2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

peki o tahliller ve hsg den sonra direk aşılamamı önerdi

Bence de yapma canım adet 10 gün geçmeli. Ne olur ne olmaz.. Üzülmektense sabretmek daha mantıklı.

diger arkadaş bana sordu yumurta takibi yaptırdınmı diye ama benim doktorum öle yapalım felan demedi kafam karıştı senin doktor yaptımı cnm yumurta takibi felan
Takip yaptırırsan daha çabuk sonuç alırsın.. Ben de yaptırabilirim , düşünüyorum..

Zeytincim ameliyat kesinlikle yumurta rezervine engel değil. Kim dedi sana bunu? Kullanılan doğum kontrol hapları kadar zararlı olamaz yumurtlalıklar için.Benim en yakın arkadaşımda 8 cm vardı. Ameliyat oldu. 3 ay sonra hamiş oldu.. Kendini hep kötüye olumsuza şartlama bu kadar.. İşimiz var seninle..:)))

Son düzenleme:
1 ay deneyin dedi canım sonra aşılamayı önerdi

bence herşey normalse aşılama ilk tercih olmamalı canım, benimde herşey normaldi ve ilk önce ilaçla normal yoldan deniyoruz. bunu bi araştır bence, ilk önce ilaçla yumurta büyütme+çatlatma aşısı, bu 3 ay denenebilir, sonra yumurta büyütme iğnesi+ çatlatma aşısı, sonra aşılama, sonra tüp bebek, benim bildiğim böyle canım..

ya benim doktorum neden hiç demedi yumurta takibi yapalım diye offfffffffffffffff

canım femera yumurta büyütmek için dedi bana doktorum büyüsün çatlatma ignesi yaparız 2 gün sonrada aşılama olur dedi yani böyle olmuyo mu iyicene kafam karıştı vallahaaaaa yaaa

canım femera yumurta büyütmek için dedi bana doktorum büyüsün çatlatma ignesi yaparız 2 gün sonrada aşılama olur dedi yani böyle olmuyo mu iyicene kafam karıştı vallahaaaaa yaaa

tamam çatlatma iğnesinden sonra aşılama değilde, size bi ilişki takvimi uygular doktor, bence böyle olmalı, sorunun yokmuşki. hem aşılamada çatlatma aşısından sonraki gün eşinden sperm alıyorlar , spermleri yıkıyorlar, en kaliteli spermi sana enjekte ediyolar, unlar ücretli biliyosun özelde, hep mi para tuzağı oldu bunlar, sen doktora gidince bi sorsana doktoruna aşılamadan önce, yumurta büyütme+çatlatma aşısı+ilişki takvimiyle deneyemiyormuyuz diye..

canım bunları yazmamın tek sebebi, bildiklerimi sizinle paylaşmak, sen bi sorunum yok dediğin için bende ki durumla aynı olduğundan bana uygulanan yöntemi sana anlatıp, böyle olması gerektiğini yazdım, amaaa sen dersenki ben doktoruma güveniyorum, o zaman yola devam...hakkımızda hayırlısı, ben bana uygulanan hiçbirşeyi doktoruma sormadan, sorgulamadan kullanmadım canım..

canım bende araştırdım biliyorum tabikide ama sen ilaç tedavisi diyince kafam karıştı ben femera kullandım ilaç tedavisi olark

canım benim bende hepsini sordum verdigi ilaçlardan uygulayacagı yönlemleri bile fakat yumurta takibi yapalım felan demedi bende onu sormadım yani anlatabildimmi kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…