2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
günayıdn cnm
benim arkadaşım yastık koyuyordu kalçasına hep onu da denemek lazım
o şekilde hamile kalmış
zaten banyo fln yapmak gerektiğinden bende fazla yatamam en fazla yarım saat bekleyebilirim

Son düzenleme:
Günaydınnn meee meeee anneee :))

Günaydın ben dünkü enerjimden hiçbişi kaybetmemişimmmmmmmmmmmm iyiyim şükür sen nasılsın canım?

yesinlerrr siziinn güzell enerjinizii bende iyiyim :)) yarını beklıyorum sabırsızlıkla yarın adet sonra 21 gun kan testi yaptırcam daaa :))))) güzell çıkacak inşşallahh herşeyy güzel olacak zamanlaaa

iyi bir bende olmuyor bu durum yani.
ayaklarını kaldıranları duymuştum bunu 1 ay snra bende denicem

Arkadaslarında dedıgı gıbı tabıkıde tamamı ıcerıde kalmayacak mumkun degıl ama ben yarım saat 1 saat yatanları duydum kı bı arkadasta yazmıs aslında 15 dk yeterliymiş,ama ıcerıye akısı hızlanbdırmak ıcın ayakları duvara yaslayıpta yattıklarını bılıyorum

yesinlerrr siziinn güzell enerjinizii bende iyiyim :)) yarını beklıyorum sabırsızlıkla yarın adet sonra 21 gun kan testi yaptırcam daaa :))))) güzell çıkacak inşşallahh herşeyy güzel olacak zamanlaaa

İyi düşünürsek bol bol dua edersek Rabbim bizi yalnız koymaz... Herşey güzel olacak balım yeter ki gülümsemesiz günümüz geçmesinn

günaydınnn hayırlı sabahlar herkeseee nasılsınız kuzum

bugun herkesın enerjısı yerınde gıbı bende dahıl :) ne guzel hep boyle olalım ıns..

ya kızlar daha once buraya yazdımmı bılmıyorum ama ugu koşarın kıtabı var Allah de ötesini bırak dıye o kıtabı tavsıye edıyorum ınsan ruhunun dınlendıgını hısedıyor aslında bıldıgımız seylerı anlatıyor bıze okurken evet yaaa duyecegınız seyler ben tavsıye edıyorum ki dıger kıtaplarınıda okuyacagım ben huzurlu hısettım okudugumda sizlerde hısedersınız dıye umuyorum okursanız..cok guzel dualarda var
mesela;
Allah de otesını bırak kıtabından;
Allah her şeyden haberdardır, sanmayın ki size yapılan haksızlığa kayıtsız kalıyor. O, size bir annenin evladına yaklaştığı merhametten daha fazla merhamet duyandır. Duanın karşılığını takip etmeden "Allah de ötesini bırak". Kul Rabb'ini imtihan etmez. O'na tevekkülle yaklaştığında rahmetini tüm hücrelerinde hissedeceksin.

Karşında o kadar çok maskeli insan var ki onları tanımak için yoruluyorsun. Şayet dikkat edersen güzel olan bir şey var; o senin hakkını aldıkça, sen onun sevaplarından kazanıyorsun. O halde kaybettim diye üzülme, biraz daha derin bakarsan, aslında kazandığını fark edeceksin!..

ben bugun dune göre daha ıyıyım :)) daha ıyı olacam inşşallah sen nasılsın mutluluk adet oldun mu??aaaa dun aramızda hamıle vardı nereye kayboldu :)))))

iyiyim çok şükür cnm ama hala adet olamadım 2 gün önce mik mik yapınca ilaca bugün başlayacaktm belki tutunmuştur diye 4 gün felan beklemek istymrm çok rahatsızlık veriyo olamamk sen nasılsın kuzum

Ay sizler yazıyorsunuz bende oyle yazayım barı cok mu acık olacak bılmıyorum ama bilgı paylasmak ve dertlesmek adına degılmı zaten burası :) hamıle kalmak ısteyen arkadaslar kac gunde bır mik mik yapıyorsunuz yada sadece yumurtlama dönemimi mik mik yapıyorsunuz =)

Canım ben yeni evli olduğum için gün aşırı iki günde bir mik mik oluyor Yumurtlama günlerini de telefonumdaki programdan takip edeceğim bu sefer ona göre mik mik yapacağım daha bilinçliyim artık

Günaydınnnnnn sabah şekerimmmm nasılsınnnnnn ne zamandır soramadım halini hatrını

günaydınnnn günaydın benim kuzucuklarımaaa :18::18::18::18::18::18:

günaydın canlarııım nasılsınız bakalım bugün

Günaydın bıldırcınlarım

Zeytinim o çıkanlar spermden ziyade, spermlerin içinde yüzdükleri sıvı oluyormuş. Spermler 3-4 dk lık bir dinlenmede çoktaaan gidecekleri yere gitmiş oluyorlar zaten, 3 gün de kalkmadan yatsan yine çıkar o sıvı.

günayıdn cnm
benim arkadaşım yastık koyuyordu kalçasına hep onu da denemek lazım
o şekilde hamile kalmış
zaten banyo fln yapmak gerektiğinden bende fazla yatamam en fazla yarım saat bekleyebilirim

5-10 dk yeterli zaten. Aslında hiç gerek yok ama işte içimiz rahat olsun..

Herkese Günaydın :)

Günaydın

Yumurtlama günleri yoğun olmakla birlikte, diğer günler keyfimize göre.

iyiyim çok şükür cnm ama hala adet olamadım 2 gün önce mik mik yapınca ilaca bugün başlayacaktm belki tutunmuştur diye 4 gün felan beklemek istymrm çok rahatsızlık veriyo olamamk sen nasılsın kuzum

Herkese Günaydın :)

İyi düşünürsek bol bol dua edersek Rabbim bizi yalnız koymaz... Herşey güzel olacak balım yeter ki gülümsemesiz günümüz geçmesinn
evet kuzum adet olmamak sıkıntı yaratıyor ınsanda gerçi ben olmadan bırkaç gun önceden sıkıntılar basıyor bı keyıfsızlık çökuyor duygusala bağlıyorum hemen bıde adet olmasama artık nasıl olurum düşünemıyorum bende ıyıyım yarını beklıyorum inaşşallahh yumurtalmışımdır 21 gunu kanvercemde bıde rahımfılmınden sonra çok az açık renk sabahları kan gelıyor onu sorcam merak edıyorum

cnm gün aşırı diyorlar ya da 3 günde bir ama ben şuanda bu programı takip etmiyorum
zaten 2 gündr de su yok umarım denemeler başladğına böyle bir sorunla karşılaşmam
ama yumurtlama zamanı olsun olmasın 2 güne bir yapmak gerekiyormuş
benim ark.ım evlendi 2. ay hamile kaldı doğurdu 3 ay sonra yine hamile kaldı hepsi planlıydı bu şekilde düzenli gitmişler hep

Ay ıns gelmıstır resım,cok etkılenmıstım kıtaptakı bu yazıdan bır bolumunu almıslar tabı.Allah de otesını bırak kıtabından..

tmm cnm zaten dediğim gibi vaktim kısa benim yani uzun uzadıya bekleyemem
sabahta banyo yapamam normalde banyo bile sabah yapın diyorlarmış ama bana saçma geldi

inşallah canım güzel haberlerle gelirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…