2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Canım biz insanoğlunun bilebileceği şeyler çok kısıtlı.. Bu yüzden hiç öyle düşünme o düşünceyi at kafandan.. Bilemezdin ki.. Hayırlı zamanı bilir verir Rabbim.. Biz hep diyoruz ya bi de çocuk düşünmüyoruz ya da işte 1 sene geçti çocuk düşünüyoruz.. Haşa sanki biz yaratacağız.. Rabbim ol derse olur zaten kim engel olaiblir.. O yüzden canını sıkma valla o kadar çok şey yaşayanlar var ki şükredelim halimize daha yolun başındayız..

teşekkürler canım.. allah sana da gönlüne göre versin inşallah.. ya biz ne desek boş ama bu aralar psikolojim değişmiş olabilir kürtaj falan o yüzden saçma sapan düşünüyorum işte.. yoksa kaderimizde ne varsa onu yaşıycaz.. inşallah güzel şeyler olur..

aynen öyle canım.. dediğim gibi normalde düşündüğüm şeyler değil zaten bu aralar yaşadıklarımdan oluyo böyle.. hakkımzda hayırlısı..

amin canım inşallah ben nette araştırmıştım meryem suresini 41 gün boyunca hergün 1 kere okursak allah hayırlısıyla rabbim nasip edermiş ben bugün başlayacam inşallah

amin canım inşallah ben nette araştırmıştım meryem suresini 41 gün boyunca hergün 1 kere okursak allah hayırlısıyla rabbim nasip edermiş ben bugün başlayacam inşallah

ayy hadi inşallah.. bunu bilmiyordum canım.. ben de okuyayım o zaman.. sen de oku.. olur inşallah hayırlısıyla..

ayy hadi inşallah.. bunu bilmiyordum canım.. ben de okuyayım o zaman.. sen de oku.. olur inşallah hayırlısıyla..

aminnnnn hayırlısıyla inşalahhh mesela adet oldunya birine söyleyebilrisn okuyblrmsn diye aksatmamak lazımmış nette okumuştum istersen sende araştırablrsn bende adet olursm anneme söyleyecem okuması için

günaydın kızlar nasılsınız geçmişi okuyamadım varsa hamile haberleri hayırlı olsun...iş yoğunluğundan giremiyorum..yıl sonu yıl başı mahvetti bizi...dün reglimin 8.günüydü ovulasyon testine başladım...silik çıktı bakalım yapmaya devam:)

İyiyim canım ben kendi adıma.. Bi adet dönemi bekliyorum şu an gelsin gitsin kırmızılar sonra başlicam inşallah..

inşaallah cnm benim amin birde bakmışız herkes peşpeşe haber verior hamileyim diye ne güzel olur beraber büyütürüz paylaşırız herşeylerini.
cnm çiko kistine geçmez diyorlardı inşallah dediğin gibi geçer önemsiz bir kist değil dediler o yüzden taktım.
Allah başka dertler hastalık vermesin

Canım ne kadarlık evlisin sen?

Sanma ki dert sadece sende var, sendeki derdi nimet sayanlar da var...çok anlamlı banada ıyı geldı :) sağol canım

ohh ne güzel daha daha çok mutlu ol inşallah

Kızlar halimize çok çok şükürler olsun.Gerçekten bana da iyi geldi bak şimdi bu söz

Sanma ki dert sadece sende var, sendeki derdi nimet sayanlar da var...çok anlamlı banada ıyı geldı :) sağol canım

negüzel bişeydir insanın içinin kıpırkıpır olması bende istiyom

Ya canım o üzgün surat ifadesini topiğimize yasaklıyorum.. Det.. Sakın haa.. Şükürler olsun devasız bir derdimiz yok binlerce kere şükür sadec zamana ihtiyacımız var.. Bu kadar dert etmeyin nolur.

ohh ne güzel daha daha çok mutlu ol inşallah

Valla sebebini çözemedim ama öyle Sağolasın balım.. Siz de öyle olun hadiii..

Kızlar halimize çok çok şükürler olsun.Gerçekten bana da iyi geldi bak şimdi bu söz

Daha daha iyi olalım kuzularım..

Ne kadar güzel söylemişsinnnn hakikaten öyle canım.. Hep pozitif olmak varr ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…