2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızlarr selamm. beni biliyosunuz . perşembe günü size yazcaktım ama bir türlü fırsat bulamadım bugün dahil hala doktordayım. beta hcg değerim 4.7 olmuştu detimi 4 gün geçtiğinde doktor negatif bir değer ama 2.1 den bu değere artmış geç döllenme olmuş olabilir bekle dedi. geç döllenme ne dedim biliyorum ama bir de ondan dinlemek istedim . adet ve yumurtamlama günlerinin normal hesaplara göre aksayıp gün değiştirmesi ve yumurtanın farklı bir zamanda çatlayıp rahimde beklemede olan spermle birleşmesi dedi en geç ne zaman belli olur geç döllenme de olsa dedim adetten 30 hatta 42 gün sonra belli oluyor en geç dedi . 42 günü de geçerse bunun adını geç döllenme değil adet görememe olarak adlandırıyoruz dedi. ultrasonla baktı rahim duvarlarında kalınlaşma var bekle adet söktürücü içme dedi beklemedeyim şimdi. belirtileri biliyosunuz aynen devam onlar. bana dua edin de geç döllenme olsun. bebişim saklanmayı seviyor sanırım diyebilmek istiyorummm :18:

bizide haberdar et canım, unutma..

inş. geç döllenmedir , hamiledirsin, bebeğin seninledir canım, ALLAH gönlünden geçeni hayırlısıyla nasip etsin inş.

amaaaan sana ınanamıorum ben olsam o testten sora hemen bıdha yapardımm. nasıl dayanıosun cunku cok gecmıs adetın bebişin senınle olabılır kı ınsallah oyledırr.. ya bı test yapsana cok merak ettım

bizde senii merak edıyorduk canım hadı hayırlsı inşşallahh sankı guzel haberler duyacagız gıbı peşpeşe mutluluk ismi :) ark inşşallah senden de haberleri beklıyozz

amaaaan sana ınanamıorum ben olsam o testten sora hemen bıdha yapardımm. nasıl dayanıosun cunku cok gecmıs adetın bebişin senınle olabılır kı ınsallah oyledırr.. ya bı test yapsana cok merak ettım

canım benim o kadar test yaptımki hep sonuç pozitf çıkınca insan test yapmak istmyo bi süre sonra işte kan tahlili yaptrmaya gttm bugün duramadm

inşallah geç döllenmedir, Allah gönlüne göre versin..

nasıl asamalarda ilerliyor.suanda tedavin ne durumda fikir verir misin canım

suanda ılk ayım bılmıyorum ne olucak ne bıtıcek 4 ay kullanacam gebelık oluşmadıgı takdırde 4 ayın sonunda esımle gıdıcem doktora ben ılcede oturuyorum dr ıl'de oldugu ıcın yumurta takıbı fln ıstemedı hap bıttı sımdı 3 gunluk bekleme daha sonra ılışkı bakalm hayırlısıysa olsun ıns:)

bende klomen 5 gün kullandım.dupbaston verdi.adetken gene gel dedi.yumurtalık takibi de yapıyor. ooff kafam cook karısıkkk

bizde senii merak edıyorduk canım hadı hayırlsı inşşallahh sankı guzel haberler duyacagız gıbı peşpeşe mutluluk ismi :) ark inşşallah senden de haberleri beklıyozz

inşallah canım ya dua edin . sizlerle dertleşmek gibi oluyor burda konuşmak yazışmak. iyi ki vrsınız hepimize dua ediyorum bol bol inşallah Rabbim en yakın zamanla hayırlı sağlıklı evlatLAR nasip etsin bizlere .. Aminnn .. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…