2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Ne kadar metanetli itikatlısın maşallah.. Rabbim hayırlı zamanda versin inşallah canım benim..

Kız hele ki ben hiç düşünmüyordum okul da okuyordum dedim en azından bi senesi bitsin.. Ama anlamadım bile nasıl oldu.. Bizim ilk ayımız da zor geçti biraz malum o ilk günler nerdeyse bir ay tam ilişki olmamıştı :KK17::KK17::KK17:
Sonrasında 2-3 kere oldu bayram tatiline çıktık döndüm gebe olduğumu öğrendim :))) Şaşkınlıktan kabullenememiştim bi hafta :KK70: Ama nasip kısmet işte Rabbim tekrar sağlıklı gebelik nasip etsin kimseyi de içinden ayırmasın..:KK16:

amınn inşş Rabbım arartmasın canım bır kere yasadın kaybın olduya cok gecmıs olsun tekrarını yasatmasın rabbım saglıklı gebelık nasıp etsın ama bı kereyasadıgın ıcın daha cok ıstıyorsundur halıyle..

amınn inşş Rabbım arartmasın canım bır kere yasadın kaybın olduya cok gecmıs olsun tekrarını yasatmasın rabbım saglıklı gebelık nasıp etsın ama bı kereyasadıgın ıcın daha cok ıstıyorsundur halıyle..

Aynen ccanım söylediğin gibi.. Hiç düşünmüyorken o annelik duygusunu tattım ya öyle güzel ki.. Şimdi de biran önce olsun istiyorum.. Sağlıklı bir gebelik yaşayabilecek miyim çok merak ediyorum.. Rabbim isteyen herkese hayırla versin inşallah.. Testlerimi yaptırdım bu arada işte onların çıkmasını bekliyorum öyle öyle zaman geçiyor.. İnşallah en güzel haberleri burda paylaşırız hamiş oluruz halaylar çekeriz :KK16::KK16:

Aynen ccanım söylediğin gibi.. Hiç düşünmüyorken o annelik duygusunu tattım ya öyle güzel ki.. Şimdi de biran önce olsun istiyorum.. Sağlıklı bir gebelik yaşayabilecek miyim çok merak ediyorum.. Rabbim isteyen herkese hayırla versin inşallah.. Testlerimi yaptırdım bu arada işte onların çıkmasını bekliyorum öyle öyle zaman geçiyor.. İnşallah en güzel haberleri burda paylaşırız hamiş oluruz halaylar çekeriz :KK16::KK16:

amınn inş canım guzel haberler verelım.Hayırlısı ıle saglıklı gebelıgın olacak ıns cunku bu sefer daha dıkatlı olacaksın :KK66: ıns testlerınde sorunsuz cıkacak :KK66:

amınn inş canım guzel haberler verelım.Hayırlısı ıle saglıklı gebelıgın olacak ıns cunku bu sefer daha dıkatlı olacaksın :KK66: ıns testlerınde sorunsuz cıkacak :KK66:

İnşallah canım.. Ayyhhhh günleri kovalamak istiyorummmmm koş koş koş diye önüme sürerek :KK70: :KK9:

d.kontrol hapı kullanıyorum
yani bu durumda adetlerin düzenli olması gerekirken benim saçma bir hal aldı

bende yenı bıraktım canım ve regl olmadım sacma bı hal aldı ama ben bıraktım.sen devam ederken duzensızlık yasıyorsun 7 gn ara verılen haplardan dımı?

napayım canım evde oturuyorum ödevlerim falan var onları yapıyorum finallerim yaklaşıyor onlara çalışmaya çalışıyorum ama ayın 17si gelse şu belrsizlik hali geçse daha iyi olacak sen nasılsın neler yapıyorsun :KK34:

merhaba kuzucuk bende ayın 17 beklıyorum adet sonra 21gun kanı vercem de :=)))

slm kızlar bende 7 aylık evliyim pko hastasıyım bebek için uğraşmaya yeni yeni başladık napmam lazım bilmiyorum iyi bi doktor da bulamıyorum ama bebek istiyoruz bana bi yardım eder misiniz ne yapmam lazım hangi aşamalardan geçmem lazım bilmioyrum

slm kızlar bende 7 aylık evliyim pko hastasıyım bebek için uğraşmaya yeni yeni başladık napmam lazım bilmiyorum iyi bi doktor da bulamıyorum ama bebek istiyoruz bana bi yardım eder misiniz ne yapmam lazım hangi aşamalardan geçmem lazım bilmioyrum

mrh canım özellıkle bıran once bı kadın doğuma gıtmelisin o gereklı tahlilleri yapar sende şikayetlerini söylersın sonra takibe alır seni de :)) bızler gıbı heray dr yollunu tutarsın inşşallah en yakın zamanda
sende evlta sahııb olursun

mrh canım özellıkle bıran once bı kadın doğuma gıtmelisin o gereklı tahlilleri yapar sende şikayetlerini söylersın sonra takibe alır seni de :)) bızler gıbı heray dr yollunu tutarsın inşşallah en yakın zamanda
sende evlta sahııb olursun

canım istanbulda doğru düzgün bir doktor bulamadım gitmek istiyorum ama

hoşgeldin canım öncelikle iy bir doktor araştırıp bulmalısın en önemliside bu zaten pkolu olup bebek sahibi olan çok panik yapmamalısın ,elbet vardır rab'bimin bi bildiği sabretcez hepimiz istiyoruz ama hemen olmuyor işte

hoşgeldin canım öncelikle iy bir doktor araştırıp bulmalısın en önemliside bu zaten pkolu olup bebek sahibi olan çok panik yapmamalısın ,elbet vardır rab'bimin bi bildiği sabretcez hepimiz istiyoruz ama hemen olmuyor işte

canım ben hpv tedavisi için doktora gittim o zaman kolposkopi ile bakıldığında doktor yumurtamın oluştuğunu sadece hamile kalmak için ovulasyon testi önermişti ancak sivillerim yeni geçti bebek içn yeni başladık testi almadım soğan kürü uyguladım 9 günkadar dayanabildm bilmiyorum hayırlısı bu ay eğer ki hamile kalmazsam inşallah alternatif tıpla biraz denicem bu aşamada da doktor araştırcam benim ablamda da pko hastası ama kendiliğinden 3 tane çocuk doğurdu darısı bize inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

X