2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Anladım tskler canım.. Hıc bukadar gecıkmemıstı halbıukı cok düşünmemıstm adet tarıhm gelene kadar. Regl olmak ıcın ada çayıda ıctım yıne olmadım. Agrılarını yaşadım ama gelıyor dedım yıne gelmedı. Gec döllenme olablırmı sızce? Bı hamıle oluym test yapıp durucam cızgılerı görmek ıcın

Ada cayı ıcerken dıkkat et canım bıldıgım kadarı ıle hamılelık olursa tehlıkelı bı arastır ıstersen bende emın degılım

elde olsa.. Bır yandan vajınsmsu düşünüyorum bıryandan bebeğimi. Şükür vajınınsonuna geldım yenmek üzereyım. O şu tek cızgıyı görmek hayal kırıklıgı..

Aynen o şekılde yapıp dıkkat edıcem bu hata cok yapılıyormus

aynen benım dr once gebelık testı yaptıralım dedı bende emınım dedım gebe degılım dıkkat ettım olsun sansa bırakamam yınede sonucu goreyım sonra ılacı yazıcam demıstı

evet o kuzumunda yokluğu çok bellı ne guzeel hep pozıtıff enerjjii verıyordu o bana bizlere :))

aynen =)

canııım ya benim yaşadıklarımın aynısın sende yaşıyorsun,bende bi hamile olsam hergün test yapcam o çift çizgiyi görmek için :KK76:

ıns canım en kısa zamanda cıft ccızgıyı gorursun senın adet gunun bugun muydu?gecıncemı test yapacaksın sen caanım

kızlarrrr aşılamaaa olucammm persembeeee :KK43:((
cookkkk korkuyorummmm,nolurrr dua edinnn banaaaa ...:KK43:

korkma canım ya =(

:))) emirr değill rica rica güneşimm

aynen benım dr once gebelık testı yaptıralım dedı bende emınım dedım gebe degılım dıkkat ettım olsun sansa bırakamam yınede sonucu goreyım sonra ılacı yazıcam demıstı

evet öyle yaptıgı cokıyı olmus. Doktora güven gerekıyor bırazda. Sımdı doktorlar hele devvlet hastahanesıyse sormadan konusmuyorlar. Yok bısorun nokta. Böyle olurmuya.. Bakbenım babam ürolojı uzmanıydı annemse hemşire. Sımdı anneme söylsem sorunlarımı rahat olamam söylemıyorum buyzden,gebelıge kımseyı umutlandırmakta ıstemıyorum. Bakalım doktor ne dıcek..

test yaptım yine tek çizgiyigördüm adetim 5 gün gecikti soğan kürü de fayda etmedi cumartesi iyi bir doktor buldum ona gitcem tedaviye başlıcam artık alternatif tıp işe yaramadı;(

dualarınızı esirgemeyin arkadaslarrr öpüyorum hepimizin insallah hayırlı bebeklerimiz olurr hayırlı aksamlarrrr

test yaptım yine tek çizgiyigördüm adetim 5 gün gecikti soğan kürü de fayda etmedi cumartesi iyi bir doktor buldum ona gitcem tedaviye başlıcam artık alternatif tıp işe yaramadı;(
Aynıyız canım.. Bende üzgünüm. Hangi doktora gıdıyorsun bende güzel bıdoktor arıyorum.

kızlar bu sabah tekrar test yaptım,dünkünden biraz daha belirgindi sankim
yarın kan vericem bakalım ne çıkacak,kan testinde görmeden inanmıcam galiba....
çok silik çıkıyo çünkü,cam kenarında görülebiyo ancaa:44:

kızlar bu sabah tekrar test yaptım,dünkünden biraz daha belirgindi sankim
yarın kan vericem bakalım ne çıkacak,kan testinde görmeden inanmıcam galiba....
çok silik çıkıyo çünkü,cam kenarında görülebiyo ancaa:44:

ne mutlu senın yıne sılık cıkıyor canım.. Kan testı yaptırıcam bende. Benım testım negatıf. Yanlız T kısmının sonunda ta ılk basta sıyah gölge gıbı bır vardı. Ama T nin altında degıl başa doğru. Sence cnm?

X