2014 ygs/lys günlüğüm

7.5 ay var bu sürede neler olur neler mesela ben şimdi ekolhocacığımdan mat 1 dersi alıyordum çünk ygs matım çok eksik lys matım gerçekten iyiii diyebilirim tabi henüz 12.sınıfa başlamadım bakıcaz 1 ay sonra off offf sayısalım bide yaa! ne ara liseye geçtim de üni telaşı sardı beni :KK50:

ekol hoca olmasa ne yapardık :) ben mezun oldum bi daha hazırlanıyorum o 7.5 ay cok cabuk geçiyor hemen başlamazsan hersey için geç oluyor :KK43:

ekol hoca olmasa ne yapardık :) ben mezun oldum bi daha hazırlanıyorum o 7.5 ay cok cabuk geçiyor hemen başlamazsan hersey için geç oluyor :KK43:

bunun oldukça farkındayım zatennn korkuyorumdaa ama halledicem bunu yapabilirim yapabiliriz yapacağızda seneye bu topikte buluşalımm kazandığımız bölümleri birbirimizle gururla ve sevinçle paylaşalııımm ne dersinizz Allah nasip ederse elbette :KK16:

bunun oldukça farkındayım zatennn korkuyorumdaa ama halledicem bunu yapabilirim yapabiliriz yapacağızda seneye bu topikte buluşalımm kazandığımız bölümleri birbirimizle gururla ve sevinçle paylaşalııımm ne dersinizz Allah nasip ederse elbette :KK16:

kapımız açık buyrun gelin tabi:KK1: sene sonuna kadar canlı tutacağım zaten başlığı

düzenli çalısırsak yapamiyacagmz birsey yok :) burada bulusmaya devam edelimm

7.5 ay var bu sürede neler olur neler mesela ben şimdi ekolhocacığımdan mat 1 dersi alıyordum çünk ygs matım çok eksik lys matım gerçekten iyiii diyebilirim tabi henüz 12.sınıfa başlamadım bakıcaz 1 ay sonra off offf sayısalım bide yaa! ne ara liseye geçtim de üni telaşı sardı beni :KK50:

Evet ama bana o 7.5 ay çok az geliyor yaa mat geo bile yetişmez gibi :KK43: ahh ahh lisede aklım neredeydi acaba ?? off off :KK43:( neyse çok çalışıp halledeceğim inşallah arada fende bakarım o zaman bir kaç net fazla yapsam harika olur :))

Ahhh inşallahhh yaa seneye mutlu güzel haberlerle yazarız buraya inşallaahhhh :KK16:

bugün palme fizikten çözdüğüm konular: madde ve özellikleri, kütle ve özkütle, basınç, akışkanlık basıncı.

şuan akışkanlık basıncı testine geçtim bitince saçımı boyayayıp banyo yapacağım belki sonra sıvılarda kaldırma kuvvetine çalışırım

Son düzenleme:
ben de öyle anında uyuyamam yarım saat falan pc de oyalanır 1 saat de uykuya dalmayı beklerim:KK1: 1 2 saatin zararı olmaz bence

Hıı madem öyle ben genelde yapıyormuşum o işi :KK1:
Ama kendime güldüm..

Kızlar ben tmciyim. mezunum bu yıl. bol bol vaktim var yani. diyorum ki matematiğim, tarihim kötü olduğu için acaba ygs fen e de mi çalışsam ? ama matı düzeltmemde gerekiyor. hepsi ağır mı gelir? yada sadece kimyaya çalışsam sadece 5 10 soru çözsem ygsde olur mu ?

Bildiğim kadarıyla matematik konusunda baya şikayetçisin bence bu durumda hiç fenle uğraşma, matematiğini olabildikçe yükseltmeye bak.

Hepinize selamlar..Gayretiniz daim olsun...Öyle dolaşırken rastladım ben matematik okudum isteyen olursa burada veya özelden veya varsa başka başlıklarda sorularınıza yardımcı olabilirim inşaallah.Hatta telefon ile falan da olabilir.Evdeyim belkim sevaba girerim:)

Bildiğim kadarıyla matematik konusunda baya şikayetçisin bence bu durumda hiç fenle uğraşma, matematiğini olabildikçe yükseltmeye bak.

Haklısın matematiğim kötüyken birde fenle uğraşmam zaman kaybettirir. zaten stresliyim baya birde fazladan yük almayım başıma. teşekkür ederim :KK16:

Hepinize selamlar..Gayretiniz daim olsun...Öyle dolaşırken rastladım ben matematik okudum isteyen olursa burada veya özelden veya varsa başka başlıklarda sorularınıza yardımcı olabilirim inşaallah.Hatta telefon ile falan da olabilir.Evdeyim belkim sevaba girerim:)

Teşekkür ederizz :KK16: :KK54: dershaneye gitmeyeceğim bu yıl ben. sorularımı sana sorabilirim o halde :KK1: çok teşekkürler :) hangi üniden mezunsun :) kpssye mi hazırlanacaksın :))

Teşekkür ederizz :KK16: :KK54: dershaneye gitmeyeceğim bu yıl ben. sorularımı sana sorabilirim o halde :KK1: çok teşekkürler :) hangi üniden mezunsun :) kpssye mi hazırlanacaksın :))
Beklerm cnm çekinme hiç..hacettepede okudum zalım hacettepede!!evlendim ev hanımıyım herhangi bi sınava hazırlanmıyorum farklı alanlarda kendimi geliştirmeye çabalıyorum

Beklerm cnm çekinme hiç..hacettepede okudum zalım hacettepede!!evlendim ev hanımıyım herhangi bi sınava hazırlanmıyorum farklı alanlarda kendimi geliştirmeye çabalıyorum

Okulunda çok güzelmiş neden zalim ki :) ?. öğretmenlik düşünmüyorsun sanırım ?

Okulunda çok güzelmiş neden zalim ki :) ?. öğretmenlik düşünmüyorsun sanırım ?
fen fakültesi zordu baya ben de rahatım okula arkadaşları görmeye gidiyodum öyle böyle işte..özel ders verdim 6-7 yıl da tam gün öğretmenlik düşünmüyorum.Bu yıl diğer öss-sbs derslerini tekrar etme niyetindeyim.Özel ders için faydalı,hem bildiklerimi unutmak hoş olmuyo..Sizlerle beraber ben de çlışırım yani:)

X