2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Bende 4 aylik evliyim . Ayni bende cocuk icin deliriyorum olsun die buay cok heveslenmis hamile kaldim die bu sabah adet oldum .. halbuki dun gebelik testi falan yapdirmisdim hastanede...

Bende 4 aylik evliyim . Ayni bende cocuk icin deliriyorum olsun die buay cok heveslenmis hamile kaldim die bu sabah adet oldum .. halbuki dun gebelik testi falan yapdirmisdim hastanede...

Olsun canım yaa 2 3 yıl bekleyenler var;( dua edelim ve bekleyelim bakalım umarım alırız kucağımıza.

Canım ya daha çok erken.. Ben de 4 aylık evliyim bu kısa süreye kürtaj sığdırdım.. Rabbim hayırlı vakitte versin ki almasın bebişini senden.. Daha zor.. Sabret biraz burda hep birbirimize duacıyız.. Kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah..

Canım ya daha çok erken.. Ben de 4 aylık evliyim bu kısa süreye kürtaj sığdırdım.. Rabbim hayırlı vakitte versin ki almasın bebişini senden.. Daha zor.. Sabret biraz burda hep birbirimize duacıyız.. Kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah..
amin insallah, cnım kendimi yalniz hissederdim buqun bunalima girdim ..

mrb anne adayları çok okuyamadım yazdılarınızı ama sizlere birşeyler yazmak isetedim.ben kadınlar kulübünde başka bir yere takılıyorum bebeğini kaybedenler bölümüne ama incelerken sizleri gördüm.bebek isteyip bebeği olmayanlar yada uğraşanlar herşeyin hayırlısı olsun ben bir buçuk yıllık evliyim 12 aralıkta 39+4 haftalık bebeğimi kaybettim 5 gün yaşadı çok zor bi durum Allah sizlere yaşatmasın inşallah bende tekrardan bebek istiyorum çünkü benim acımı birazda olsa tekrar hamilelik kurtaracak.benim için dua edin inşallah.Allah sizede kucağınıza hayırlı bebeşler versin inşallah.

mrb anne adayları çok okuyamadım yazdılarınızı ama sizlere birşeyler yazmak isetedim.ben kadınlar kulübünde başka bir yere takılıyorum bebeğini kaybedenler bölümüne ama incelerken sizleri gördüm.bebek isteyip bebeği olmayanlar yada uğraşanlar herşeyin hayırlısı olsun ben bir buçuk yıllık evliyim 12 aralıkta 39+4 haftalık bebeğimi kaybettim 5 gün yaşadı çok zor bi durum Allah sizlere yaşatmasın inşallah bende tekrardan bebek istiyorum çünkü benim acımı birazda olsa tekrar hamilelik kurtaracak.benim için dua edin inşallah.Allah sizede kucağınıza hayırlı bebeşler versin inşallah.

allah sabır versin çok üzüldüm....

Cok zor durumdur eminim yasamadim ama.. allahim yardimci olsun sana umarim tez zamanda acilarini dindirecek bir bebek verir .umarim dualarimizi kabul eder..

amin insallah, cnım kendimi yalniz hissederdim buqun bunalima girdim ..

Canım ben de ilk yaşadığımda dedim Allah'ım benim bebeğim beni neden bıraktı bi benim bunları yaşayan sanıyordum ama dünya bildiğimiz gibi değil canım.. Herkesin bir derdi var.. Rabbim devasız dert vermesin.. Er ya da geç olacak inşallah..

Canımmmmmm Allah sabır versin çok çok geçmiş olsun.. Ben bi kürtajı 1 ayda atlatamadım Rabbim ne sabır vermiş sana.. Bir daha da hiç yaşama o günleri inşallah.. Tez zamanda kucaklarımız dolsun..:KK16::KK16:

kızlar kürtajdan sonraki kontrolüm vardı bugün.. gittim muayane etti.. hiç bir şey kalmamış dedi.. 3 ay korunun dedi.. patoloji sonucu da temiz çıkmış.. peki dedim nedenini araştırmayacak mısınız?.. ilk düşükte araştırmıyoruz, devlet hastaneleri de araştırmıyor dedi.. :KK43: bilmiyorum ne yapcam..

X