2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Bende ayın 28 inde olucam 28 günde bir adet oluyorum biz daha geçen ay vermiştik bebek isteğine 2 ay oluyo... Bende göğüslerimde bu güne kadar hiç yaşamadığım bir ağrı ve sızı var, ve rengi değişti kasıklarımda batma vardı onun yerini şimdi ise karında iğne gibi batan bi sızıya dönüştü ayak ağrısı var bide aşırı farklı yemeklere karşı istek ve bunlarını kokusunun gelmesi normalde yediklerime çok dikkat ederim 43 kiloyum böyle isteklerim olmayınca ama psikolojikmi yoksa normalmi bilemedim ilk bebek olunca acemi ve yabancıyım durumlara haliyle...
Bu arada yok yok bende hep ağrılıyım

Son düzenleme:

bu kadar belirti yaşamadım fakat evde yaptığım test negatif çıktı kan tahlili yaptırdm pozıtıf.bence sen de yaptır canım

bu kadar belirti yaşamadım fakat evde yaptığım test negatif çıktı kan tahlili yaptırdm pozıtıf.bence sen de yaptır canım

Eczacı söylemişti bana testler 3 haftadan önce pozitif sonucu vermiyormuş öyle hassas test yok demişti bana haklısın en güvenilir hastane...

Canım gurbette olmak zor elbet Allah yardımcın olsun ama kendimizi stresle yıpratmayalım. hem sen evleneli daha çok olmamış, olur Allahın izni ile. biz 3 yılı devirdik 4e doğru yola alıyoruz. bebek isteyeli 15 ay oluyor. pko var bende. bebeğim yok henüz. ama çok ümitliyim, Rahmanın hazinesi geniş. bakalım hayrolsun.

debra merhaba. öncelikle gebeliğin hayırlı olsun. ben de bebek istiyorum, adetime 3 gün varken yani dün hafif bir leke oldu ben de bu sabah test yaptım ilk dakikalrda bişey çıkmadı. işe gittim geldim yani yaklaşık 6 saat sonra ikinci çizgi vardı ama tabii geçersiz sonuç. yalnız o kahve leke kafamı karıştırdı, bu gün de gelmedi mesela yine beyaz gibi sarımsı. yarın adet günüm. sen böyle bişey yaşadın mı

Merhaba Deniz,teşekkür ederim. Lekelenme bazı kadınlarda oluyor bazılarında olmuyor bu durum ters bişey değilmiş,bende lekelenme olmadı.Senin gibi ben de bu sabah test yaptım ikinci çizgi yok gibiydi çok çok silik çıktı.Adet gecikmesi dedim.Öğleden sonra kan tahlili yaptırdım pozitif.Söylediğin beyaz-sarı kremsi ıslaklık bende de vardı normalde adete yakın olabiliyor fakat aynı zamanda gebelik belirtisi de sayılıyormuş.Belirsizliği sevmiyorsan ve içinde gebelik şüphesi gerçekten varsa yarın yaptır canım tahlilini.

Kızlar merhaba... Ben de Dr.saracoğlunun incir ve havuçkürünü kullanıyorum fakat bir sorum olacak sizlere... Adet düzensizliğinden dolayını kürü 9 gün önce kullanmaya başladım ve dün adet oldum... Acaba adet olunca bu küre aramıvermek gerekiyor yoksa 21 günü tamamlamak mı gerekiyor... Hepinize teşekkürler :)

anladım canım sağ ol cvp verdiğin için. daha önce defalarca test yaptırdım, kan tahlilleri de yaptırdım o yüzden artık akışına bırakmaya çalışıyorum ama yine de araştırığ soruşturmadan edemiyorum. bu sefer bekleyeyim bakalım. bu gün de test yapmayacaltım ama kahve leke gelince dayanamadım. ilk defa inat etmeyi başarıyorum. bakalım hayrolsun.

marli senin belirtilerini okumuştum =)

Öylemi inşallah canım ya boşa çıkmaz umarım Bebek istediğimiz için doktorada gittim doktor yumurtalıklara baktı bi sorun yok herşey normal deyip folik asit verdi bide kilomdan dolayı kan testi yaptırdı oda normal çıktı..

Bana da öyle geldi dünde adet olmamış inşallah gebesin dir afyonluyuz

marli inşaAllah canım bu aydan çok umutluydum ama hayırlısı olsun gelcek aylara bakcaz artık

debra canım ben ilçede yaşıyorum burda kan testi yapmıyorlar ama çok gecikirsem buraya yakın başka ilçe var oraya gider yaptırırım Allah bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım amiin

yardımcı olabildiysem ne mutlu, inşallah her şey istediğin gibi olur.güzel haberlerini bekliyoruz.Bence hamilesin.

benimde yumurtalarım gelişiyor çatlıyor hormon testimde gayet normal bi rahim filmi kaldı onuda doktor ne zaman derse o zaman çektircem canım hakkımızda hayırlısı olsun

Afyonu iyi bilirim çoçukluğum geçti orda Kocatepe ilköğretim okulunda okudum şimdi sanırım özel okul olmuş... Arada gelirimde merkezde teyzem ve dayımlar oturuyor...

Amin canım sağol,Allah dileyen herkese nasip etsin.İnşallah hep beraber büyütürüz yavrularımızı.Ben burayı bırakmıyorum senin emeğini görüyorum bu başlıkta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…