2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
günaydın kızlar.. hayırlı kandiller herkese.. Allah dualarımızı kabul etsin.. ben de h.sonu çalışmalara yoğun bir şekilde devam ettim, inşallah meyvesini toplarım:) bakalım hayırlısı olsun..

Herkese günaydınnnnn kızlar geçmiş kandiliniz de mübarek olsun hafta sonu hiç giremedim.Rabbim ettiğimiz dualarımızı kabul etsin inşallah.

yeni hamiş haberleri var mı kimleri bekliyoruz? güzel haberler alıp coşalım inşallah

geçen aklıma bir soru takıldı daha önce araştırmış olanlar varsa bilgilendirebilir mi

ilişki sonrasında yumurta 1 spermi seçer ve bu sperm döllenmeye başlanır. bu 1 spermi seçinceye kadar geçen süre ne kadardır? spermin döllenme süresini değil, o 1 spermin seçilme anına kadar geçen süre nedir?

kızlar bugün aet olmam lazım ama hiç bir belirti yok
hap kullanıyorum düzenli olan aetlerim saçma sapan bir hal aldı

ben de çok merak ettim bak şimdi:)

Merhaba canlar.. Nasılsınız? Herkes nasıl? Ben günlerin geçmesini bekliyorum ama geçmiyor vallahi.. Diyorum bu ay mı bebek yapsak :) Korkuyorum doktora göre bi adet daha beklicem sanırım beklerim.. Sabrım zorluyor beni.. Sizler ne durumdasınız?

Aslında doğru takmamak gerekiyo ama takıyorum işte eşimde bana kızıyor ne kadar hassassın diye ama elimde değilki bende senin gibi 8 aylık evliyim 4.aydan beri deniyoruztık yok

bendede bıraz sabırsızlık var bır an once zaman gecsın bende bebek ıstıyorum nasıpse ıns :) sizde yenı evlıymıssınız kac yasındasınız

bendede bıraz sabırsızlık var bır an once zaman gecsın bende bebek ıstıyorum nasıpse ıns :) sizde yenı evlıymıssınız kac yasındasınız

Canım ben 25 yaşındayım.. İşte bi kere anlamadan gebe kaldım çok da cahillik ettim her konuda.. Belki de diyorum cahilliğimden düştü bebeğim.. Hiç kalp atışı olmadı.. Bu sefer inşallah daha bilinçliyim.. Şubattaki reglimden sonra deneyeceğiz inşallah Rabbim kimseye aratmadan bebiş verir..

selam cnm.. ben de günlerin geçmesini bekliyorum, test yapmak için.. en erken 12 gün sonra belli oluyormuş sanırım.. çok heyecan yapmamaya çalışıyorum.. sonuçta yeni denemeye başladık, Allah ne zaman yazdıysa o zaman olur.. birkaç ay da alabiliiiiiir, birkaç yıl da.. hemen de olabiliiiiir, (Allah göstermesin) hiç te olmayabilir.. o yüzden sakin kalmaya çalışıyorum..
Bence sen de bir ay daha bekle, doktorunun sözünü dinle, muhakkak beklemen senin için daha iyidir ki bekle demiş.. zor ama napalım, sabredecez..

bende 25 yasındayım =) cesaret edemedım ama daha yenı evlıyız duzenımı oturtayım bırbırımızle yeterınce ılgılenelım fln dıye ama bu yaza nasipse bizde deneyecegız

Ne kadar metanetli itikatlısın maşallah.. Rabbim hayırlı zamanda versin inşallah canım benim..

bende 25 yasındayım =) cesaret edemedım ama daha yenı evlıyız duzenımı oturtayım bırbırımızle yeterınce ılgılenelım fln dıye ama bu yaza nasipse bizde deneyecegız

Kız hele ki ben hiç düşünmüyordum okul da okuyordum dedim en azından bi senesi bitsin.. Ama anlamadım bile nasıl oldu.. Bizim ilk ayımız da zor geçti biraz malum o ilk günler nerdeyse bir ay tam ilişki olmamıştı
Sonrasında 2-3 kere oldu bayram tatiline çıktık döndüm gebe olduğumu öğrendim :))) Şaşkınlıktan kabullenememiştim bi hafta Ama nasip kısmet işte Rabbim tekrar sağlıklı gebelik nasip etsin kimseyi de içinden ayırmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…