2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
cnm senin söylediğinin aynısını dr a söyleim
ben bu hapı kullanmak istemiyorum denemek istiyorum gebeliği dedim
dr da şuan kullandığım hapın çok hafif oluğunu bıraktığım an hamile kalabileceğimi söyledş
başka dr laraa sordum hap çok hafif dedi daha önce yasmin yazz kullanıyordum
saece 15 gün kullanabildim hep kusma vardı yan etkileri çoktu uyku bile uyuyamıyordum ama bu 2.5 aydır kullanıyorum neredeyse hiç şikayetim olmadı.zaten eczacıya da sordum bir gün bile ara vermeyin bir günde koruma gider demişti

ben hamile kaldığımda adet belirtilerine artı olarak gazım vardı.. ama sürekli nasıl karnım ağrıyor.. sende de var mı böyle bişey?.. bi de beklenen adet tarihin ne zaman?.. günün geçtiyse bi test yap istersen.. inşallah hamilesindir.. iyi haberlerini bekliyoruz..

Son düzenleme:
kızlar inanın bana o kar iyi geliyosunuz ki, face den bile tam sıkılmıştımki buraya yorum yapmaya başladım... eşim hep diyodu zaten sen de takıl oralara kafan rahatlar diye, onu dinlemekle çok iyi yapmışım.. ben ne öğrendiysem, burdaki topiklerden öğrendim, şimdi çok daha bilinçliyim. doktorların bana önerdiği hiçbirşeyi sorgulamadan kullanmıyorum, hatta doktorum bana yumurta büyütme ilacını verirken bile , yumurta büyürse duruma göre çatlatma ilacı mı vericeksiniz, kist oluşmazsa dedim, sen bayağı bi araştırma yapmış öyle gelmişsin, çok bilinçlisin dedi bana.. sizde öyle yapın, özel doktorsa o kadar para bayıyosunuz, her şeyi sorun, devlet doktoruysa, devlet bana bu hakkı tanımış diye düşünüp herşeyi sorun, aklınızda soru işareti kalmasın....
şimdi benim cadı kaynanam benden patates salatası istedi onu yapıp onlara indiricem... bekleyin beni kaybolmayın ne olur..

:)) ben bu aydan umutsuzum ama şubatta bombayı patlatım gibime geliyorr allah alllahh dr iyi şeyler söylesın herşeyi oluruna bırkçamm :))))

en ıyısını yaparsın arkadsım oluruna bırakmak gerek bazen cok ustune gıdıncede olmaz her ıste boyle degılmıdır zaten.yasamadım dıye yargılamayın en yakınlarımdan bılıyorum gercekten tamma ya ıstemıyorum artık ugrasmıcam dıyıp vazgecen en yakınların en fazla 2 ay sonrasında hamıle kaldılar.
bır arkadasım 3yada 4 yıldır doktor doktor gezdı tedavıler vs vs en son doktor umıdını kes artık senın cocugun olması ımkansız dıyor kız yıkılmıs bı vazıyette evıne gelıyor ve bu evde bır daha bebek konusu olmayacak dıyor esıylede bu konuda konusmama kararı alıyor tekrar doktora gıtmeyıde kabul etmıyor nasılsa olmayacak dıye korunma geregı duymuyor tabıkıde ve cocuk esıtgeme kurumundan cocuk almak ıstedıgını soyluyor esıne esıyle konusup karar verıyorlar su zaman gıdelım ogrenelım ıslemlerı yaptıralım dıye ve kızın regl gunu gecıyor hamile! sizce mucıze degılmı bu sımdı , ben sunu cıkardım bu konudan okadar uzerıne gıtmıstıkı sureklı aklında sureklı stres ıcınde ama olmaycak dıye dusunmuyor halıyle daha kafası bosalıyor stres yok nasılsa olmayacak dıyor ya ve oluyorrrrr ,stresde cok onemlı bence yaa

benimde karnım ağrıyor, alt karnım, ama gazım yok, adet tarihime gelince, zaten geçen ay düzene girdi, önceki adete göre bugün tam adet olma günüm, ama çatlatma aşısına göre 18-20 ocak arası...

eğer doktoruna güveniyorsan sorun yapma canım bekle bakalım..

mucize allahım yeterki istesin dogru söylüyosun arkadaşım stres herşeyin başı

merhaba kizlar bir bucuk yildir evliyim cok olayli ve saglik problemlerimin oldugu aylar gecirdim ( kronik sistit ve mantar gibi) doktor doktor gezdim hamile kalamamla ilgili hic bir sey yok esimde de tum doktorlar bekle dedi eskrtafol gibi vitamin benzeri ilaclar kullandim. bir kac gun once cok acili sistit ve mantar tedavisi oldum alttan igneler yedim bir suru suan iyiyim cok sukur... adet gunum ise yarin eger hamile degilsem gelecek ay icin incir kuru ayni zamanda doktorumun verdigi ilaci kullanicam serephone diye ilacida kullanicam esime de keci boynuzu kuru bakalim ne olacak

2014 hepimiz icin hayirli olsun gobislerimiz bebeslerle dolsun insallah....

geçmiş olsun canım hakkımızda hayırlısını versin rabbim inşallah bende 2.5 yıllık evliyim 1 senedir düşünyrz hiç sebeb yok sadece yumurtalıklar yavaşmış kısmet isteyen herkese nasip etsin inş bebişlerimizi

benımde yavas calışıyo 8 aydır evlıyım 5 aydır bebs dusunuyoruz kısmetse hayırlısıysa olur ıns:)

cok gecıkmıs cnm ya test yaptınmı hıc hamıle olma ıhtımalın yuksek ama bı sıkıntın vs varmıydı 10 gun uzun bı zaman cunku.

evet canım kasıklarım ve karnım çok agrıyor 10 gündür hatta bugünle beraber 11 gün oldu idrar testi yaptım c ve t nin arasında çizgi çıktı sanırım geçersiz oldu hiç öle olmazdı bugünde doktora gttm bilmyrm çok degişik hallerdeyim bebegimz olsun istyrz hayırlısıyla ama çokda ümit etmek istmyrm snra üzlyrm kısmet bkalımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…