2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
şimdi evde tekim ve hep ağlamak geliyor içimden biliyor musunuz nedenini bilmiyorum gerçekten hani bazen insanın kafasında bi ton yük varmış gibi olur ya öyle:KK43: ama sizin cevap vermeniz bile insanı rahatlatıyormuş Rabbim hepinizden razı olsun ve gönlünüzün muradını versin

Kendini dinleme canımmmm lütfennnn ne ağlaması... Rabbim e teslimiz hepimiz.. Vakti vardır herseyin

şimdi evde tekim ve hep ağlamak geliyor içimden biliyor musunuz nedenini bilmiyorum gerçekten hani bazen insanın kafasında bi ton yük varmış gibi olur ya öyle:KK43: ama sizin cevap vermeniz bile insanı rahatlatıyormuş Rabbim hepinizden razı olsun ve gönlünüzün muradını versin

Bazen dolar ınsan suankı rahatsızlıgınlada alakalı yasadıklarınlada,aglama demıcem ben ıcınden gelıyorsa sıkma kendını agla ve rahatla ama oyle paralama yıpratma kendını..suan aglamak gelıyorsa ıcınden aglakı bı sonrakıne daha bırıkmıs olmasın tutup ıcıne atarsan olacagı bu,agla ve rahatla sonra kalk soguk suyla yıka yuzunu birde dua oku arkadasım ıcın rahatlayacaktır..

Bazen dolar ınsan suankı rahatsızlıgınlada alakalı yasadıklarınlada,aglama demıcem ben ıcınden gelıyorsa sıkma kendını agla ve rahatla ama oyle paralama yıpratma kendını..suan aglamak gelıyorsa ıcınden aglakı bı sonrakıne daha bırıkmıs olmasın tutup ıcıne atarsan olacagı bu,agla ve rahatla sonra kalk soguk suyla yıka yuzunu birde dua oku arkadasım ıcın rahatlayacaktır..

aynen sana katılıorum canım agla oku duanı sonrada rahatlarsın.

bir buçuk ayda iki ayda bir adet oluyorum nerdeyse yumurtlama günümü hesaplayamıyorum off yine adetim iki gün kadar gecikti gebelik testi için bekliyorum 10 gün sonra yaparım ama olacağımı sanmıyorum yine umutlanıp üzüyorum kendimi ama elimde değilllllllllllll:KK43:(( ovulasyon testi kullananlar var mı aranızda

cnm benim oluyor bazen insanda böyle duygu karmaşaları
bak geçen gün bende böyleydim kurdum kurdum eve gittim ağladım
dua ettim açıldım sonra karar aldım üzmek yok boşu boşuna kendimi sende ağla cnm açılırsın duanı et ruhun hafiflesin ama
karamsar olma

Düşmemek için bol bol dua et birde Meryem süresini oku, çok etkiliymiş çok kişiden duydum.

evet ben okuyorum arada çok iyi geliyor birde Şura suresi ni okuyorum

amiiin canlarım yaşım ileri olmasa iğne falan yaptırmazdım kasıklarıma ağrılar girdi,aşırı derecede gaz sıkışması oluyor ama olsun bebiş için değer :KK1:

canım ben de 30 yaşındayım, 3 ay bitti evliliğim. bebek istiyorum ama doktor polikistik over teşhisi koydu. adetinin 3.günü gel hem hormon testi yapalım hem de ilaç vericem yumurtalarının gelişmesi için dedi. acaba ne ilacı verecek merak ediyorum. 1 hafta var daha adetime.

canım ben de 30 yaşındayım, 3 ay bitti evliliğim. bebek istiyorum ama doktor polikistik over teşhisi koydu. adetinin 3.günü gel hem hormon testi yapalım hem de ilaç vericem yumurtalarının gelişmesi için dedi. acaba ne ilacı verecek merak ediyorum. 1 hafta var daha adetime.

hoşgeldin kuzucuk :KK42:

bana yumurta geliştiriciye gerek duymadı doktorum sadece çatlatma iğnesi verdi gelişme iyiymiş,sadece birazcık yavaş çalışıyormuş yumurtalar ama doktorum umutlu ,gerekirse rahim filmide çekecek yakında ,bende 5 buçuk aydır evliyim 31 oldu yaş hatta temmuzda 32 olcak hayırlısı be gülüm rab'bim kun(ol) desin olsun bebeciklerimiz inşaAllah :KK9:

Son düzenleme:
bir buçuk ayda iki ayda bir adet oluyorum nerdeyse yumurtlama günümü hesaplayamıyorum off yine adetim iki gün kadar gecikti gebelik testi için bekliyorum 10 gün sonra yaparım ama olacağımı sanmıyorum yine umutlanıp üzüyorum kendimi ama elimde değilllllllllllll:KK43:(( ovulasyon testi kullananlar var mı aranızda

1.5 2 ayda bır adet olan arkadaslarım vardı ve doktorları hormon ılacı verdı onlara hormon ılacı duzenlı adet olmayı saglıyor ve o ılacı kullanırkende hamıle kalınabılıyor doktorda oyle soylemıstı hatta bı arkadasım dah ayenı hamıle kaldı o da bu ılacı kullanıyordu belkıde bılıyorsundur.

bana yumurta geliştiriciye gerek duymadı doktorum sadece çatlatma iğnesi verdi gelişme iyiymiş,sadece birazcık yavaş çalışıyormuş yumurtalar ama doktorum umutlu ,gerekirse rahim filmide çekecek yakında ,bende 5 buçuk aydır evliyim 31 oldu yaş hatta temmuzda 32 olcak hayırlısı be gülüm rab'bim kun(ol) desin olsun bebeciklerimiz inşaAllah :KK9:

dr ile konuştun sen demi cnm bu rahim filmi işini
devlette mi yaptırcan kendi r unda mı

hoşbuldum canım benim :KK34:

bana hiç iğneden bahsetmedi. ilaç vericem yumurtaların küçük kaldı, biraz ilaç desteğine ihtiyacın var dedi. ama doktorum güvenilir gelmedi bana hiç. biz daha 15 gündür bebek için uğraşıyoruz, 2 kez gittim doktora 2.gidişimde polikistik over var sende dedi. bu kadar kolay koyulur mu bu teşhis bilmiyorum. başka doktora da göstericem tahlil sonuçlarımı ve ultrason görüntülerini. inşallah rabbim çok bekletmez bizi. ben de yaşım nedeniyle acele ediyorum.

Meraba arkadaslar, Ben aranizda yeniyim ve sanirim bebek olayinda birazda tecrubesizim. 3_4 ay kadar dogum kontrol hapi kullandim, sonrasinda esim korundu.ilaci birakali 3 ay oldu. Ama doktorum ilaci cok agrili adetlerim oldugu icin vermisti. Dun ciddi anlamda belimde agri vardi ve bir kac gundur yuzustu yattigimda kasiklarim batio gibi oluor,aciyor yani.goguslerimde agri yok ama heran uclari sipsivri sekilde duruo, hic boyle olmazdi. Adet agrilarinin hamileye kalmaya zarari varmi, bilen var mi aranizda? Birde bulantilar 1. Aydan sonra basliomus ama benim surekli bulantim var sebebini anliyamiyorum. Yani bunlar erken gebelik belirtisi olabilirmi yoksa kendi kendime kuruntu mu yapiorum.adetime bir hafta var ve zaman gecmiyor.

hoşbuldum canım benim :KK34:

Bana hiç iğneden bahsetmedi. Ilaç vericem yumurtaların küçük kaldı, biraz ilaç desteğine ihtiyacın var dedi. Ama doktorum güvenilir gelmedi bana hiç. Biz daha 15 gündür bebek için uğraşıyoruz, 2 kez gittim doktora 2.gidişimde polikistik over var sende dedi. Bu kadar kolay koyulur mu bu teşhis bilmiyorum. Başka doktora da göstericem tahlil sonuçlarımı ve ultrason görüntülerini. Inşallah rabbim çok bekletmez bizi. Ben de yaşım nedeniyle acele ediyorum.

sanırım ultrasonda alttan bakması yetiyor pko teşhisi koyması için canım

meraba arkadaslar, ben aranizda yeniyim ve sanirim bebek olayinda birazda tecrubesizim. 3_4 ay kadar dogum kontrol hapi kullandim, sonrasinda esim korundu.ilaci birakali 3 ay oldu. Ama doktorum ilaci cok agrili adetlerim oldugu icin vermisti. Dun ciddi anlamda belimde agri vardi ve bir kac gundur yuzustu yattigimda kasiklarim batio gibi oluor,aciyor yani.goguslerimde agri yok ama heran uclari sipsivri sekilde duruo, hic boyle olmazdi. Adet agrilarinin hamileye kalmaya zarari varmi, bilen var mi aranizda? Birde bulantilar 1. Aydan sonra basliomus ama benim surekli bulantim var sebebini anliyamiyorum. Yani bunlar erken gebelik belirtisi olabilirmi yoksa kendi kendime kuruntu mu yapiorum.adetime bir hafta var ve zaman gecmiyor.

hoşgeldin canım olabilir belirtilerin gebe olduğunuda adet olacağınıda gösteriyor çünkü ikiside aynı belirtileri gösterebilir,ama adetin geçince test yap umarım gebesindir istiyorsun değilmi

X