2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ben soğan suyu içtim bana bi fayda etmedi 10 gün içtim evet adet bittikten sonra başlamıştım aslında incir kürü daha iyi diyolar ama. bu arada ben yeni katıldım buraya yeni değil aslında yıllardır dolaşıyom buralarda siz gibi umut arıyorum bari üye olayım dedim

iyi yapmışsın üye olmuşsun cnm hepimiz destek oluyoruz burda birbirimize
birçok kişiye fayda sağlamamış
fayda sağlayanlarda var
aslında yapma taraftarı değilimde annemin hatrına denicem
incir kürünü kistim olduğu için yapamıyorum korkuyorum
ama inciri sade yiyorum o da faydadır

Arkadaşlar bn 2,5 senelik evliyim 1sene önce bir hamileliğin oldu 3,5aylikken kalbi durdu bebegimn snra eylül ayında bi kez daha hamile kaldm 5haftalikken düştü eşimin sayesinde bu süreçleri nerdeyse hic o kayiplari yasamamis gibi saglikli bi şekilde gecirdm su anda adet tarihinden yaklasik 10 gün sonra birlikte olduk bi kaç gün sonra adet olmam gerek ama şeytan durttu gittim test aldim ama negatif cikti aldigima pişman oldum sizce erken mi yaptim testi bu tarihlerde de sonuç verebilir mi testler

hikayeni okudum çok üzüldüm zor şeyler yaşamışsın ama umudunu yitirme benim ablamda 4 hamilelik geçrdi 2 si karnında öldü ikisi düşük oldu. çok şükür şimdi 2 evladı var yani 9 yıl aradı tedaviler oldu tedavileri bıraktı bıkmıştı çünkü sonra kendiliğnden oldu.yani sen şimdi hamile de olabilirsin olmayada bilirsin benimde adetime 3 gün var test yaptım negatif cıktı sen gibi bekliyom bakalım belki geç yumartlama oldu ne gibi belirtiler varmı bende hiç belirti yok baştan vardı hepsi kayboldu inşallh hamileyizdir

iyi yapmışsın üye olmuşsun cnm hepimiz destek oluyoruz burda birbirimize
birçok kişiye fayda sağlamamış
fayda sağlayanlarda var
aslında yapma taraftarı değilimde annemin hatrına denicem
incir kürünü kistim olduğu için yapamıyorum korkuyorum
ama inciri sade yiyorum o da faydadır

inciri bende yiyom o da bana kilo aldırdı biraz çok yedim ama soğan suyu içmek istrsen 1 hafta iç sakıncalı olabilir ne kisti bende kist ameliyatı oldum bol bol koş dedi dr spor tekrar oluşmasın diye kistler hamilelegi çok engelliyor helede yapışıksa

inciri bende yiyom o da bana kilo aldırdı biraz çok yedim ama soğan suyu içmek istrsen 1 hafta iç sakıncalı olabilir ne kisti bende kist ameliyatı oldum bol bol koş dedi dr spor tekrar oluşmasın diye kistler hamilelegi çok engelliyor helede yapışıksa

malesef ki çikolata kisti cnm
doktor denememizi söyledi
tek tarafımda var die şansımızı deniyelim dedi
ilaç kullandım olmadı birde bunu deneyeyim spor iyi geliyormuş ama zaten günde 4 km yürüyorum :KK70: gerek yok sanırım

hikayeni okudum çok üzüldüm zor şeyler yaşamışsın ama umudunu yitirme benim ablamda 4 hamilelik geçrdi 2 si karnında öldü ikisi düşük oldu. çok şükür şimdi 2 evladı var yani 9 yıl aradı tedaviler oldu tedavileri bıraktı bıkmıştı çünkü sonra kendiliğnden oldu.yani sen şimdi hamile de olabilirsin olmayada bilirsin benimde adetime 3 gün var test yaptım negatif cıktı sen gibi bekliyom bakalım belki geç yumartlama oldu ne gibi belirtiler varmı bende hiç belirti yok baştan vardı hepsi kayboldu inşallh hamileyizdir

Valla belirtiler sol kasigimda agri ara ara değişik bi bel agrisi belimde iğne batmasi idrara sik cikma istah artisi ama kendimi dinlediğim için mi oluyor bunlar bilmiyorum bi de bazi belirtiler adet öncesinde de olabiliyordu bazen iştah artisi stres gibi

malesef ki çikolata kisti cnm
doktor denememizi söyledi
tek tarafımda var die şansımızı deniyelim dedi
ilaç kullandım olmadı birde bunu deneyeyim spor iyi geliyormuş ama zaten günde 4 km yürüyorum :KK70: gerek yok sanırım

benimde çikolata kistiydı 2 yıl önce ameliyat oldum benimkı çok büyümüştü bu kistler sürekli tekrarlıyo ve hamileliğe çok engel ben 4 yıldr deniyorum inşallah hamile kalırsın bunun ilacı hamilelik dedi dr kac santim beni bi oğlum var 8 yaşında 2 c. istiyoruz bakalım kısmet kistlerle çok kişi hamile kalan tanıyom benim olmadı o ayrı küçükse zaten ameliyt olma dene insallh hamile kalırsın ama büyükse çok vakit kaybette

bugun kalkar kalkmaz sabahın körunde test yaptım ama yıne tık yok kendıme söz verıyorum bı daha asla adet gunum 10gun geçmeden test yapmayacağım bugun nedense karnımın sol tarafında ağrı var adet mi olacağım ki keşkeolsam gösüslerimde koçaman olmuş ama ağrı yok onlarda :)) bu arada ruya gördum yıne ruyamda bebek emzırıyordum ama süt gelmıyordu zaten benım bebek degılmiş gösüs uçlarım çıkmıştı o bebek emince :)) hayırlısı ne dıyelımm

Aynen tatlım 10 gün geçmeden test yapmanın hiçbir manası yok..

günaydın kızlar hepinize.. dün benim kafam baya bir karıştı yumurtlama günü ile ilgili.. 28 günde 1 adet olan bir insanın normalde iki adet dönemi ortası yum olması gerekiyormuş fakat bu herkeste aynı olmayabilirmiş. bazı kadınlar daha adeti bitmeden sıradaki yum yumları hazır hale gelip adet bittikten çok kısa bir süre sonra çatlayabiliyormuş.. bu konuda bilgisi olan var mı?

Aynen öyle canım, bazen tahmini günlerin dışında da yumurtlama olabiliyor. Örneğin ben 32 günde bir adet olan biri olarak bu ay 17. günümde yumurtalamam gerekirken 26. günümde yumurtladım. Akıntımdan anlıyorum bu durumu. O sebeple en güzeli günaşırı ilişki.

günaydın canım doğrudur ama ben ilk defa duydum kontrollerını yaptırıyomusun ben doktora gidiyorum bakıyo bana gün gün ödev veriyo ona gore yapıyoruz ben hiç kendım hesaplamadım. bu yumurta çatlamam olayınıda anlmıyorum benım annem 5 çocuk doğurdu hayır anlamıyorum yanı bu kadınnn yumurtası süreklimi çatlak bekliyodu. kısmet canımm .....

Canım muhtemelen düzenli bir cinsel hayatları vardır. En doğrusu bu zaten. Günaşırı ilişkiye girsek hiç bu hesp kitaplara gerek kalmayacak..

birde dr bana 12. ve 16.günler arası hergün ilişki dedi
sperm kalitesi düşmez mi
8.günden 12. güne ilişki yok sperm toplacak dedi bu 4 gün yeticekmi peki onu anlamadım
beyime bol muz incir ceviz fındık bal yedirmem lazım

Düşmez hayatım. günaşırı denmesinin sebebi bazı erkeklerde sperm değerlernde veya kalitesinde bozukuluklar olabiliyor, o ihtimali de göz önüne alarak günaşırı deniyor.

Kızlar bende teyzemle konuşuyorum yumurtlama günümü bilmem lazım ona göre yapmam lazım diye o da ben üç çocuk doğurdum yumurtlama günü nedir hiç bilmedim diyor e diyorum hep yumurtlama gününde olmuştur diye o da hepsimi yumurtlama günümü tuttu diyor.aslında yumurtlama günü dışında da tabikide hamile kalınabiliyor birazda bizler çok şey bilmeye başladık galiba :KK1:
Bilimsel gerçek diye bir şey var hayatım:) Teyzenin de düzenli bir cinsel hayatı var demek ki.

kıs sende en önemli gündemi uyuyon
hep öle olur zati
illa bir ağırlık çöker bugünü kaçırmayın

Ayy sorma zeytin biz dün akşam bu ayki çalışma sezonunu kapattık ama resmen adam artık sıkıldı, hele dün hoflaya poflaya yaptık. Günaşırı hadi olmadı 3 günde bir çalıştık ama gerçekten çok sıkıldık yani görev halini alıyor bir süre sonra çok sıkıcı oluyor.

Aynen öyle canım, bazen tahmini günlerin dışında da yumurtlama olabiliyor. Örneğin ben 32 günde bir adet olan biri olarak bu ay 17. günümde yumurtalamam gerekirken 26. günümde yumurtladım. Akıntımdan anlıyorum bu durumu. O sebeple en güzeli günaşırı ilişki.

Canım muhtemelen düzenli bir cinsel hayatları vardır. En doğrusu bu zaten. Günaşırı ilişkiye girsek hiç bu hesp kitaplara gerek kalmayacak..

Düşmez hayatım. günaşırı denmesinin sebebi bazı erkeklerde sperm değerlernde veya kalitesinde bozukuluklar olabiliyor, o ihtimali de göz önüne alarak günaşırı deniyor.

Bilimsel gerçek diye bir şey var hayatım:) Teyzenin de düzenli bir cinsel hayatı var demek ki.

Ayy sorma zeytin biz dün akşam bu ayki çalışma sezonunu kapattık ama resmen adam artık sıkıldı, hele dün hoflaya poflaya yaptık. Günaşırı hadi olmadı 3 günde bir çalıştık ama gerçekten çok sıkıldık yani görev halini alıyor bir süre sonra çok sıkıcı oluyor.
anladım cnm o zaman dr un dediği 4 günü değerlendirelim
gerçekten zor bir de kış üstelik yaz olsa insan daha bir canlı olur ama yine de br süre sonra görev gibi olur doğru
ay bıkcaklar bizden hee :KK70:

Adet oldum galiba az bisey geldi ama arkasi gelecek gibi umutlanmak hic iyi bisey değil ister istemez sartlaniyosun neyse bi dahakine artik :KK43:

Arkadaşlar bn 2,5 senelik evliyim 1sene önce bir hamileliğin oldu 3,5aylikken kalbi durdu bebegimn snra eylül ayında bi kez daha hamile kaldm 5haftalikken düştü eşimin sayesinde bu süreçleri nerdeyse hic o kayiplari yasamamis gibi saglikli bi şekilde gecirdm su anda adet tarihinden yaklasik 10 gün sonra birlikte olduk bi kaç gün sonra adet olmam gerek ama şeytan durttu gittim test aldim ama negatif cikti aldigima pişman oldum sizce erken mi yaptim testi bu tarihlerde de sonuç verebilir mi testler

öncelikle merhaba canımm yaşadığın iki olumsuz gebelikten dolayı üzüldüm çok geçmiş olsun ama kendini şöyle teskin etki en azından normal yolla hamile kalabiliyorsunnn Rabbim inşallah sağ salim doğurmanı da nasip eder bak burada nice insanlar var ki bırak normal yolla gebe kalmayı tedavisi bile mümkün olmayanlar varr hepimiz bu yoldaa çaba sarfediyoruz belki bizimde bir bebeğimiz olur mu diyee gelelim asıl soruna bence baya bir erkn davranmışsın güzelim ne bu acele biliyorum dayanamıyorsun amaaa bazen sabırlı olmak gerekiyorr daha adet bile olmamışsınn test alıyorsunn varsa bile gebelik bu süre zarfında o testte çıkması biraz olanaksız gibi kanda bile zor çıkıyorkenn idrarda çıkması zor yanii rahat ol canımm kendini kasmaa :KK34:

şittt kızlar napıonuz bakem

afyonlummm işim düştü kuzum sana
unutkan bacın işte katlanıon dimi:KK70:
gülüm ya soğan suyuna ne zaman başlanıo
adetin kaçıncı günü adetim 3 gün sürdü bugün başlım mi adet değilim başlasam ne olur
annem tutturdu bir dene dio denim bari ne yapim soktu kafama ya

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu soğan kürü kadınlarda polikistik over, çikolata kisti, miyom, vaginal akıntı, menapoz şikayetleri, erken menapoz ve erkeklerdeki prostatit ağrıları için mükemmel bir bitkisel çözümdür. Yumurtalıklarda oluşan kistleri tamamen yoketmektedir.

İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki akıntıya karşı uygulanması gereken soğan kürünün tarifini verdi

vaginal akıntıyı gidermek için soğan kürü :

1 adet orta boy resimde görülen yemeklik soğanı (kırmızı, mor veya kabuğu beyaz olan soğan kullanılamaz) kabuklarını soyup dörde bölün.

Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin. Soğan kürü'nü sadece 15 gün uygulayıp bitirin.

Soğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

İlk kür uygulandıktan sonra 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğan suyu kürünü tekrarlamalısınız.

Hamile kalmak için soğan suyu küründen sonra kuru incir kürü uygulamalıdır. (her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı: Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalı.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over gibi şikayeti bulunan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen gidermektedir.

Son düzenleme:
13 yıllık evliyim.12 yaşında kızın var.1,5yıldır uğraşıyoz olmuyor.yardımcı olurmusunuz.çok istiyorumm

aramıza yenı katılan arkadaşlar olmuş. hoşgeldiniz öncelikle. bzi çalışmalara devam ediyoruz kızlar ama geçen ay saattını bıle tutturmaya çalışmıştım düşünün sabah 5 te eşimi kaldırmıştım. ama bu ayyy hiççç saate falan bakmıyorum . kısmet artık inş bu ayyy hepimiz hamile olduğumuzu yazarız. AMİNNNNNNNNNNNN

sağol tatlım fikirlerin için.. haklısın galiba en doğrusu düzenli ilişki..

aramıza yenı katılan arkadaşlar olmuş. hoşgeldiniz öncelikle. bzi çalışmalara devam ediyoruz kızlar ama geçen ay saattını bıle tutturmaya çalışmıştım düşünün sabah 5 te eşimi kaldırmıştım. ama bu ayyy hiççç saate falan bakmıyorum . kısmet artık inş bu ayyy hepimiz hamile olduğumuzu yazarız. AMİNNNNNNNNNNNN

günaydın canımm çok güldüm valla yaaa Rabbimde seni güldürsün inşallah demek saatle çalışıyorsunuz haa ben eşimi sabahın beşinde bile kaldırıp kalk birlikte olacağız desem adamdan iyice abaza damgası yerim valla zaten diyor hiç üstümden inmiyon diyeee :KK1:

X