2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Herkes koşuşturuyor ama daha bi galip belirleyemedik umarım hepimiz teker teker bitiş çizgisine yaklaşırız artık

selam kızlar .. daha yeni girebildim net e, ben biraz geç uyanıyorum, sonrada temizlik , yemek derken saat bu saat oluyo, neyseki işim şuanda bitti.. eşim uyanana kadar burdayım.. sizlerde ne var ne yok, nasılsınız, ben galiba kırmızıları görücem, çünkü belirtileri başladı gibi bakalım. ALLAH tan hayırlısı..

cnm valla herşeyn Allahım takdirinde
pko hastası olup doğum yapan o kadar çok kişi var ki
başta iyi güvenebileceğin bir dr bul kendine
muayene ol o zaten seni yönlenirecektir

canım ah iyi bi doktor bulabilsem araştırıyorum sen nerde oturuyorsun istanbulda var mı önerebileceğiniz doktorlar[/QUOTE]

cnm nette doktor siteleri var ordaki yorumlara göre araştır istersen

bat a göre benim de bugün adet olmam gerekiyo, ve galiba belirtileri başladı, ben adet olacağımı hissediyorum ama çatlatma aşısı olalı bugün daha 9 gün oldu..

canım hamilelik belirtileriyle adet olma belirtileri tıpa tıp aynı.. yani hamile de olsa günü geldiğinde adet belirtilerini aynen yaşıyorsun.. ben adet olacam diye ped bile koymuştum bir kaç gün bekledim adet olamayınca test yaptım hamileydim.. o yüzden belki sen de hamilesindir.. inşallah..

canım ah iyi bi doktor bulabilsem araştırıyorum sen nerde oturuyorsun istanbulda var mı önerebileceğiniz doktorlar

aynen cnm bnm bnde öle dusunuorum kesınlıkle buyuk mutluluk olacak bu haberı alırsak baya kafamız rahatlıcak. ınsallah duyarız yaa

inş gormezsınız kırmızıları =(

aynen cnm bnm bnde öle dusunuorum kesınlıkle buyuk mutluluk olacak bu haberı alırsak baya kafamız rahatlıcak. ınsallah duyarız yaa

biçimsizim hadi ayağını sürü yafrım sonrada biz gelek arkandan tembeliz biz tembeeel

canım ah iyi bi doktor bulabilsem araştırıyorum sen nerde oturuyorsun istanbulda var mı önerebileceğiniz doktorlar

zeytincim, bana sorarsan, doğum kontrol hapı belki kisti yok ederken senin hamile kalmana da engel olur, hatta yumurtalıkları tembelleştirir, ne kadar uzun süre kullanırsan onun iki katı hamile kalmanı engeller.. ben bidaha doğum konrtol hapı kullanmicam 2 tane çocuğum olana kadar , doktor yazsada içmicem, kendim teklif edicem başka ilaç verin diye, bekarken başka bi sorunumdan dolayı kadın doğuma gittim, yakında düğünün olduğunu bildiği için hemen çocuk istemiyosan bunu 6 ay kullan dedi, ben evlenmeden 1 ay önce başladım, 2 ayda evlenince kullandım, sonra bıraktım bebek istiyoruz diye, sonra bebek için doktora gittim kistim yoktu, yine doğum kontrol hapı verdi, ben bebek istiyorum dedim o hamile kalmama engel oldu, sonrada kist oldu işte, her ilaç sonrasında beni 3 er ay geç kalmama sebep oldu... bunu bi araştır canım...

inş canım ama, bana pek öyle gelmiyo, ama çatlatma aşısını olalı daha bugün 9 gün, bu kadar erken adet olur muyum ??

bendende umutdunuzu kesin arkadaşlar ( umutlu olanlar konuşsun birazz

bende umutlarım zaman geçtikçe azalıyor

aaaa ne oluyorrr herkesde bı umutsuzluk bı kendını bırakma ,umudu yıtırmek yok amaaa bu ay olmasada umudu yıtırmek yokk heyy canlanınnn

inş. öyledir canım, ben evlendiktan sonra adet olurken göğüs ağrısı , acıması , falan ne unuttum, bu sefer 2 gündür göğüs uçlarım acıyo, dayanılmayak kadar değil ama anlamadım sebebini..

deeet susun bakeem kıslaar umutsuzluk yok bu topikte

regl olana kadar umut var her zaman kırmızıları görene kadar umudumuz var kendinize geliiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…