2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Benim de ilk canım evet.. Zaten 4 aylık evliyim.. Hiç anlamamıştım gebe olduğumu öğrendiğimde inanmamıştım bile.. Benimkinde de hiç kalp atışı oluşmadı o yüzden aldılar.. Bölge araştırmaya gittim hematoloji bölümüne.. Pembe bi yalan söyledim.. İki düşüğüm var dedim gerekli tüm testleri yaptırdım.. 9 tüp kan vermiştim.. Sonra üniversite hastanesine gittim tıbbi genetik bölümüne.. Dedim ki hematoloji doktorundan böyle böyle yaptırdım genetik bakılmıyormuş o hastanede dedim gerekli testleri yapar mısınız dedim.. Çünkü önemli olan genetik testler.. O da hiç sıkıntı çıkarmadı.. Verdi.. Trombofili paneli diye bi tahlil.. O da 115-20 günde çıkar dedi.. Bi hafta kaldı bakıcam işte canım.. Ne yapmak istersen sor canım elimden geldiğince bildiğim kadarıyla yardımcı olurum.. Rabbim bir daha yaşatmasın..

Nasılsınn denizkabuğuuuuu?

çok teşekkür ederim, çok geçmiş olsun canım.. ayy acaba ben de mi yalan söylesem.. bakayım iyilikle yapmazlarsa yalan söylerim ben de:KK1: ama beni kan tutuyor ya kan verirken bayılıyorum.. bi de 9 tüp verirsem ölürüm heralde.. üff nasıl olcak ya.. senin sonuçların çıksın da bakalım.. hayırlı haberlerle gel inşallah.. bu kan pıhtılaşması için yapılan genetik testi mi oluyor.. genelde çoğunda kan pıhtılaşması çıkmış düşük yapanların..
bazen de diyorum amann boşver araştırma.. allahtan hayırlısı diye ama duramıyorum içim içimi yiyor.. allah hayırlısıyla sağlıklı bebişler versin inşallah..

iyiyim canım sizler nasılsınız.

Ben de iyiyim nedense bugün içimde bi mutluluk fışkırıyor yaaaaaa :21::21:

çok teşekkür ederim, çok geçmiş olsun canım.. ayy acaba ben de mi yalan söylesem.. bakayım iyilikle yapmazlarsa yalan söylerim ben de:KK1: ama beni kan tutuyor ya kan verirken bayılıyorum.. bi de 9 tüp verirsem ölürüm heralde.. üff nasıl olcak ya.. senin sonuçların çıksın da bakalım.. hayırlı haberlerle gel inşallah.. bu kan pıhtılaşması için yapılan genetik testi mi oluyor.. genelde çoğunda kan pıhtılaşması çıkmış düşük yapanların..
bazen de diyorum amann boşver araştırma.. allahtan hayırlısı diye ama duramıyorum içim içimi yiyor.. allah hayırlısıyla sağlıklı bebişler versin inşallah..

Canım hematoloji de sonradan kazanılan pıhtılaşma varsa onlara bakılıyor bazı şeylere bakılıyor.. İstersen burda paylaşayım o tes sonuçlarımı bi gör doktor neler yaptırmış.. Önemli olan genetik çünkü genetikte doğuştan yani kalıtsal bir bir pıhtılaşma var mı ona bakılıyor o da çıksın sizinle paylaşırım.. Canım için içini yemesin yazık değil mi... Neden bir can daha gitsin bize de yazık giden cana da.. Sen bilirsin ama kendini huzursuz etme.. Doktor mutlaka bi korunma süresi verir o arada yapabildiğin herşeyi yap içiin rahatetsin..

hukukcu dr sonucunu bizede haber ver
bende merak ettim şimdi.demek öyle bulabiliyorlar da neden oldu fln diye

günaydın kuzucuklar :)) haber vermeyi unutmayın dr sonuçlarınızı :)

doktordan çıkar çıkmaz yazarım inşallah size.. ya bebişimi patolojiye gönderdiler öyle her şeyi bulamıyolar.. asıl nedenin öğrenilmesi için perikanadı'nın yaptırdığı testleri yaptırmak lazım.. bakalım zaman bize ne gösterecek..
hadi bakalım hamile haberleri bekliyoruz.. benden yok 2-3 ay haber.. yasak bana.. ama o zamana kadar bu başlıkta hamile olmayan kalmayacak.. :KK1: (inşallah) ferman veriyorum..:)

doktordan çıkar çıkmaz yazarım inşallah size.. ya bebişimi patolojiye gönderdiler öyle her şeyi bulamıyolar.. asıl nedenin öğrenilmesi için perikanadı'nın yaptırdığı testleri yaptırmak lazım.. bakalım zaman bize ne gösterecek..
hadi bakalım hamile haberleri bekliyoruz.. benden yok 2-3 ay haber.. yasak bana.. ama o zamana kadar bu başlıkta hamile olmayan kalmayacak.. :KK1: (inşallah) ferman veriyorum..:)

Canım benim ya beklemek zor ama sonu güzel olsun da sabrediyoruz işte..:KK16:

cnm ne bileyim hep okuyorum doktor sitesi var orda okumuştum yumurta rezervini azaltır diye ondan korkuyordum
akşam korkularımın yersiz olduğunu bir kere daha düşündüm
oturdum bol bol dua ettim
rahatladım.olumsuz düşünürsem olumsuz sonuçlar alırım o yüzden artık daha iyi düşünücem

iyiki varsınız...

günaydın kızlar nasılsınız?

canım sen hiç endişelenme.. inşallah ameliyata falan gerek kalamayacak.. eriyip gidecek o kist.. benim eşimin annesinin 11 cm kisti vardı eridi gitti.. seninki 5 cm her türlü geçer allahın izniyle.. bende de vardı 3 cm bir ayda geçti çok şükür.. kist herkeste oluyor takma kafana.. doğum kontrol hapı tamamen geçirmiyırmuş yazmışsın ama benimki tamamen geçti.. sen stres yapma.. her şey güzel olacak inşallah..

Canım benim ya beklemek zor ama sonu güzel olsun da sabrediyoruz işte..:KK16:

ya bazılarına doktor hiç korunma demiş bazısına 1 adet geçsin bazısına da 3 adet demiş.. ben bugün doktoru sıkıştırıcam 1 adetten sonra çalışmalara başlasam ne olur diye.. ben çok beklemek istemiyorum zaten hemen olacak diye de bir şey yok.. bakalım ne diyecek.. senin adetlerin düzene girdi mi?..

doktordan çıkar çıkmaz yazarım inşallah size.. Ya bebişimi patolojiye gönderdiler öyle her şeyi bulamıyolar.. Asıl nedenin öğrenilmesi için perikanadı'nın yaptırdığı testleri yaptırmak lazım.. Bakalım zaman bize ne gösterecek..
Hadi bakalım hamile haberleri bekliyoruz.. Benden yok 2-3 ay haber.. Yasak bana.. Ama o zamana kadar bu başlıkta hamile olmayan kalmayacak.. :KK1: (inşallah) ferman veriyorum..:)

bu arada geçmiş olsun kuzum inşşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalırsın :) senden öncede güzel haberleri bende duymak istiyorum

doktordan çıkar çıkmaz yazarım inşallah size.. Ya bebişimi patolojiye gönderdiler öyle her şeyi bulamıyolar.. Asıl nedenin öğrenilmesi için perikanadı'nın yaptırdığı testleri yaptırmak lazım.. Bakalım zaman bize ne gösterecek..
Hadi bakalım hamile haberleri bekliyoruz.. Benden yok 2-3 ay haber.. Yasak bana.. Ama o zamana kadar bu başlıkta hamile olmayan kalmayacak.. :KK1: (inşallah) ferman veriyorum..:)

allah sen ölme denizkabugu nasıl güldüm yaaaa hayırdır inşh gerçek olur bakarsın inşallahhhhhhhhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet tuaf bi rüyaydı :KK43:( inşşallah diyelim canım

ya bazılarına doktor hiç korunma demiş bazısına 1 adet geçsin bazısına da 3 adet demiş.. ben bugün doktoru sıkıştırıcam 1 adetten sonra çalışmalara başlasam ne olur diye.. ben çok beklemek istemiyorum zaten hemen olacak diye de bir şey yok.. bakalım ne diyecek.. senin adetlerin düzene girdi mi?..

Canım ben kürtajdan sonra şükür sıkıntısız gecikmeden 30. gün regl oldum.. Şimdi ikinciyi bekliyorum o da düzenli olur inşallah ben normalde 33-34 günde bir oluyordum bi sıkıntı olmadı yani.. Ama yine de ısrar etme doktor ne derse onu yap canım rahim toparlasın kendini.. Beklemek çok zor ama sağlık için..

Sanma ki dert sadece sende var, sendeki derdi nimet sayanlar da var...
Bir yerde okuduktan sonra bana çok iyi gelmişti bu söz ve hep Rabbime binlerce kere şükrettim ve hamd ettim kızlar.. Moralinizi yüksek tutun nolursunuz... Allah hayırlı zamanda versin ki sonu gelsin güzel olsun...

bu arada geçmiş olsun kuzum inşşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalırsın :) senden öncede güzel haberleri bende duymak istiyorum

teşekkür ederim canım.. evet bana kadar hamile kalın siz.. benim bebişimin ablaları abileri olsun inşallah..:emir_bebek: şaka bi yana canım inşallah her gün hepinizden birer birer iyi haberler alalım inşallah.. allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin..

ayy ben de adnan oktar gibi oldum.. inşallah maşallah..:)

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım.. evet bana kadar hamile kalın siz.. benim bebişimin ablaları abileri olsun inşallah..:emir_bebek: şaka bi yana canım inşallah her gün hepinizden birer birer iyi haberler alalım inşallah.. allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin..

Canım ne kadarlık evlisin sen?

canımsın ya :) sağol canım sizlerde benım dualarımdasınız

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

iki yılı geçtik canım.. ama başta istememiştik.. şimdi pişmanım birazcık.. geç mi kaldık, baştan beri korunmasa mıydık diye?.. gerçi ne desek boş her şey allahtan.. hakkımızda böylesi hayırlısı demekki böyle oldu..

hukukcu öncelikle geçmiş olsun canım hayırlısıyla bdaha kalırsın inşh hepimizin gönlüne göre olsun inşh bazen bende öle diyorum aceba evlenir evlenmez mi düşünseydik feloan diye ama kısmet hakkımızda bu hayırlı belkide zamanı günü bellidir inşallh:emir_bebek:

X