2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Canım ben yeni evli olduğum için gün aşırı iki günde bir mik mik oluyor Yumurtlama günlerini de telefonumdaki programdan takip edeceğim bu sefer ona göre mik mik yapacağım daha bilinçliyim artık

ben suan bu durumu takıp etmedıgım ıcın keyfe göre ki yenı evlı sayılırım bende hala oyuzden aynen 2 gunde 1 mik mik oluyor :78: ozaman bebek ıstenıyorsa ne kadar ıkı gunde bır olsada ogunlerı atlamamk gerek tamamdır

ay ıns bızde denemelere gelınce hemencecık olur Rabbım herkese herkese nasıp etsın

tmm cnm zaten dediğim gibi vaktim kısa benim yani uzun uzadıya bekleyemem
sabahta banyo yapamam normalde banyo bile sabah yapın diyorlarmış ama bana saçma geldi

sabaha kadar beklemek konusunda sıze katılıyorum ve su var Allah korusun olum var kalım var hıc ara vermeden banyo yapma taraftarıyım bende,

ay cnm ya Rabbim inşallah hemen nasip eder ama etmezse de yapacak birşey yok vardır bir hikmeti hayrı
sabırla eicez dualarımızı

Rabbım elbet nasıp edecek acabaya dusmeden yurekten ınanalım yeterkii

Ne kadar güzellll.. Harika bir alıntı teşekkürler canım

rıca ederım dahada paylasımlar yapmayı dusunuyorum boyle ,kımsenın umudunu kırmasını ıstemıyorum ve bu kıtap umutlandırıyor ınsanı bu yuzden ısrar edişim=)

çok güzel evet arkadaşlar kesinlikle sabretmek dua etmek ve tedaviyi bırakmamak lazım umudun bittiği yerde herşey son bulur

ay cnm ya Rabbim inşallah hemen nasip eder ama etmezse de yapacak birşey yok vardır bir hikmeti hayrı
sabırla eicez dualarımızı

aminnnn zaten bi işe inanmak olması için en buyuk neden miş :)))) inaşşallhhhhhhhhh

kızlar günaydın gribe fena tutuldum sanırım çok kötü hissediyorum kendimi:2: bişey soracam adetten önce göğüsler ağrır ve şişer ya eğer yanlardan ağrıyorsa adet olacaksın uçları ağrırsa hamilesin diye bişey okumuştum duydunuz mu böyle bişey

Günaydın canım.. Öyle bi ayrım duymadım ben hiç ama ben gebe olduğumu hiç anlamamıştım ama göğüslerimde aşırı bi hassasiyet vardı diyodum İçleri morardı yürürken bile acırdı..

Bende duymuştum ama ne kadar kesin bilmiyorum canımcım bide insan kendini dinleyip yorabiliyor, başka belirtin var mı?

gunaydınnn gecmıss olsunn,bu ayırım ile ilgili bı bılgım yok hangısı ile olur ama şu var ben her regl olucagım zaman goguslerım agrır ve acır uc kısımları hatta gogus ucu etrafında kabarcıklar vardır ya onlarda şişer :S

herhangi bi yerine dokununca da mı acırdı canım yani sadece ucu değil demi

teşekkür ederim canım ben bu zamana kadar hiç uç kısımlarına dikkat etmemiştim ama benimde öyle her reglden önce şişer ve inanılmaz ağrır

teşekkür ederim canım ben bu zamana kadar hiç uç kısımlarına dikkat etmemiştim ama benimde öyle her reglden önce şişer ve inanılmaz ağrır

her ınsanın farklıdır mutlaka benim her regl zamanı şişer bole damarlar belırgınlesır ya yesıl yesıl oyle olur,ustelık ben regl olmadan 2-3 gun oncesınde baslar belırtılerım kasıklarda hafıf agrılar belde tatlı bı agrı kokuya hassaslık kı bazenmıdem bulanır kokulardan o donemde,duygusallık zaten tavan yapar baş agrısı fecii hepsı tamam regl belırtısıde her regl 2-3 kala sık sık ıdrara cıkıyorum kendımı bıldım bılelı boyleyım ve sanıyorum kı ben hamıle kaldıgımda kesınlıkle anlamam cunku her ay regl zamanı yasıyorum bunları,ama sız her regl zamanı yasamadıgınız seylerı yasayıp yasamadıgınızı gozlemlemek gerek

bende tabiri caizse göğüslerim mandahon inekleri gibi şişmişti ve acıyordu,birde sık nefes alıp veriyordum yani hemen yoruluyordum 1 buçuk aylığa yaklaştığımda ve sonrada fazla belirti olamadan düştü zaten ,birde 1 gece sabaha kadar midem bulandı ,ertesi gün canım sucuk çekmişti

amin canım inşallah

geçmiş olsun huzurcuğum

afyonlu napıon kuzum

Baya yaşamışsın tüm belirtileri, ikinciyide alırsında kucağına bir an önce üzüntünde geçer umarım. Belirti olmayanınızda çok duydum ben ama. Sende varmış belirtiler.

Son düzenleme:
şimdi evde tekim ve hep ağlamak geliyor içimden biliyor musunuz nedenini bilmiyorum gerçekten hani bazen insanın kafasında bi ton yük varmış gibi olur ya öyle ama sizin cevap vermeniz bile insanı rahatlatıyormuş Rabbim hepinizden razı olsun ve gönlünüzün muradını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…