2014 ygs/lys günlüğüm

aynen önemli olan kendini bırakmamak ki ben onu zamanında çok yaptım aklım başıma geldi o hatayı bir daha yapmayı düşünmüyorum. gerçek sınavda 140 üstüne çıkmam lazım

Klasik türk insanıyız işte, hızlı başlayıp çabuk yorulan. Ben de biraz da ondaz yazıyorum buraya, bırakmamı engellesin diye.
Bu sefer farklı olur ve hedefimize ulaşırız umarım.

saat 1 olmuş ben daha başlamadım çalışmaya bu uyku halinden nasıl kurtulacağım ya Uyku açan yöntemler biliyor musunuz kızlar kahve dışında? yazdan nefret ediyorum

Yatma kalkma saatlerin nasıl ?
Ben 2-3 gün biraz fazla geç uyudum, o 2 gün gerçekten zor çalıştım, sersem gibiydim resmen, dün erken uyuyunca bugün 7den önce çok dinç uyandım, bu saate kadar da ciddi anlamda çalıştım, tekrar konusu bitirdim, sabah erken kalkmak iyidir ..
Onun haricinde de soğuk şeyler içiyorum ben uykumu açıyor.

saat 1 olmuş ben daha başlamadım çalışmaya bu uyku halinden nasıl kurtulacağım ya Uyku açan yöntemler biliyor musunuz kızlar kahve dışında? yazdan nefret ediyorum

kola seviyorsan iç ben içmediğim için yıllardır kahve içmek zorunda kalıyorum

bendede uyku problemi var saat 3 te yatıp sabah 10 da kalkıyorum erken yatmak istiyorum ama olmuyor nasıl yapsam ki?

bendede uyku problemi var saat 3 te yatıp sabah 10 da kalkıyorum erken yatmak istiyorum ama olmuyor nasıl yapsam ki?

Benim uyku düzenim çok hassas, düzene koymam uzun süre alıyor ama eşim uyku düzeni çok mu bozuldu, bir gün uyumuyor hiç ertesi gece uykusu erken geliyor, 12 gibi yatıyor sonra düzene giriyor zaten kendiliğinden, eğer uykusuzluğa dayanabilirsen o kadar süre işe yarıyor ama ben mümkün değil o kadar süre uykusuz kalamam o yüzden kaçta yatarsam yatayım aynı saatte kalkıp bir süre gündüzlerimi iyi geçiremiyorum, sonra akşam da erken uykum gelmeye bakıp düzene sokuyorum.

ulaşacağız hayırlısıyla.
ben 2.öğretimdim o yüzden geceleri ayaktayım ister istemez en erken 1 de yatarım o da çok nadir genelde 4 5 civarı uyuurum maksimum 10 saat uyurum o da evdeyken zor seslerinden uyulmuyor sağolsunlar. Soğuk su içmeden duramıyorum zaten saat başı 1 litre su içiyorum nerdeyse çooook sıcak çünkü durulmuyor aksi takdirde.

kola seviyorsan iç ben içmediğim için yıllardır kahve içmek zorunda kalıyorum

kola bana 5 yaşından beri yasak böbreklerde taş çıktığından beri aslında ama yasaklar çiğnenmek içindir seve seve içiyorum çok değil ama öyle 1 bardak belki 2 bardak

Normalde ben de çok severim gece oturmayı ama işte çalışırken verim pek olmuyor bence o yüzden erken kalkıyorum, malum gece uykusu karanlıkta olunca çok daha iyi dinlendiriliyor, bir de gündüz ister istemez ses oluyor, uyanmasan bile uykunun kalitesini etkiliyor.

gece uykudan önce çalışılan dersin de çok verimi varmış bir yerde okumuştum bilgiler tazeyken beyin uykuda onları yineliyormuş hafıza da kalıcılığı daha fazla oluyormuş bir bakıma uyurken tekrar yapmak gibi birşey

Canım ben de ilk defa soğan kürünü denedim.
Denemez olaydım.
Sen duş aldım 2 defa gitmedi kokusu dediğinde 'O kadar mı beter?' diye içimden geçirmiştim.
Geçen gün kürü yaptım.
Yemekten önce içeyim dedim.
Burnumu tıkadım iki yudum aldım sonra burnumu açtım.
O ne iğrenç bir kokuydu öyle.
Midem alt üst oldu.
Neredeyse çıkarıyordum.
Hemen lavaboya döktüm kürü.
Başka bir kür bulursam yaparım ama soğan kürünü düşünmüyorum artık.

bunu ben yapmıştım gerçekten iyi oluyor ben gece daha iyi çalışıyordum ama sabah erken uyanamıyordum işte.sınav günü son gece bile hiç bilmediğim konulara baktım ve sınavda yapmıştım yani.

bunu ben yapmıştım gerçekten iyi oluyor ben gece daha iyi çalışıyordum ama sabah erken uyanamıyordum işte.sınav günü son gece bile hiç bilmediğim konulara baktım ve sınavda yapmıştım yani.

aslında son dakika çalışmaları hiç iyi birşey değildir ama beni derslerden o geçirdi ünide

kesinlikle katılıyorum canım bende öyle duymustum ve cok faydasını gördüm ama belki soru çözümü daha iyi olur gece :89:

BUnu biliyorum ama pek yapabildiğim söylenemez, hadi ders çalıştım hop yatağa, uykuya dal yapamıyorum ben ..

hemen yat demiyorum canım uykudan önce. bir o bir de sabah kalkınca yapılan tekrarlar

Ben onu yıllarca uykudan hemen önce olarak düşündüm yoksa 1-2 saat de uykudan hemen önce mi oluyor ?

Ben onu yıllarca uykudan hemen önce olarak düşündüm yoksa 1-2 saat de uykudan hemen önce mi oluyor ?

ben de öyle anında uyuyamam yarım saat falan pc de oyalanır 1 saat de uykuya dalmayı beklerim 1 2 saatin zararı olmaz bence

Son düzenleme:
kızlar takıldığım bi yaş problemi sorusunu buraya yazsam yardımcı olabilrmsnz ufak bi ayrıntıyı kaçırdııgıma eminim

Funda'nın 4 yıl önceki yaşı,Dilara'nın 6 yıl sonraki yaşına eşittir.
6yıl sonra yaşları oranı 2/3 olacağına göre Funda şimdi kaç yaşındadır?

Son düzenleme:

24 mü cnm cevap

Kızlar ben tmciyim. mezunum bu yıl. bol bol vaktim var yani. diyorum ki matematiğim, tarihim kötü olduğu için acaba ygs fen e de mi çalışsam ? ama matı düzeltmemde gerekiyor. hepsi ağır mı gelir? yada sadece kimyaya çalışsam sadece 5 10 soru çözsem ygsde olur mu ?

Son düzenleme:

7.5 ay var bu sürede neler olur neler mesela ben şimdi ekolhocacığımdan mat 1 dersi alıyordum çünk ygs matım çok eksik lys matım gerçekten iyiii diyebilirim tabi henüz 12.sınıfa başlamadım bakıcaz 1 ay sonra off offf sayısalım bide yaa! ne ara liseye geçtim de üni telaşı sardı beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…