2014 ygs/lys günlüğüm

cnm bu hangi site ve hangi yayını aldın?

site ismini mesaj ile ileteyim canım şimdi bir de reklam amaçlı üyelik diye ban almayayım palme ygs kimya soru kitabı yine palme ygs/lys biyoloji konu anlatımı ve femin 8li 10lu deneme setleri
tmm cnm.bu palmeyide hiç çözmedim ben daha önce nasıl soruları

dayanamadım ve ilk denememi yaptım. Yaparken normal sınav süresinden 15 dk çıkardım kodlama amaçlı olarak düşünerek. Elde ettiğim sonuç itibariyle fene odaklanmam gerektiğini anladım fen netim içler acısı fakat fiziğin ileriki elektrik optik gibi konuları ile ilgili soruların bolluğu ve hiç sevmediğim biyolojinin etkisi tartışılmaz. aynı şekilde geometri de öyle daire konusunda çok eksikmişim
netlerim şu şekilde
Türkçe: 38d 2y
Sosyal: 28d 5y 7boş
Mat: 33d 2y 5 boş(boşlarımdan 2si mat 3ü geometri yanlışlar da geometriden)
Fen: 27d 6y 7boş
sorubak puan hesaplama modülüne göre ygs1:407

cnm alakasız birşey sorucam ama forumun saatini ayarlayamıyorum saat normalde 6 buçuga geliyor ya bende 4 30 gibi gözüküyor nasıl düzeltcem

Hayırlı olsun gelmiş kitapların, daha senenin çok başındayız zamanla puanların da yükselecektir.

Hayırlı olsun gelmiş kitapların, daha senenin çok başındayız zamanla puanların da yükselecektir.

Tesekkur ederim evet geldiler. Daha calismadigim cok fazla konu vardi yineiyi yaptim aslinda feni duzeltirsem sorun kalmayacak matta geoda sorun vardi sosyale vaktim kalmazdi 160dk da bu sefer kaldi 145 dk da

Tesekkur ederim evet geldiler. Daha calismadigim cok fazla konu vardi yineiyi yaptim aslinda feni duzeltirsem sorun kalmayacak matta geoda sorun vardi sosyale vaktim kalmazdi 160dk da bu sefer kaldi 145 dk da

Dün çok yorgundum yazamadım tekrar, önemli olan kendini geliştirdiğini görmek zaten, bir öncekinden 1 soru bile daha iyi olsan bence doğru yoldasın demektir.

kızlar siz böyle diyorsunuzda benim fenim çok kötü özellikle biyoloji çalıştığım halde unutuyorum 20 küsür net anca çıkar şimdi soru çözsem

kızlar siz böyle diyorsunuzda benim fenim çok kötü özellikle biyoloji çalıştığım halde unutuyorum 20 küsür net anca çıkar şimdi soru çözsem

Biyolojiyi ezber dersi olarak gördüğünde çok zordur yapmak, benim biyolojim genelde full çıkıyor ama şu konuyu anlat de, sana ezbere sayabileceğim bilgi sınırlıdır. Öncelikle konuyu çalışırken not çıkarıyorum ama o notları kendim bile okumakta zorluk çekiyorum, yazıma dikkat edersem o kadar kalıcı olmuyor, üstüne bol soru çözüyorum, hafta sonu tekrarım sırasında nokları temize çekiyorum orada da bir kaç bir şey kalıyor. Arada bütün notlarımın tekrarı sırasında da hızlıca okumuş oluyorum. Bütün derslerden soru çözerken de soru falan çözüyorum işte, bir bakmışsın mantığı oturmuş, zaten çıkan sorular genelde klasik ve yorumlama yeteneğine dayanıyor.

biodan işte konuyu ilk öğrendiğim zaman sıkıntı yok çözülüyorda aradan 1 2 ay geçsin yarım yamalak hatırlıyorum zaten öncüllü sorular olunca da yanlış çıkıyor.

biodan işte konuyu ilk öğrendiğim zaman sıkıntı yok çözülüyorda aradan 1 2 ay geçsin yarım yamalak hatırlıyorum zaten öncüllü sorular olunca da yanlış çıkıyor.
Tekrar gerçekten önemli, ben çalışma yöntemimi tavsiye ederim sana, 5 gün konu çalışıp ( tabi soru falan da çözüyorum. ) 2 gün hiç yeni konu çalışmıyorum, çoğu zaman bütün konuların tekrarını, yoğun bir hafta sonu ise sadece o hafta çalıştıklarımın tekrarını mutlaka yapıp bol soru çözüyorum, çok verimli oluyor, hiç bir şey unutulmuyor.

Dün çok yorgundum yazamadım tekrar, önemli olan kendini geliştirdiğini görmek zaten, bir öncekinden 1 soru bile daha iyi olsan bence doğru yoldasın demektir.

aynen önemli olan kendini bırakmamak ki ben onu zamanında çok yaptım aklım başıma geldi o hatayı bir daha yapmayı düşünmüyorum. gerçek sınavda 140 üstüne çıkmam lazım

günaydın cnm.Evet öyle ama o zamanda netler artmıyor ya insanın psikolojisi bozuluyor.

sona dediysem son aya değil yahu 2-3 ay kala başla netlerini ders ders değerlendir diğerlerinden netlerin artıyorsa doğru yoldasın demektir biyolojiye çalışmadığını biliyorsun zaten

sona dediysem son aya değil yahu 2-3 ay kala başla netlerini ders ders değerlendir diğerlerinden netlerin artıyorsa doğru yoldasın demektir biyolojiye çalışmadığını biliyorsun zaten

bu arada günaydın direk daldım olaya görmemişim

saat 1 olmuş ben daha başlamadım çalışmaya bu uyku halinden nasıl kurtulacağım ya Uyku açan yöntemler biliyor musunuz kızlar kahve dışında? yazdan nefret ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…