2014 ygs/lys günlüğüm

rahatsız olmazsanız kaç yaşındasınız merak ettim birde kaçıncı sınıf:)

cnm ben 26 yaşındayım 3. sınıfım
bi kız arkadaşım var 25 yaşında 2. sınıf
bi erkek arkadaşım var o 26 yaşında 2. sınıf ,bi tane daha var o da 25 yaşında 3. sınıf

cnm ben 26 yaşındayım 3. sınıfım
bi kız arkadaşım var 25 yaşında 2. sınıf
bi erkek arkadaşım var o 26 yaşında 2. sınıf ,bi tane daha var o da 25 yaşında 3. sınıf

itüye girelecekse yaşın bir önemi yok yani bunu duyduğuma sevindim.sizin ikinci üni mi bir mi ah itü ah sen nasıl bir ünisin öyle

itüye girelecekse yaşın bir önemi yok yani bunu duyduğuma sevindim.sizin ikinci üni mi bir mi ah itü ah sen nasıl bir ünisin öyle

:)tabikide yok
bak mesela bi prof var bayan (dalı matematik) bu hocamız 39 yaşında (yanlış okumuyorsun!!) sınava giriyor,hemde torununa bakarken ve itü matematik müh kazanıyor.sonra devam ediyor okumaya ve prof oluyor,sanırım 50 kusür yaşındaydı (arkadaşım anlatmıştı)
yani bi insanın içinde okumak varsa,yaşı konumu şartları ne olursa olsun bunu başarır :)
benim ilk üniversitem,hedefim,hayallerim ve başarım :)

anladım yorumlarım içimi ferahlattı benimde bırakma durumum varda o yüzden.sence temeli az çok iyi olan biri dershaneye gitmeden başarabilir mi ne dersin.sen nasıl çalışmıştın kaçıncı senende kazandın.çok sevindim senin adına itülü olmana:)

:) tşk ederim cnm,itülü olmak bi ayrıcalıktır bunu cidden söylüyorum :)
alt yapın az olsada yapılmıycak bişey değil,inan bana,ben matematik yapardım ama yani çok az denecek kadar az sonra kazanamayıp insanların benle alay etmesi,o yokmu ooo!!! beni çileden çıkardı,önce başarı hikayelerini okudum,günlerce,defalarca,kaç kere okudum bilmiyorum inan bana orda başaranların çalışma stillerini örnek aldım,genelde insanlar 3-4 saat uyuyor ve gün boyu soru çözüyordu,dediklerini tek tek beynime kazıdım (birazda teyzemi örnek aldım o da temeli sıfırdan tıpı kazanacak puan almış biri hatta tr genelinde derece yamış) neyse önceleri biraz kendimce şöyle yapayım falan diye düşünüyordum ama icraat olmadan başarı olmaz,uykuyu seven biri olarak ben 1 sene ciddi anlamda uyumadım :) çünkü gerçekten yapmam gerekti,ilk netlerimi hatrlamıyorum ama baya baya düşüktü,önce gece uyanıp ders çalışmaya başladım,konu eksiğim çok yoktu onun için hızlı geçiş yaptım,diğer zamanlar da ben sadece soru çözdüm,ne bulduysam ama bak ne bulduysam,asla ayrım yapmadım,ha tabiki kötü kaynaklar var yani 1-2 çözünce diyorsun bu işe yaramaz o zaman at çöpe gitsin :)yani anlıycan gecem gündüzüm yoktu,abartısız (çok afedersin) wc de bile soru çözdüğüm günler oldu :) hatta çay içerken zaman kaybediyorum diye test kitabı önümde kalem elimde ben çay içerdim :)
zaman çok önemliydi ve belli zaman sonra artık o soruları çözmekten o kadar aşina oluyorsunuz ki testlerde farklı bişey gelmiyor bazen kalem oynatmadan yapıyorsunuz,haa takılmadım diyemem tabiki takıldığım yerler oluyordu açıyordum nette çalışma sitelerine (ekol-körfez-ofisokul bana çok yardımcı oldu)o konuyu tekrar tekrar dinliyordum,not alıp soruları kendim çözüyordum yoksa başaramazdım
dershane olayına gelince,açıkcası inanmıyorum,onun yerine gerçekten o parayla çok fazla kaynak alıp nette sitelerden ders dinlersiniz,dershane sadece size motive edici bi kaynak derim ben,yani isteyen insan bunu kendi başarır!
bazen çözemediğim sorular oluyordu onları büyük kağıtlara yazar,duvarlarıma asardım,gelip gittikçe o soruları görür ve bi zaman sonra çözdüğümü fark ederdim,bu gurur verici olurdu :)
bunların dışında bişey yapmadım sadece kendime başaracaksın diye güvendim,tabiki stres herkesde olur,ama siz yaptıkça,kendinize güveniyorsunuz
dışardan gelen her yorumu sileceksin yoksa başaramazsın,insanlar sana uyuz olur,gıcık kapar,sen onlara inat daha da iyi olacaksın!
ve ben bu zaman zarfında herşeyi hayatımdan sildim,dünyayla bağlantım kalmadı,bazen odamdan çıkmazdım :)

ve benim en büyük yardımcım MEVLANA oldu,şu sözü hep söyledim:
''Kötü bir döneme girdiğinde ve herşey sana karşı gibi göründüğünde, bir dakika bile dayanamayacakmışsın gibi geldiğinde SAKIN PES ETME, çünkü işte orası gidişatın değişeceği yer ve zamandır. ''

Hz. Mevlana...
:)

Son düzenleme:

kaçıncı senende kazandın peki? dershaneye gittin mi

yanlışlıkla gönderdiğm mesaajj malesef

Son düzenleme:

Bu yazıdan gerçekten çok etkilendimm Tebrik ediyorum kararlılıgından dolayı

Ayrıca seninle şu noktada aynı fikirdeyimmm herşey inanmakla başlıyor bende bu yıl aynı duyguları yasıyorum ve herşeye inanmakla başladım yapacam ve önümde hiç bi engel yok dedimm

Son düzenleme:

tşk ederim cnm inşallah sende başarırsın :)

cnm ben 3. girişimde kazandım,dershaneye gittim ama sadece kaynak almak için ve deneme sınavları içindi,%99 u benim kendi çabamdı

seni tanımayı ve yerinde olmayı inan çok isterdim.normalde de ist yaşıyorsun herhalde takdir ettim seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…