2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
amin canım inş ALLAH hayırlısını nasip etsin...

amin inşallah rabbim kimsenin kucağını boş koymasın. bende rahim tersliği vardı oğluma 2.ayımda hamile kaldım ve doktorum bile şaşırmıştı. normalde rahim çevirme operasyonu geçirecektim. bu sefer 1 sene mühlet verdi eğer olmazsa çevirtmem gerekecek ve bu çok zor bir operasyon. rabbim herşeyin hayırlısını versin.

amin inşallah rabbim kimsenin kucağını boş koymasın. bende rahim tersliği vardı oğluma 2.ayımda hamile kaldım ve doktorum bile şaşırmıştı. normalde rahim çevirme operasyonu geçirecektim. bu sefer 1 sene mühlet verdi eğer olmazsa çevirtmem gerekecek ve bu çok zor bir operasyon. rabbim herşeyin hayırlısını versin.

herşeyin hayırlısı canım, ALLAH herkese nasip etsin inş.

Ben senin başını ağrıttım benim sorunum böyle karışık işte :-) senin problemin ne tam olarak ?
yok canım , olur mu öyle şey, konuşucazki, dertler hafiflicek, bana ilk gittiğim doktorum pko dedi, ikinci doktorum tedavisiz olmaz dedi, son olarak bu doktorumu buldum, orda da 5 cm kist çıktı , önce kisti erittik ilaçla sonra rahim filmi tahliller, herşey normale döndü, ve yumurta geliştirme hapı ve çatlatma aşısı oldum, bakalım bekliyorum..

kızlaaar MEVLİD kandiliniz hayırlara vesile olsun ,bol bol dua edelim birbirimize kendimize HZ. MUHAMMET MUSTAFA'NIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE dualar edelim,varsa toz tanesi kadar bi sevabımız onun yüzü suyu hürmetine dualar edelim,minicik bi karıncanın bile bedenine kalp yerleştiren Rab'bimiz bizleride evlatsız bırakmasın inşaAllah ,evlat diye ağlatmasın amiiiin rab'bim bu topikte,dünyanın her yerinde,ellerini semaya kaldırıp evlat diye yakaran herkese bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin AMİİİİİİN:KK16:

afyonlu güneşim ağzını yerim senin ne güzel dualar etmişsin sen :))) ALLAHIM SANADA BANADA BİÇİMSİZİMEDE ZEYTİNİMİZE AFTONLU2646 VEEE DİGER CANLARA HAYRILI EVLAT VERSİN BOL BOL DUA EDELIM :)) BİRBİRİMİZE MEVLİD KANDİLİMİZ MUBAREK OLSUN...

kızlaaar MEVLİD kandiliniz hayırlara vesile olsun ,bol bol dua edelim birbirimize kendimize HZ. MUHAMMET MUSTAFA'NIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE dualar edelim,varsa toz tanesi kadar bi sevabımız onun yüzü suyu hürmetine dualar edelim,minicik bi karıncanın bile bedenine kalp yerleştiren Rab'bimiz bizleride evlatsız bırakmasın inşaAllah ,evlat diye ağlatmasın amiiiin rab'bim bu topikte,dünyanın her yerinde,ellerini semaya kaldırıp evlat diye yakaran herkese bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin AMİİİİİİN:KK16:

Ben 13 gibi bekliyordum 9. Da olunca şoka girdim hafiften eskiden bu kadar etkilemezdi adet yaş ilerledikçe mi böyle oluyor nedir...[/Q
CANIM AFY2646 BENCE SİTRESTEN BENDE BU AY ARALIK4 ADET OLMUŞTIM 28 ARALIKTA TEKRAR OLDUM OYSA OCAK 1 DE FILAN OLMAM GEREKIYORDU BENCE SİTRESTEN SENDE ERKEN OLMUŞSUN :KK43:

yok canım , olur mu öyle şey, konuşucazki, dertler hafiflicek, bana ilk gittiğim doktorum pko dedi, ikinci doktorum tedavisiz olmaz dedi, son olarak bu doktorumu buldum, orda da 5 cm kist çıktı , önce kisti erittik ilaçla sonra rahim filmi tahliller, herşey normale döndü, ve yumurta geliştirme hapı ve çatlatma aşısı oldum, bakalım bekliyorum..

Hadi hayırlısı ne güzel çaresini bulmuşlar

afyonlu güneşim ağzını yerim senin ne güzel dualar etmişsin sen :))) ALLAHIM SANADA BANADA BİÇİMSİZİMEDE ZEYTİNİMİZE AFTONLU2646 VEEE DİGER CANLARA HAYRILI EVLAT VERSİN BOL BOL DUA EDELIM :)) BİRBİRİMİZE MEVLİD KANDİLİMİZ MUBAREK OLSUN...

amiiin bitaneeem amiiin dualarım sizlerle hayırlısıyla anne oılalım inşaAllah kuzum biçimsiz nerelerde :KK16:

Çanlar merabaaaa bugün çok moralim bozuk toplum baskıları aldı başını gidiyor kendimi cok kötü hissediyorum eşimin halasi bugün telefonda ne oturup duruyorsun kızım doğur biran önce dedi :KK43:( sanki ben istemiyorum yada sihirli bir değneyim var ol deyince oluyo sorular artmaya başladikça sıkıntı basıyo beni :KK43:( hepsinden çok istiyorum bebeğimin gelmesini ama gelmiyo işte herkese erken daha falan diyorum aylardır uğraştığımızı bilseler iyice olmuyomu olmuyomu diye beynimin şeederler herhalde adetime 8 gün kaldı hiçbir belirti yok bu ayda olmadı sanırım Allah yardımcımız olsun inşallah...:KK43:

Çanlar merabaaaa bugün çok moralim bozuk toplum baskıları aldı başını gidiyor kendimi cok kötü hissediyorum eşimin halasi bugün telefonda ne oturup duruyorsun kızım doğur biran önce dedi :KK43:( sanki ben istemiyorum yada sihirli bir değneyim var ol deyince oluyo sorular artmaya başladikça sıkıntı basıyo beni :KK43:( hepsinden çok istiyorum bebeğimin gelmesini ama gelmiyo işte herkese erken daha falan diyorum aylardır uğraştığımızı bilseler iyice olmuyomu olmuyomu diye beynimin şeederler herhalde adetime 8 gün kaldı hiçbir belirti yok bu ayda olmadı sanırım Allah yardımcımız olsun inşallah...:KK43:

Rabbım nasıp edecektır elbet zordur mutlaka ama kulaklarını tıkayacak ve yoluna devam edeceksın her dıyenı dusunur kafaya takarsan streste bebek olusumunu etkılıyor kı en buyuk etkenmıs üzme kendını sıkma canını millet için sen bılıyorsun Rabbım bılıyorya boşver milleti,sen ne kadarlık evlısın ?ben 8 aylşık evlıyım henuz evlendıgımın 2. ayı basladılar ınan bebek yokmu yokmu dıye kılo aldım bıraz karnıma dokunup aa hamılesın sen dıye soylemeler sankı anlamıyorsun ınsanın sınırını bozuyor bunlar bılıyorum ama kulak asmak yokkk :KK66:)

Öncelikle kocaman bir AMİİİİİNNNN diyorum, evet senin çatlatma iğnesi vurulduğunu okudum, inş bu ay hamile kalırsın, ALLAH hepimize yardım etsin, hem maddi hem manevi zor bir dönem, benim hikayeme gelince, ben yazdığım gibi geçen mayıs ayında özel çok güzeldi, ama üstten ultrasonla bakınca nurtopu gibi 5 cm kistim bize el salladı :KK1: önce bana kisti eritmek için ilaç verdi, kist 21 günde eridi, devamında anestezili olarak rahim filmi çekti doktorum, o da temiz çıktı, sonrada adetin 5. günü serophene kullandım 5 gün, günde 3 tane, sanırım sağ tarafta 19 mm ye yakın yumurtam oluşmuştu, o gün çatlatma iğnemi oldum, ve gün aşırı ilişki önerdi doktorum, dediği herşeyi yaptım, bakalım sonuç ne olacak... çoooooooooook uzun oldu biliyorum ama, etrafımda anlatabileceğim kimse yok, doktor ilaç verdi bile desem, hemen çocuğun olmuyomu diye soruyolar :2:

Cnm Rabbim tez vakitte güzel haberi almanı nasip eder inşallah
hoşgeldin aramıza.yanlış doktor seçimleri bizi ne kadar fazla oyalıyor
benimde kistim var şuanda 5cm boyutunda doğum kontrol hapı kullanıyorum
aet tarihlerim fln çok karıştı hap kullanmama rağmen.inşallah benimkide geçmiştir aslında umut oldun bana bazı yerlerde okuyor duyuyorum 5 cmlik kistler doğum kontrol hapı ile geçmez ameliyat olunması gerekir diye moralim çok bozuluyor
erirken hiç hissediyormuydun peki?

kızlar gnaydınlar güzel haftalar olsun inşallah Rabbim dün akşam ettiğimiz tüm duaları kabul etsin.

X