2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canım ben geçen ay 3 hafta gecikmiştim tarlusalla adet olmuştum sanırım yumurta geç olmuş bu ay 1 taneydi 17. gün tam gelişti ve iğne yazdı dk ne bileyim duramadım yaa :KK14:

dursaydın keske ıste. tamam uzulme dahadur bakalım Allahtan ümit kesılmez 20 si gecsın bı kac gun.

amınnnnnn ınsallahh. Bu ay cok ıstıorum bende ya bebek battanıyelerıne fılan bakıorum allahım nasıp etsınde hayırlısıyla

ay neguldum bı an kendı yaptıklarım geldı arkadaşımın bebeğini görmeye hedıye bebek kıyafetı alırken kendıme bıle almıştım :)) tavşanlı sarı renkte oyy çıkarsamda gıydırsem :)))

ay neguldum bı an kendı yaptıklarım geldı arkadaşımın bebeğini görmeye hedıye bebek kıyafetı alırken kendıme bıle almıştım :)) tavşanlı sarı renkte oyy çıkarsamda gıydırsem :)))

ayy cnm ya ınsallahhh. :))) bende bebek ortada yokken battanıye ormustum yıne bakıorum yapmak ıcın :))))

tatlım eger bebek ıcın haazırım dıosan baska doktora gıt 1 yıldır korunmuoruz olmadı de 9 ay beklemektense herhangı baska bıseyın olursa erkenden bılmıs olursunz ona gore tedavı gorursunz. ıstıorum dedıkten sonrada olmuo ne yazıkkı o yuzden onceden basla tedavıne.
Eğer bu ocak ayındada bbişey çıkmazsa öyle yapıcam artık,çünkü bu ay ovulasyon testini denicem o yüzden:KK14:

hıııc ne var ne dıye uzatacan sureye söle pembe yalan kurtul. onlar tesvık edıo valla ıstıosak bız bebek onlarda bı zahmet ılgılenecekler.
Birde onlara anlatabilsek, hemen cvp belli şimdi git 1 yıl sonra gel :KK47:

selam kızlar iğnenin üstünden 11 gün geçti test yaptım negatif çıktı netten baktım 15 günden önce yanıltır diye yazıyor ayrıca ben adetimin 17. günü vuruldum iğnemi bu ay için umudumu kesmelimiyım :18:
Daha erken ama test için ayrıca hiç bir zaman umutt kesilmez canım Rabbimin Ol demesi yeterli :KK71:
ben en çok kimin önce hamıle kalacagı konusunda sabırsızım zeytin mii afyonluu mu biçimsiz mi ben mii .:))))))
:KK53::KK53::KK53::KK53: Beni saymıyorsunuz yaniiii :84: Çokk kötü alındımm :85::KK58:

Son düzenleme:
eğer bbu ocak ayındada bbişey çıkmazsa öyle yapıcam artık,çünkü bbu ay ovulasyon testini denicem o yüzden:KK14:

Birde onlara anlatabilsek, hemen cvp belli bekle 1 yıl şimdi git 1 yıl sonra gel :KK47:

Daha erken ama ayrıca hiç bir zaman umutt kesilmez canım rabbimin ol demesi yeterli :KK71:

:KK53::KK53::KK53::KK53: Beni saymıyorsunuz yaniiii :84: çokk kötü alındımm :85::KK58:

liligum :)) sende sıksık yaz senıde ıyıce benımseyelım :)) senıde aldık aramıza kurtuluşun yokk :))

liligum :)) sende sıksık yaz senıde ıyıce benımseyelım :)) senıde aldık aramıza kurtuluşun yokk :))

Aslında yazıyorum serapp ama aralarda kaynıyorum galibaa:KK17: Çalıştığım yerde masamın arkasında yani tam tepemde kamera var patronda biraz meraklı olunca sürekli açık tutamıyorum bölee bir tedirgin haldeyim :KK22:
Çok zor şartlar altında sizinle yazışmak için çabalıyorum aslında :KK1::KK1::KK14:

mrb kizlar araniza yeni katiliyorum ALLAHIMMMM her istiyene nasip etsin saglikli hayirli bebeklerimiz olur insallah
bende cooook istiyorumm

aslında yazıyorum serapp ama aralarda kaynıyorum galibaa:KK17: çalıştığım yerde masamın arkasında yani tam tepemde kamera var patronda biraz meraklı olunca sürekli açık tutamıyorum bölee bir tedirgin haldeyim :KK22:
çok zor şartlar altında sizinle yazışmak için çabalıyorum aslında :KK1::KK1::KK14:

oy oy oyyyy yerizz senın zor şartlar altında yaazan parmacıkalrını :))) dimi biçimssiz yiyelim mi :))

X