemeliyim :))) yedirtmelıyım yoksa bu iştahla durum vahımm

hayırlısı olsun canım inş bır mucıze olur. haberlerını beklıyoruz .

hıhh hoşgeldin denizcğimm özledim yaa nerelerdeydinn aman hep keyifli ol canımm inşallah düzene girersin biran öncee Allah hayırlı sonuçler versin

canımm bende özledim seni yavru ne çabukk alıştıkk bırbırmıze böylee dun işler çok yogun ve sıtreslıydı gıremedım bugun yazarım fırsat buldukçaa :)))

amaaaannn kuduruğa çıksın abazaya çıksın adımızz ama yeterki olsun bebiş beyaaa

cnm balla mı karıştırdın yoksa direkt çörekotumu yiyorsun acı olur sanki bal da tıkıo beni

ayy okuyunca ne güldümm :)) zeytinim yerim senii benimde acill keçiboynuzu yemeliyim :))) yedirtmelıyım yoksa bu iştahla durum vahımm

denizim bugün güzel geçsin günün
adette olursun inş. bebek yoksa üzülme zaten test yapmıştın hazırlıklısın ama umut yine de
he valla al sende keçibynuzu bugün

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza. 6 ay önce ölü gebelikten dolayı kurtaj olmak zorunda kaldım. Ve simdi yine hamileyim bugun saglik ocaginda tahlil yaptirdim sonuc pozitif hcg değeri 297 cikti sanki deger dusuk gibi yoksa yinemi bebegim gelismiyecek yaa cok uzuluyorumm buna yaa :KK43:

günaydın canım:) inşallah rahatlarsın kuzum ya.. durumundan haber ver gelince

Yok canım değilim çalışmalar içersindeyiz inşallah rabbim aratmaz.Birde ben kayganlaştırıcı kullanıyorum o da engeller mi acaba hamile kalmayı bileniniz var mı

engeller canım. sperm öldürücü özelliği var onların. illa kullanman gerekiyorsa hamileliği hızlandıran jeller var. ham kayganlaştırıyor hem de spermlerin hızını arttırıyor. onu kullan ya da pahalı gelirse doğal yağ kullan en azından ama ben o jeli tavsiye ederim. normal kayganlaştırıcı sakın diyorum:KK20:

evet canım yaa daha çok yeniyim amaa kanım hemencecik kaynadı size valla nede olsa kader arkadaşıyız ondandır

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza. 6 ay önce ölü gebelikten dolayı kurtaj olmak zorunda kaldım. Ve simdi yine hamileyim bugun saglik ocaginda tahlil yaptirdim sonuc pozitif hcg değeri 297 cikti sanki deger dusuk gibi yoksa yinemi bebegim gelismiyecek yaa cok uzuluyorumm buna yaa :KK43:

öncelikle geçmişş olsun canımm öyle düşünme sen yemene içmen dıkkat et sgrar içilen ortamlardan uzak dur sen bırıncısınde kötu yaşadıgın için oyle düşünuyorsun allahın izniyle hiç birşey olmayacak tosun gıbı ı bebeğin olur :)) inşallahh

canım boşuna üzülüyorsun. değerin gayet normal. sonuçta bir kaç haftalık henüz. hamilesin ona sevin sen, böyle şeylere kafanı takıp kendini strese sokma asıl o zaman bebişe zarar verirsin. sakin ol ve pozitif düşün canım. darısı bizlere inşallah:KK16:

canım allah hayırlı etsin.. bu sefer sağ salim alırsın kucağına bebişini inşallah.. canım beklenen adet günün ne zamandı?. hcg değerin iyi bence ama beklenen adet gününü yazarsan daha sağlıklı yorum yapabiliriz..

X