2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canım benim 28-29 günde bi oluyorum bi geçtiğimiz ay düzensizlik yaşadım oda kullandığım iğne ve haplardan olduğunu söyledi doktor.senin nasıl düzensizni gidiyor?

çok çok pardon tabi 28-29 sürmüyor olduğum aralığı yazdım :KK52: sürdüğü ise 6 gün falan ama devam eden lekelenmeler olabiliyor arada:)

benım 6 gun oldu hala devam.. hapı yenı bıraktıgım ıcın hatırlayamıyorum normaldede 5 gun suruyordu 6 mı dıye hap kullanırken 3-4 gunde bıtıyordu cunku

canım 6-7 gün sorun değil bildiğim kadarıyla bi 10 günü geçtikten sonra bi problem çıkabiliyor.

canım benim 28-29 günde bi oluyorum bi geçtiğimiz ay düzensizlik yaşadım oda kullandığım iğne ve haplardan olduğunu söyledi doktor.senin nasıl düzensizni gidiyor?

canım ben d.k apı kullanmadan once ve kullandıgım surede hep duzenlıydı regl tarıhlerım 30-31 gunde bır regl olurum ben,artık bu surecten sonra bellı olacak duzenlımı degıl mı dıye hapı yenı bıraktım sayılır ,hapı bırakmaya karar verdıgımde regl mı oldum ve ıcmedım artık hapı regl bıttıkten 10 gun sonra tekrar kanamam oldu hapı bıraktıgım ıcındır dıyerek onemsemedım ve 10 gun surdu kanamam aralıgın 25 ıdi bu kanamanın baslangıbı bu ayda 25 ınde regl oldum belkı duzene gırecektır artık dıyedusunuyorum bakalım subattakı regl zamanımda anlıcam inş

çok çok pardon tabi 28-29 sürmüyor olduğum aralığı yazdım :KK52: sürdüğü ise 6 gün falan ama devam eden lekelenmeler olabiliyor arada:)
ozaman normal bendekıde sagol canım :KK66:
canım 6-7 gün sorun değil bildiğim kadarıyla bi 10 günü geçtikten sonra bi problem çıkabiliyor.

kızlar yarın dr ye gidiyorum sizden boll dua istiyorum geçmiş olsun şu kistim
3 ay boşuna hap kullanmakta var

bugünn burdakii arkadaşlarımı çoook sevdim herkes pozitiff hepinizzi öpuyorum hep böyle olalım :==)))):KK9::KK9::KK9:

Kızlar bu arada dün çatlatma iğnemi oldum bugün itibari ile çalışmalara başlıyoruz.sizlerde dua edin bu ay tutar inşallah :121:

zeytinim dualarım seninle bitanem bizleri habersiz bırakma rab'bim yar ve yardımcın olsun:KK16:

denizkabuğum evet bende çok beğendim bugün herşey pozitif :nazar:

casha canım umarım tutar ve sağlıklı,hayırlı bi evladın olur bidenem çalışmaya start :KK1:

:KK64::KK64::KK64: bizler de seni canım sende hep öyle ol inşallahhhhhhh:21:

Kızlar bu arada dün çatlatma iğnemi oldum bugün itibari ile çalışmalara başlıyoruz.sizlerde dua edin bu ay tutar inşallah :121:

canımm ilkdefa mı çatlatma iğnesi vuruluyorsun?? bana bıraz anlatssana bana da sankı dr verecek gibi senın hangi hormonlarında sıkıntı vardı da çatlatma iğnesi verdi :))

canımm ilkdefa mı çatlatma iğnesi vuruluyorsun?? bana bıraz anlatssana bana da sankı dr verecek gibi senın hangi hormonlarında sıkıntı vardı da çatlatma iğnesi verdi :))

kuzum çatlatma iğnesinin hormonlarla alakası yok yumurta istenilen boyuta gelmişse,çatlamama ihtimaline karşın veriyor doktor o iğneyi garantiye almak yumurtanın işini kolaylaştırmak için

kuzum çatlatma iğnesinin hormonlarla alakası yok yumurta istenilen boyuta gelmişse,çatlamama ihtimaline karşın veriyor doktor o iğneyi garantiye almak yumurtanın işini kolaylaştırmak için

ben mesela adet 21gunu progstronum çok düşük çıktıya yumurtlama olmamış demişti onun için verılır mı

zeytinim dualarım seninle bitanem bizleri habersiz bırakma rab'bim yar ve yardımcın olsun:KK16:

casha canım umarım tutar ve sağlıklı,hayırlı bi evladın olur bidenem çalışmaya start :KK1:
sağol cnm aminn
inş. yarın hemen haber verebilirmiyim bilmiyorum girmeye çalışıcam
bugün çok yoğundum giremedim nete
totomun üstünde oturamadım resmen

canım yok bu ikinci çatlatma iğnesi.iki ay önce aşılama yaptırmıştım ya ozaman bir hafta yumurta geliştirici iğne vurdu sonra çatlatma iğnesi ve ardından aşılama oldu.tutmadı:KK43: bi ay boş geçtik bu ayda yine yumurta geliştirici iğne oldum bir hafta yumurtalarım geliştiği için dün çatlatma iğnesini oldum ama bu ay sperm enjekte ettirmiyorum doğal deniyeceğiz öyle yapalım bide dedik.benim hormonlarda sorun yok ama ben aşılama talep ettiğim için doktorumdan ondan dolayı bu iğneleri vuruluyorum.

canım benim inşallahhh Rabbimden tek isteğim o.hepimizin inşallah sağlıklı hayırlı bebişleri olsun.bu ay çok sıkı çalışacağım dostlarr :KK1:

aynen canım aşılama da zaten onunla garantiye alınıyor gibi bişey.hormanlarla pek bağlantısı yok kuzum.

canım ben d.k apı kullanmadan once ve kullandıgım surede hep duzenlıydı regl tarıhlerım 30-31 gunde bır regl olurum ben,artık bu surecten sonra bellı olacak duzenlımı degıl mı dıye hapı yenı bıraktım sayılır ,hapı bırakmaya karar verdıgımde regl mı oldum ve ıcmedım artık hapı regl bıttıkten 10 gun sonra tekrar kanamam oldu hapı bıraktıgım ıcındır dıyerek onemsemedım ve 10 gun surdu kanamam aralıgın 25 ıdi bu kanamanın baslangıbı bu ayda 25 ınde regl oldum belkı duzene gırecektır artık dıyedusunuyorum bakalım subattakı regl zamanımda anlıcam inş

ozaman normal bendekıde sagol canım :KK66:

canım onda büyük ihtimalle hapın etkiside vardır merak etme girer düzene inşallah takma kafana :KK16:

Kızçeler ben bu muayneme gittiğimde biraz doktorumla konuştum ondan habersiz folik almıştım sadece bir tane içitim devam etmedim gerisine gittiğimde bir tane bundan aldım dedim doktorumun bana dediği bunu içebilirsin ama bu hamilelik oluşumunu etkilemez bu hamile kalabilmek için kullanılan birşey değil dedi.kürlerden bahsettim biraz ona benim psikolojimin bozuk olduğuna kendi kendime arayışlara girdiğime inandı :KK52: böyle şeyllere hiç gerek yok hamileliği hızlandırıcı tek şeyin aşılama olduğunu söyledi.sizlerlede paylaşayım istedim canlarım:KK16:

Teşekkürler sevgili mune...
En doğrusunu gören bilen sevgili yöneticilerimizde olmasa bombardıma tutulmayacagız zaten ...
insanlar suçlamadan size sorsa..? ortada sorun kalmayacak ...
Hoş sizin bu açıklamanız bile arada kaynamış görmek istemeyenler tarafından ama olsun teşekkür ederim dikkate alıp bu uyarıyı yaptıgınız ıcın dılerım verılmesı gereken cezalarda verılır...

Sizin amacınız ne? Dünden beri topikin havasını değiştiriyorsunuz.. Tamam gereken mesajı herkes okudu benim gibi.. Üstüne sizin de kendinizi belli etmenizin anlamı ne..Bu topikin kurallarını sizin kadar biliyoruz.. Lütfen daha fazla huzur bozmayın. Ceza kısmına gelince, sizin ummanızla birşey olmaz; yapılacak birşey varsa müdahale etmesi gerekenler ederler, rahat olun.

Sizin amacınız ne? Dünden beri topikin havasını değiştiriyorsunuz.. Tamam gereken mesajı herkes okudu benim gibi.. Üstüne sizin de kendinizi belli etmenizin anlamı ne..Bu topikin kurallarını sizin kadar biliyoruz.. Lütfen daha fazla huzur bozmayın. Ceza kısmına gelince, sizin ummanızla birşey olmaz; yapılacak birşey varsa müdahale etmesi gerekenler ederler, rahat olun.
herkes siz ve biz gibi iyi bilmiyo bilmiyo ki dunkı muhabbetler oldu arkadaşım amacım yok haksızlıgı yedıremedıgım ıcın yazmıstım hepsı bu :)
iyi sohbetler...

X