2014 ygs/lys günlüğüm

seni tanımayı ve yerinde olmayı inan çok isterdim.normalde de ist yaşıyorsun herhalde takdir ettim seni

çok tşk ederim cnm :) evet ist de yaşıyorum
bende zamanında bi çocuk vardı,sıfırdan başlayıp odtü yü kazanmış hep ah be onun gibi olsam keşke derdim :)
ama keşkeler bi işe yaramıyor,hayat senin,zaman çabuk geçiyor,tercihini önüne koyup ilerlemez isen bi yerde arkana baktığında koca bi hiçle karşılaşırsın ben bunun olmasını istemedim ve inan o kadar çok engel vardı ki hayatımda hepsiyle savaştım ,şimdi diyorum acaba yine olsa yaparmıydım :)

hayat benim ve bana karışanların mezun olduğunda kaç yaşında olcaksın peki.

tahminen 29 falan olucak..bunun çok da önemi yok..
sana karışanların?derken

biraz uzun hikaye canım.bana göre yaşın gayet normal geliyor bilmeden saçma sapan bölümler okumaktansa orda burda küçük yaşta.böylesi daha mantıklı geliyor.insanın gerçekten olgunken verdiği kararlar bambaşka.

evet cnm kesinlikle haklısın,benim için böylesi daha iyi oldu ben memnunum aslında ama yinede yaş farkı olunca bazen arkadaş bulamıyorsun kendine hoş zaten oturup bi kahveden fazlasını içmeye de zaman yok :)

evet cnm kesinlikle haklısın,benim için böylesi daha iyi oldu ben memnunum aslında ama yinede yaş farkı olunca bazen arkadaş bulamıyorsun kendine hoş zaten oturup bi kahveden fazlasını içmeye de zaman yok :)

boşver onlar kaybeder bence her zaman her yaşdan arkadaşının olması çok güzel birşey

biyolojiden bunalınca bir deneme çözeyim dedim.Az da olsa keyfim yerine geldi ama fen hala kötü hala kötü biran önce fiziğe başlasam iyi olacak artık.

Türkçe: 39D 1Boş
Sosyal: 30D 4Y 6B
Matematik:36D 2Y 2B
Fen:30D 4Y 6B

Sorubaktan hesapladığıma göre yaklaşık 435,027 puana denk geliyor

Son düzenleme:

Tebrik ederim gerçekten güzel bir sonuç.
Soru bak düşük hesaplıyor olabilir.

Tebrik ederim gerçekten güzel bir sonuç.
Soru bak düşük hesaplıyor olabilir.

teşekkür ederim de henüz istediğim netlere yaklaşamadım feni 30un üstüne çıkarmam lazım evet sorubak biraz eksik hesaplıyor diğer sitelere göre birebir de ise 440 puan ediyor

teşekkür ederim de henüz istediğim netlere yaklaşamadım feni 30un üstüne çıkarmam lazım evet sorubak biraz eksik hesaplıyor diğer sitelere göre birebir de ise 440 puan ediyor

Zamanla olacak şeyler bunlar, eksiğin olan derslerden korkma eksik kapanınca netler de artacak.

Canım Facebook Twitter vs kullanmıyorum 2 yıldır :)

bi öneriydi yeterli mesaj sayısına ulaşınca pm den ulaşırsın o zaman istediğinde

Tamam canım ben bir şey sorcam fizik konularına nasıl çalışıyorsun hiç bilmiyorsun diyelim benim yine çok şükür temelim var ama biliyorum sanıp bilmediğimi farkettiğim çok konu var biyolojide yazarak çalışıyorum bana öyle iyi oluyor ama fizik bilemedim ne dersin?

henüz fiziğe adam gibi çalışmaya başlamadım ama fizik ve geometri sadece bol bol soru çözerek atlatılır bence soru tipleri değişmiyor mat gibi çok çeşitli yapamıyorlar

henüz fiziğe adam gibi çalışmaya başlamadım ama fizik ve geometri sadece bol bol soru çözerek atlatılır bence soru tipleri değişmiyor mat gibi çok çeşitli yapamıyorlar

Peki sen hangi kaynakları tercih edeceksin çalışırken fiziğe?

bugün dersane ödevlerimi yaptımm körfezden çalışıyorum ben arkadaşlar bide. mat 1 ve ygs kimya çözdüm..
fiziğe bende öyyle aman aman başlayamadım napcaaam ufff:18:

Peki sen hangi kaynakları tercih edeceksin çalışırken fiziğe?

şuan elimde esen ygs kimya ve palme ygs lys soru kitabı ve de baya eski kaynaklar var finale gideceğim onların vereceği kaynak da olacak yeterli bence bunlar ekstra simetri alırım belki

bugün dersane ödevlerimi yaptımm körfezden çalışıyorum ben arkadaşlar bide. mat 1 ve ygs kimya çözdüm..
fiziğe bende öyyle aman aman başlayamadım napcaaam ufff:18:

Sakin ol kııız:)
Ben internetten dinliyorum fiziği etkinders.com Mustafa tekinay var çok iyi hoca ondan dinliyorum :) kaynaklarda kararsızım esen alçak da başka ne alsam

birisi şu lanet şeye insanların karşısına çıkmaktan vazgeçmesini söyleyebilir mi gelecekte geçmişe yer olmadığını bilmiyor mu bu lanet şey niye tam bir şeyleri yoluna koymaya çalışırken ortaya çıkıp insanın ağzına etmekte ısrarcı ki bu kadar gitti bütün çalışma bugünlük bu kadar benden yarın devam edicem
şimdiye kadar bitkilerin yapısına kadar not çıkardım biyolojiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…