2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

İyi yaparsın canım, Aşılamanın şansı %25, nomral ilişkide de %25. Yumurta takibi bana daha mantıklı geliyor herzaman için..

Ben de de arkadasim ben de dee(silik silikti dun aksam kayboldu hic cikmadi yumurtladim mi acaba hic belli degil(

Allah allah.. Ben yine aynı saatte 17:00 da ikinci ovu testimi yaptım dünküne nazaran az bir koyuluk var. Yapmadan 3 saat önce sıvı alımını kes, ve aynı saatte yap. Bu şekilde mi yapıyorsun?

yok hamile değilim ama 2.istiyorum evet..3.ayım bu ay..bakalım ne olacak...kızım 3 yaş 3 aylık:)oda kreşe gidiyor...buarada benim kızda ekim doğumlu:)

Benim kızım da Ekim doğumlu 4 yaşında:))

amazon sıvı da almıyorsun bu süre içinde değil mi 3 saat yeterli mi

Testi yapmadan 3 saat önce sıvı almıyorum. 17:00 da yapıyorum hep.

keçiboynuzu pekmezini ben hiç içemedim ya çok kötü tadı sevmeim

içinde Allah korkusu olan doktorlarla karşılaşırız inşallah
herşeyi para için yapıyorlar kobay gibi kullanıyorlar bizleride

O sevmediğin keçiboynuzu pekmezi sayesinde eşimin sperm değerleri ikiye katlamıştı vaktinde. Kesinlikle çok şifalı. Ben hala daha kahvaltı soframdan eksik etmem. Kızıma da her sbah 2 tatlı kaşığı veririm, hepimiz tuketiriz ailece.

canım bence testin bozuktur,başka test ile tekrar dene denerimmm...
adetin kaçün geçti inşallah olmazsın

ben yeni bosnadaki nisa hastahanesıne gıtmeyı düşünüyorum. Bnde avrupayakasındayım canım

aaa bende hamile isem nisaya gitcem..benim komsumun sorunlu gebeliği vardı...doktorundan çok memnun
kalmıştı hamile kalırsan kesin ona git diyoo
sakıncası yoksa merak ettim nerde oturuyosun...

canım bence testin bozuktur,başka test ile tekrar dene denerimmm...
adetin kaçün geçti inşallah olmazsın
belırgın olsaydı bozukderdım ama sanmıyorum canm kalıtelı bır marka bıde. Hayırlısı.. 6-7gün gectı offf
aaa bende hamile isem nisaya gitcem..benim komsumun sorunlu gebeliği vardı...doktorundan çok memnun
kalmıştı hamile kalırsan kesin ona git diyoo
sakıncası yoksa merak ettim nerde oturuyosun...
Nisa özelsanırım ama oraya gıtmek ıstıyorum. Aynen orayagıdelımbız karsılasırız belkı :) canım özele yazarsan söylerım ordan olurmu? Bende duydum memnun cogu kısı.

kızlarr çok kötü bişey oldu. O kadar belirti boşa gitti :S Biliyosunuz zaten o kadar şey saydım. ama hamile değilmişim :S dün doktora gittim yine doktor kan testi istedi ilk yaptığımızda 2.10 du adete iki gün vardı adetten 4 gün sonra yaptık 4.7 idi adetten 14 gün sonra değer 18.6 olmuş dün çıkan sonuç bu. doktor gebelik olsaydı iki katı değerinde gün aşırı artması gerekirdi dedi ultrasonla baktı kese filan göremedi. bu nasıl oluyor e yükselmiş işte dedim belki geç döllenmedir olamaz mı dedim geç döllenme de olsa kese gözükürdü dedi ben sana adet söktürücü ilaç vericem kesinlikle kullanmalısın ilerde dış gebelik sorunu yaşamak istemiyosan kullan dedi morelimide bozduu napçam benn içim mi sizce? Amazon, denizkabuğu, afyonluyuz ve diğer kızlar yardıma ihtiyacım varr

arkadaşlar bizde şubatta start vereceğiz hayırlısıyla bakalım durumlar ne olacak...
şuan hipofiz adenomu tedavım suruyor,6 aydır beklemedeyız...öncesinde de istemiyorduk,derken bir bakmısım evlılıgımde 2 yıl bıtmıs :) aranızda medipol üniversitesi hastanesi kadındoğuma giden varmı?
Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı bebekler verir inşallah...

canım bende söktürücü kullanmıstım,özel bir hastanedeki kadındogumcu vermıstı guvenememıs,nisa hastanesine gitmiştim aynı gün .kadındogumcu bana yine adet sokturucu yazmıstı içtim 2 ay sonra tekrar düzensizlik yasadım.ki adetlerim hep düzenliydi ozmana kadar.tekrar söktürücü kullanmamı söyledi tkrar kullandım,ve sonradan kendı arastırmalarımla buldumkı prolaktın yukseklıgınden kaynaklanıyor düzensizliğim.böylece adenomu farkettik.
bu yüzden söktürücülere güvenmıyorum.altında yatan sebep bulunmalı,sadece stres kaynaklı olur gecıkmen o ayrı .ama ihmal etmemekte fayda var.bence hormon degerlerıne baktırıp kullan adet söktürücüyü.

canım morelını bozmamaya calıs ve deki Nasip hayırlısı böyleymıs. Doktorungenelde aynı kişi olmasıda önemlı tabı ıyı bırdoktorsa. Dedıgı ılacı kullan bence hormanlara baska bıseyde yükseltms olablır. Ama ıstersen bırkac gün daha bekle ıcın rahat etsın

senin adet gecikmen kaç gün oldu canım olmazsa başka bir doktora git bence kullanma o ilacı henüz inan çok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun üzme kendini

Kızlaaaaar 4 damla flan acık renkte kahverengı leke geldı sızce bu yerlesme lekesımı acil cvpppp????

evet özel canım,fatma adında doktor varmış,arkadaş çok memnundu

canım ben gittim gebe kalırsam da oraya gitmeyi düşünüyodum ama
tahlilleri çok pahalı geldi bana şimdi nisayı düşünüyorum
nagihan hanıma gitmiştim herkes çok memnun ondan bende memnun kaldım
ama randevu almak çok zor 1 hafta sonraya zor alıyosun nagihan hanıma.

Son düzenleme:
senin adet gecikmen kaç gün oldu canım olmazsa başka bir doktora git bence kullanma o ilacı henüz inan çok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun üzme kendini

benm bat ocak 6 idi bugün 15.gün kendi doktoruma da gittim yeni bir doktora da gittim ikisi de özeldi bir de devlet hastanesinde iyi bi doktor varmış ona da randevu aldım ama bilmiyorum herkes kullan diyor pko var bende ama adetlerim hep düzenliydi şimdi etkisi olmuş olabilir kullan söktürücüyü kinci gün de şu şu testleri yaptır dedi bilmiyorum ya belirtiler devam ediyor neden ki ? of off

haklısın canım şimdi kullanmıyım en iyisi adet olunca yapılıyor testler yaptırayım bakayım hormonlara . ay ne yapıcağımı söylesem de hala emin değilim dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…