2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızlarr :KK43::KK43: çok kötü bişey oldu. O kadar belirti boşa gitti :S Biliyosunuz zaten o kadar şey saydım. ama hamile değilmişim :S dün doktora gittim yine doktor kan testi istedi ilk yaptığımızda 2.10 du adete iki gün vardı adetten 4 gün sonra yaptık 4.7 idi adetten 14 gün sonra değer 18.6 olmuş dün çıkan sonuç bu. doktor gebelik olsaydı iki katı değerinde gün aşırı artması gerekirdi dedi ultrasonla baktı kese filan göremedi. bu nasıl oluyor e yükselmiş işte dedim belki geç döllenmedir olamaz mı dedim geç döllenme de olsa kese gözükürdü dedi ben sana adet söktürücü ilaç vericem kesinlikle kullanmalısın ilerde dış gebelik sorunu yaşamak istemiyosan kullan dedi morelimide bozduu :KK43: :KK43: napçam benn içim mi sizce? Amazon, denizkabuğu, afyonluyuz ve diğer kızlar :KK43: yardıma ihtiyacım varr :KK43::KK43: :KK53:

Canim bence yutma o ilaci en azindan bir kere daha kan tahlili yaptir ve artisa bak.. İlk iki testinde cikan degerler hamile olmayan birinde de cikabilecek degerler o yuzden egere gec dollenme olduysa sadece 18cikan tahlili dikkate alip ondan hesaplanmali yukselmeler.. Bence bir test daha yaptir yukselmemisse o zaman kullan hapu.. İnsallah her sey olumlu olur.. Hakkinda hayirlisi.. Bize de haber ver..

canım morelını bozmamaya calıs ve deki Nasip hayırlısı böyleymıs. Doktorungenelde aynı kişi olmasıda önemlı tabı ıyı bırdoktorsa. Dedıgı ılacı kullan bence hormanlara baska bıseyde yükseltms olablır. Ama ıstersen bırkac gün daha bekle ıcın rahat etsın

morelimi kontrol edemiyorum ki :KK43: içim rahat etsin diye bekledikçe adet gecikiyor doktor haklı olabilir. bilmiyorum ki napıcağımı ya . iki doktora gittim üçüncüsüne de perşembe gidicem. hayırlısı olsun ne diyim ki şu saatten sonra :KK43: dua edin :KK43::KK43:

Canim bence yutma o ilaci en azindan bir kere daha kan tahlili yaptir ve artisa bak.. İlk iki testinde cikan degerler hamile olmayan birinde de cikabilecek degerler o yuzden egere gec dollenme olduysa sadece 18cikan tahlili dikkate alip ondan hesaplanmali yukselmeler.. Bence bir test daha yaptir yukselmemisse o zaman kullan hapu.. İnsallah her sey olumlu olur.. Hakkinda hayirlisi.. Bize de haber ver..

ne kadar zaman sonra tekrarlamalıyım peki testi ? beklemekten yoruldum. haber veririm tabiiki keşke hamile olduğumun haberini verebilseydim çok ta umutlanmıştım :KK43: o testi ve belirtileri dikkate alıp beklesem mi gerçekten ?

morelimi kontrol edemiyorum ki :KK43: içim rahat etsin diye bekledikçe adet gecikiyor doktor haklı olabilir. bilmiyorum ki napıcağımı ya . iki doktora gittim üçüncüsüne de perşembe gidicem. hayırlısı olsun ne diyim ki şu saatten sonra :KK43: dua edin :KK43::KK43:

canım bence sen perşembe günü doktora git oda aynı şeyi söylerse söktüğrücü kullan derse kullan bence sitres yapma sakin olmaya çalış herşey olacağına varır dualarım seninle

canım adetin geçmiş ise yerleşme kanaması oldugunu zannetmem...
çünkü yumurtlamadan 1 hafta sonrasında oluyo
ilk gebeliğimde öle olmuştu...

ne kadar zaman sonra tekrarlamalıyım peki testi ? beklemekten yoruldum. haber veririm tabiiki keşke hamile olduğumun haberini verebilseydim çok ta umutlanmıştım :KK43: o testi ve belirtileri dikkate alıp beklesem mi gerçekten ?

Canim yarin ya da oburgun bir daha test yaptir olmasi gerektigi gibi yukselmezse yutarsin zaten ilaci.. Umut baglama ama iki gun beklemekten de bisey olmaz.. Neler duydum ben bu forumda.. Bos gebelik hemen kurtaj olmalisin denen bir arkadas simdi 3 aylik hamile.. Bos gebelik denen gec dollenmeymis ondan bebis gorulmemis.. Yani her sey olabiliyor.. Dedigim gibi umut baglama ama iki gun daha bekle.. Dua et.. Hayirlisi olsun insallah..

Canim yarin ya da oburgun bir daha test yaptir olmasi gerektigi gibi yukselmezse yutarsin zaten ilaci.. Umut baglama ama iki gun beklemekten de bisey olmaz.. Neler duydum ben bu forumda.. Bos gebelik hemen kurtaj olmalisin denen bir arkadas simdi 3 aylik hamile.. Bos gebelik denen gec dollenmeymis ondan bebis gorulmemis.. Yani her sey olabiliyor.. Dedigim gibi umut baglama ama iki gun daha bekle.. Dua et.. Hayirlisi olsun insallah..

zaten perşembe günü doktora gidicem iki gün sonra. o da aynı şeyleri söylerse tarlusal verdiler adet söktürücü içiyim . dua edin hayırlısı olsun demeyi biliyorum da , bir bebek sesi duyunca ya da görünce mantığımı kalbime işletemiyorum.

Ya rabbi sen ol dersin ve yüce hazinenden senin için küçük ama bizim için büyük bir mucize gerçekleşir biz biliriz ki senin hazinen sonsuzdur o yüce hazinenden bizlere ve bu duaya amin diyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle, aratma Ya Rabbi ... Amin !:KK43:

canım adetin geçmiş ise yerleşme kanaması oldugunu zannetmem...
çünkü yumurtlamadan 1 hafta sonrasında oluyo
ilk gebeliğimde öle olmuştu...

hayırlısı.. En ıyısı doktora gıtmek. Bu akıntının devamı gelmezse mutlu olucam, inş

evet özel canım,fatma adında doktor varmış,arkadaş çok memnundu:nazar:

canım ben gittim gebe kalırsam da oraya gitmeyi düşünüyodum ama
tahlilleri çok pahalı geldi bana şimdi nisayı düşünüyorum
nagihan hanıma gitmiştim herkes çok memnun ondan bende memnun kaldım
ama randevu almak çok zor 1 hafta sonraya zor alıyosun nagihan hanıma.

gamze 21 ; sen kıme gittin medipolde? herkes doktordan farklı beklentiler içine girer ama genel olarak işini iyi yapsın ve karsısına alıp dialog kursun hastayla yeter bana :)
ya ben nısaya pek güvenemıyorum bu olaydan sonra.bırazda kızgınım sanırım... :KK19:

haklısın canım şimdi kullanmıyım en iyisi adet olunca yapılıyor testler yaptırayım bakayım hormonlara . ay ne yapıcağımı söylesem de hala emin değilim dua edin:KK43: :KK43:

nekadar var adetine?prolaktin için adeti beklemene gerek yok.eger yuksekse zaten bellı oluyor ortalama degerler.umarım degıldır.ve söktürürücü işe yarar.ama bence baska bir doktor görüşü daha alıp,bunlarıda anlatıp.görüş almanda fayda var.dualarım senınle...

hayırlısı.. En ıyısı doktora gıtmek. Bu akıntının devamı gelmezse mutlu olucam, inş
allah gönlüne göre versin inşallah
gamze 21 ; sen kıme gittin medipolde? herkes doktordan farklı beklentiler içine girer ama genel olarak işini iyi yapsın ve karsısına alıp dialog kursun hastayla yeter bana :)
ya ben nısaya pek güvenemıyorum bu olaydan sonra.bırazda kızgınım sanırım... :KK19:

nagihan kaya ya gittim,güler yüzlü bi doktor açıklayıc bilgilerde veriyo ben genel muayene için gitmiştim...
kadınlar kulübünde doktor ve hastane tavsiyelriniz bölümünde medipol ünüversite hast. ve nagihan hanım hakkında
çok yorum var istersen oraya bak bide.

nisa hastanesinde ne olduda kızgınssın

Allah allah.. Ben yine aynı saatte 17:00 da ikinci ovu testimi yaptım dünküne nazaran az bir koyuluk var. Yapmadan 3 saat önce sıvı alımını kes, ve aynı saatte yap. Bu şekilde mi yapiyosun

Canim ben aynen senin talimatlarina uyuyorum ne dediysen ayni simdi hepsini sakladim tek tek bakiyorum reglimin 10. Gunundeki en koyusu cikti. Digerleriyle kiyasladigimda digerleri hep silik. Regl periyodum 27-28 gunde bir. Belki de 10nunda yumurtladim. O gun de yapmisiz bu arada:))) ya tutarsa ..ondan sonra bi daha 4gun yapmamisiz.. ayy ya oysa o gunse amazonum:))

Canim ben aynen senin talimatlarina uyuyorum ne dediysen ayni simdi hepsini sakladim tek tek bakiyorum reglimin 10. Gunundeki en koyusu cikti. Digerleriyle kiyasladigimda digerleri hep silik. Regl periyodum 27-28 gunde bir. Belki de 10nunda yumurtladim. O gun de yapmisiz bu arada:))) ya tutarsa ..ondan sonra bi daha 4gun yapmamisiz.. ayy ya oysa o gunse amazonum:))

ben yeni bosnadaki nisa hastahanesıne gıtmeyı düşünüyorum. Bnde avrupayakasındayım canım

Ben de kızıma hamiş kalmaya uğraşırken orada tedavi olup orada doğum yapmıştım. Çok memnun kalmıştım. Yine hamiş kalsam yine orada doğururum..

kızlarr :KK43::KK43: çok kötü bişey oldu. O kadar belirti boşa gitti :S Biliyosunuz zaten o kadar şey saydım. ama hamile değilmişim :S dün doktora gittim yine doktor kan testi istedi ilk yaptığımızda 2.10 du adete iki gün vardı adetten 4 gün sonra yaptık 4.7 idi adetten 14 gün sonra değer 18.6 olmuş dün çıkan sonuç bu. doktor gebelik olsaydı iki katı değerinde gün aşırı artması gerekirdi dedi ultrasonla baktı kese filan göremedi. bu nasıl oluyor e yükselmiş işte dedim belki geç döllenmedir olamaz mı dedim geç döllenme de olsa kese gözükürdü dedi ben sana adet söktürücü ilaç vericem kesinlikle kullanmalısın ilerde dış gebelik sorunu yaşamak istemiyosan kullan dedi morelimide bozduu :KK43: :KK43: napçam benn içim mi sizce? Amazon, denizkabuğu, afyonluyuz ve diğer kızlar :KK43: yardıma ihtiyacım varr :KK43::KK43: :KK53:

Hayatım öncelikle duygusal düşünmeyi bir kenara bırak. Tamam değerlerde bir artış var ama bu sağlıklı bir artış değil. Sağlıklı bir gebelikte bu değerler 2 günde bir EN AZ 2 ye katlamalıdır. Muhtemelen yaşadığın kimyasal bir gebelik. Geç döllenme dahi olsa bu zamana kadar kesen görünürdü. Adetin gecikeli 15 gün olmuş ve değerin henüz 18 civarı. Bu değer birşeylerin yolunda gitmediğini gösteriyor zaten. Bence de söktürücü kullanmasın boşuna kendine de bu şekilde eziyet etme canım.Ayrıca benim kendi fikrim tabii ki ama doktorunun bu aşırı derecede umut verici, adetin gecikmeden test yapıp etmesi gibi tavırlarından başından beri hiç hoşlanmadım..Böyle umut verici tavır senin üstünde de olumsuz etkilere sebep veriyor bu şekilde.

Kızlaaaaar 4 damla flan acık renkte kahverengı leke geldı sızce bu yerlesme lekesımı acil cvpppp????

Yerleşme kanaması şüpheli ilişkiden ortalama 6-7 gün sonra olur. Adetin geçmeden yani. Bu şekilde olduysa olabilir.

O zaman muhtemelen erken yumurtladın canım sen. Umarım tutmuştur:)) Eğer tutmadıysa da bidahaki ay ovulasyon testlerine adetin biter bitmez başla. Adet periyodun da kısa zaten. Bu defa kaçırmamış olursun hem..

Ben de kızıma hamiş kalmaya uğraşırken orada tedavi olup orada doğum yapmıştım. Çok memnun kalmıştım. Yine hamiş kalsam yine orada doğururum..

Yerleşme kanaması şüpheli ilişkiden ortalama 6-7 gün sonra olur. Adetin geçmeden yani. Bu şekilde olduysa olabilir.

Anlıyorum canım. Ben adetı gecıktıkten sonra yasayanlarıda duymustm belkıgec dö,llenenlerdedır bu durum bılemem. Doktora gıdıcem inş. Bende merak edıyorum. Kahverngı cok az gelıyor hatta hıc..

İyi yaparsın canım, Aşılamanın şansı %25, nomral ilişkide de %25. Yumurta takibi bana daha mantıklı geliyor herzaman için..

Allah allah.. Ben yine aynı saatte 17:00 da ikinci ovu testimi yaptım dünküne nazaran az bir koyuluk var. Yapmadan 3 saat önce sıvı alımını kes, ve aynı saatte yap. Bu şekilde mi yapıyorsun?

Benim kızım da Ekim doğumlu 4 yaşında:))

Testi yapmadan 3 saat önce sıvı almıyorum. 17:00 da yapıyorum hep.

O sevmediğin keçiboynuzu pekmezi sayesinde eşimin sperm değerleri ikiye katlamıştı vaktinde. Kesinlikle çok şifalı. Ben hala daha kahvaltı soframdan eksik etmem. Kızıma da her sbah 2 tatlı kaşığı veririm, hepimiz tuketiriz ailece.

ay cnm ya zaten taktım 2 gündür ne yesek ne içsek diye bari söylediğin iyi oldu arada da olsa yiyelim eşime verdim beğenmedim dedi kendim içtim bende sevmedim keçiboynuzu aldım gün aşırı onu yiyip duruyorum.
bende kendimi hazırlıyorum şu sıvı tüketmeme işine
çayım hiç eksik olmazdı önümde günde 2 bardak akşam 2 bardak içiyorum artık
kahveyi sadece hafta da bir içiyorum nescafe ağzıma sürmicem birde şu çikolatalı pasta ve koladan vazgeçebilsem süper olacak hepsi kafein çok etkiliyormuş

günaydın kızlar

afyonlu sen incir havuç kürü yapacaktın ya o yumurta çatlatmak için mi kist fln yapmaz herhalde daha mı iyi olur acaba hani yumurta çatlatırsa iye bende yapıcam da 21 gün sürüyormuş 7 gn ara verilcek bir 21 gün daha o arada bebiş olursa zarar verir mi birde hangi tarihte başlanılcak kuzum bilgin var mı

beyazlale cnm moralini bozma sıkma canını değerlerin düzenli çıkmamış ne yazık ki bir daha ki ay inşallah kullan doktorun verdiği ilacı güzel düşün güzel olsun

Bazen olur oyle canım bugun kendını cok mutsuz hısederken yarın cok mutlu hıssedebılırsın ıns yarın kendını cok mutlu hıssedersın önce bıraz gulumse ama :KK66: buarada canım calısıyormusun ne iş yapıyorsun?

öyle kuzum sağol evet çalışıyorum bı şirketin muhasebe bolumdeyim :)) bu arada koçaman güler yüzlü bir günaydınn sen çalışıyormusun??hangi şehırdeydın bıde

X