2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
arkadaşalar bende kaç aydır hamile kalmak için uraşıyorum ılk bebgımı 6 aylıkken kaybettım erken dogum yuzunden 2 gun oldu hamile oldugumu öğrendim çok mutluyum ınsallah rabbım ısteyen herkeze verir insallah bu sefer rabbım kucagıma almayı nasıp eder..

Canimmmmmm senin adına cook sevindim rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder inşallah.. ne kadarlık bebegin... belirtileri nelerdi

arkadaşalar bende kaç aydır hamile kalmak için uraşıyorum ılk bebgımı 6 aylıkken kaybettım erken dogum yuzunden 2 gun oldu hamile oldugumu öğrendim çok mutluyum ınsallah rabbım ısteyen herkeze verir insallah bu sefer rabbım kucagıma almayı nasıp eder..

SENİN ADINA COK SEVİNDİM,HAYIRLI OLSUNN.DUALARINI ESİRGME RAABBİM BİZLEREDE NASİPP ETSİNN :KK43::emir_bebek::nazar:

kuzum adet gunlerımızı yakınmış bende 25 26 beklıyorum ondan mıdır nedır çok keyfısıdım bende ama geçti şimdi perıkanadı sayesınde

Canım ya keyifsiz olunca daha mı iyi oluyor... Boşver.. Akışına bırakın biraz da rahat edin.. Eşinizi sevdiklerinizi de huzursuz etmeyin.. Zaman zaman zaman ve sabır.. Gelecek bebişler sırada bekliyor :KK76:

Allah hepimizin gönlüne göre versin canım benim Allah herşeyin hayırlısını versin Rabbim isteyen herkese versin inşaallah

Canım benimmm eğer o silik çizgi 5 dk içinde oluştuysa gebesinn ya maşallah :nazar::nazar: Allah kucağına alacağın günleri de göstersin..

Canım çok geçmiş olsun çok da tebrik ederimm... Rabbim bu sefer sonunu güzel eylesin..

günaydın canlarııım nasılsınız bakalım bugün :KK34:

Günaydınnn,valla regl olmayı bekledıgımden stres stres..aman kızmayın bana bılıyorum sızler regl olmak ıstemıyorsunuz ama ben suan olucam olamamak bana hergun agrı sancı huzursuzluk verıyo ondan =(( ve duzene gırsın ıstıyorummmm

:))))))))HE YAA ben hamile kalan arkdşm var o sölemişti mik mik yaparken o sıvıyı hissediyomuş yum yuma gittigini öylemi oluyo aceba :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
yok daha neler şeker ya
olurmu öyle saçma şey
psikolojiktir onun ki

günaydın kızlar nasılsınız
dün müdürüm başımda dikildi koca gün hiç giremedim nete fln

kızlar birşey sorucm şimdi spermler içeri giriyor ya ben ayağı kalkınca hooop hepsi dışarı
bunu nasıl engelleyebilirim
hiç ziyan olsun istemiyorum :KK70: sizde de oluyormu böyle

yok daha neler şeker ya
olurmu öyle saçma şey
psikolojiktir onun ki

kızlar birşey sorucm şimdi spermler içeri giriyor ya ben ayağı kalkınca hooop hepsi dışarı

canım herkese günaydın, ilişkiden sonra yarım saat kalkmadan yat, sonrasında geri çıkanlar mecbur çıkacak, hepsi içerde kalmıyor zaten..

yok daha neler şeker ya
olurmu öyle saçma şey
psikolojiktir onun ki

Ayaklarını havaya kaldırarak duvara yasla ve oylece yat bır sure yarım saat 1 saat yatanlar var dıyebılırım =)

yok daha neler şeker ya
olurmu öyle saçma şey
psikolojiktir onun ki

Canım sabaha kadar bile kalkmadan yatsan sabah kalkınca yine akıyor.. Ama en az yarım saat bi saat kalkma giden gider dışarı çıkanlar da fazlalık bebişler :KK9:

canım herkese günaydın, ilişkiden sonra yarım saat kalkmadan yat, sonrasında geri çıkanlar mecbur çıkacak, hepsi içerde kalmıyor zaten..

Ayaklarını havaya kaldırarak duvara yasla ve oylece yat bır sure yarım saat 1 saat yatanlar var dıyebılırım =)

Canım sabaha kadar bile kalkmadan yatsan sabah kalkınca yine akıyor.. Ama en az yarım saat bi saat kalkma giden gider dışarı çıkanlar da fazlalık bebişler :KK9:

iyi bir bende olmuyor bu durum yani.
ayaklarını kaldıranları duymuştum bunu 1 ay snra bende denicem

yok daha neler şeker ya
olurmu öyle saçma şey
psikolojiktir onun ki

canım onlar çıkacak zaten içeride bi depo falan yok çıkmaları lazım.. yumurtayı dölleyecek sperm o kadar küçük ki miniminnacık bir kısım gidince yetiyor zaten.. ilişkiden sonra yatma olayını da abartmamak lazım bence 15 dakika falan yeter diyorlar.. aslında doktorlar yatmaya hiç gerek yok ilk anda giden gidiyor sonra yatınca içeriye akmaz diyorlar ama bir kısmı da 15 dakika yatın diyor.. ne olur ne olmaz biraz yatmakta fayda var..

bu arada günaydın herkese..

canım onlar çıkacak zaten içeride bi depo falan yok çıkmaları lazım.. yumurtayı dölleyecek sperm o kadar küçük ki miniminnacık bir kısım gidince yetiyor zaten.. ilişkiden sonra yatma olayını da abartmamak lazım bence 15 dakika falan yeter diyorlar.. aslında doktorlar yatmaya hiç gerek yok ilk anda giden gidiyor sonra yatınca içeriye akmaz diyorlar ama bir kısmı da 15 dakika yatın diyor.. ne olur ne olmaz biraz yatmakta fayda var..

bu arada günaydın herkese..

Günaydın canımmmm :KK16:

X