2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
yorumsuz:-D testi ya sen yanlş yaptn yada bozkmuş.ümitlendrmek istemem ama bana war gbi geliyo

Ben iki cizgi görene kadar kesin var diye düşüncemicem herhalde :)) ınş. Hayırlısı. Akşam çok üzüldüm ve sinirlendim bir konuya varsada bir zara olmamıştır ınş. Bu arada canim hoş geldin aramıza. Bebeğim in kokusunu şimdiden özlüyorum.. ilk bebegim.. Rabbim cumlemize nasip etsin hayırlısıyla. Yarın test yapmam lazimmm

günaydın uğurlu topiğimin güzel anne adayları,ve anne aday adayları Allaah'ım ne güzel hamile haberleriyle karşılaştım çoook mutlu oldum ,hamile kalan güzel adaylar bizler için dua edin lütfen hamilelerin duaları kabul olurmuş rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşaAllah,Allah bizede nasip etsin çooook mutlu oldum ,benimde regle son 4 kaldı rab'bime hep yakardım isyeyen herkese nasip etsin amiiiin

günaydınnnnn hayırlııı sabahlarrrr milletttt nasılsınız hamileler varmış aramızda çokkkk sevindimmm rabbim hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsinnnn allahımmmmm darısıda bize hayırlısıyla inşallahhhhhhh

gunaydınn yoldaşlarımmm benimmm.

günaydın kuzum dün yoktum malum eşimin tatili cuma günleri köylere gittik dolaştık ama eltimin soktuğu laf yüzünden dahada köye gitmemeye karar vererek ve moral bozukluğuyla döndüm lanet karı çatlıyor çekemiyor sinir etti beni yaa kuzum nasılsın

Gunaydin arkadaslar.dun dr gittim on gun once 14 haftalik bebegimi kanamayl kendiliginden düşünmüştüm. Bana ilk dusukte detayli arastirilma yapilmiyo dedi.ne yani ben yine hamile kalip sebebini bilmeden yine mi kaybetcem yavrumu

insallah istediklerin olur tatlıımm . bende olucam artık galiba.

esının koyumu canım. ne dedı eltın sana naptı

esının koyumu canım. ne dedı eltın sana naptı

eşimin köyü o pisliği görmek istemediğim için gitmek istemiyordum hiç ama kaynanam iyidir beraber yaşıyolar onu görmek için her gidişimizde çocuklarına neden bişey getirmiyormuşum ,neden eli boş gidiyormuşum falan akşam çok kötü laf soktu, ay gelirken ağladım sinirimden eşimde ağlıyordu nerdeyse ben durdurdum ,kadın bildiğin sığır ne dediğini bilmiyor eşime dedim bana bir daha köye gidelim dersen ben yokum terkederim seni dedim yalvardı tamam dahada gitmiycez köye annem gelsin arada bir yanımıza dedi,bitanem 6 aydır burnumdan getirdi her gidişimde laf sokmalarından bunaldım,biz evlenmeden önce eşim çalıştığını onlara yediriyıordu e haliyle evlendik ilçeye yerleştik eşimden para kesildi tabi buda zoruna gitti sığırın elinden bişey gelmeyince laf sokuyor yok bir daha gitmem zaten sevmem köyleri ooof fenalık geldi hala sinirliyim kuzucuk

ayy sana ınanmıorrumm nasıl bısı demeden durdunuz edepsize bakar mısın öyle laf konusulurmuymus patavatsız cahıl bısı bellıkı. ona öle konusma cesaretını kım verıo acaba ayy bnde sinir oldum gıtme tabı dha ne ısın var cahıl ınsanla bas etmek cok zordur. sen sıkma canını bıtanem gıtme dahada

gitmiyorum bitanem birde ben ondan 5 yaş buyüğm saygısız pislik,dengesiz...

kuzum bizim ar damarımız çatlak değil onun ar damarı çatlamış artık inanırmısın dilimiz tutuldu eşimizde benimde beklemiyorduk hiç o sözleri hemen kalktık arabamıza binip evimize geldik ne ayıp yaa yok kuzucuk dahada gitmiycez

cok cok ayıp hemde görgüsüz işte napcan. siz size yetersınz bıde bunu takma kafana sakın cnmm bnmm

Kızlar hayırlı haftasonları nasılsınız?? Ben bıldıgınz üzre bugünde test yapıcam muhtemelen akşam gıbı. Hala regl olmadm herhangı bır akıntıda görmüyorum. Sıvılcem bu ay garıp bısekılde cogaldı buda hormonlrdan yanı hamılelık olablır vehafıf agrılar. Dua edelım kızlar..

Allahım yar ve yardımcın olsun cnm bnm. adetın kac gun gecıktı senın dun aksamda yazmıssın okudum neden ılk ıdrarınla yapmadın test.

rab'bim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin kuzum Allah gönlünde ne varsa onu nasip etsin amiiin

kuzum evet adetın 3gunu hormon testı oluor ıkıncı kez yaptırcam daha oncekınde ondanda degerler düşük çıkmıştı ama başka bı dr ara kanama gıbı olmuş ondan demişti çok uzulmemiştim senben60 canım rahım fılmı korkulacak bişey degıl bı anlık agrı sadece adetlerim hep duzenlı olur hiç geçikmez one gelır hatta tahmınen bırhafta sonra adetım olacak ozaman özel bı hastaneye gıdeceğim bakalım onlar ne dıyecek

neguzel pozıtıf düşünen birisin senı gerçekten daha ıyı tanımak ısterdım ben ankaradayım canım sen ıstanbuldamısın? sen nekadarlık evlıydın? bıraz kendınden bahdermısın benım kafam birmilyon hiç birşey hatırlamaz oldum hatta dun annem aradı tel.açmadım bıle komseyle konuşmak gelmıyor bır tek sızlerle rahatlıyorum şuan bakalım zaman ne gösterecek inşşallah bıdaha kı sonuçlaarım daha ıyı çıkar yada umut verıcı bı dr konuşur rahatlatır beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…