Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Heh çok şükür anlaştık işte bende bunu demek istemiştim Canım Etkileniyor insan ama napalım

Heh çok şükür anlaştık işte bende bunu demek istemiştim Canım Etkileniyor insan ama napalım

tabi canım sonunda evlendiler falan gibi bir geyik olursa ağır saçmalamış olurlar onu ben de istemem, ama mutlu da olsunlar ne bileyim işte
ben metinle duygunun hikayesini çok begeniyordum. eski kırıgım var benim şu an ki yakın arkadaşım, aynı onlara benziyoruz biz. hatta ikimizin beraber izledigi ilk film incir reçeli ve ne zaman bir araya gelsek de açar izleriz o yuzden duygusal bagım var o filmle, eğer saçmalarlarsa dava ederim onları hayallerimle oynadılar diye

Hmmm şimdi anlaşıldı senin bu kadar hassas olma nedenin Yok canım evlenmezlerde ne bileyim bence MEtinde intihar etsin bu kızla yapamayıp Duygu gibi değil kimse desin atsın kendini bir yerden bak işte gerçek aşk o

Hmmm şimdi anlaşıldı senin bu kadar hassas olma nedenin Yok canım evlenmezlerde ne bileyim bence MEtinde intihar etsin bu kızla yapamayıp Duygu gibi değil kimse desin atsın kendini bir yerden bak işte gerçek aşk o

naptın sen yaaa intihar olur mu kız, öyle yada böyle yaşaması lazım adamın. atmasın kendini valla ben de atarım arkasından o zaman gerçek aşkı hiç bulamayacam diye

çok gribim de beyin damarlarım tıkandı bu gece o yuzden algı problemi yaşıyor olabilirim
GEçmiş olsun canım bayram üstü hemde geçer inşallah bayrama kadar
Ben artık çıkayım bugün evin hamarat kızı olarak odamı temizledim üstüne baklava bile yaptım yorgunluktan ölmek üzereyim yarında sabah kuaför randevum var saçımı kestircem hala model bulamasamda Göürüşüz yarın iyi geceler

valla inşallah geçer yavrum, salya sümük oturuyorum resmen

sana şimdiden kolaylıklar diliyorum bebişim, görüşürüz

kötü yani koştur koştur avm kapanacak ben hala seçemedim bişey..neyse ki son dakika aldık aklımdakileri ama pek içime sinmedi işte aldım adet yerini bulsun
Akşam çıkınca öyle oluyor canım işte bizimde öyleydi e pazar neden çıkmıyorsunuz ki alışverişe

Akşam çıkınca öyle oluyor canım işte bizimde öyleydi e pazar neden çıkmıyorsunuz ki alışverişe

işte kv demişti bayramlık alıcaz sana diye ama taa geçen salı arayıp dedi bizde dün çıktık pazar dememişti yoksa izinliydik ikimizde rahat rahat dolanırdık

işte kv demişti bayramlık alıcaz sana diye ama taa geçen salı arayıp dedi bizde dün çıktık pazar dememişti yoksa izinliydik ikimizde rahat rahat dolanırdık
Canım sen söyleseydin keşke nişanlına bu pazar müsaitim çıkalım diye valla alışverişe ben karar veriyorum sonuçta evde bir ton işim var hangi gün diyorsam çıkıyoruz çekinirim o alacak diye düşünme benim de bayramlıklarımı sözlüm aldı

çekindim canım ya kv de de sağolsun son dakika dedi..benimkinin haberi yokki bayramlık mıı alınıyor dedi duyunca bana niye almıyorsunuz diyor bide kıskanç

çekindim canım ya kv de de sağolsun son dakika dedi..benimkinin haberi yokki bayramlık mıı alınıyor dedi duyunca bana niye almıyorsunuz diyor bide kıskanç
Alışırsın sende ben iki sene de alıştım baya söylüyorum artık hayır diyemem sadece bakalım onuda aşarım inş

Alışırsın sende ben iki sene de alıştım baya söylüyorum artık hayır diyemem sadece bakalım onuda aşarım inş

ben kv den çekindim hani daha demeden parayı falan vermeden hadi çıkalım alalım demeye nişanlıma.yoksa ondan çekinmeyi çoktan bıraktım ben ilk zamanlardı onlar

ben kv den çekindim hani daha demeden parayı falan vermeden hadi çıkalım alalım demeye nişanlıma.yoksa ondan çekinmeyi çoktan bıraktım ben ilk zamanlardı onlar
Henüz maddiyatla ilgili konu açılmadı ama bende söylüyorum artık kv olsun kp olsun onlar bana takılıyor ben onlara alıştık birbirimize
Geçen onlardayım balıktan konu açıldı sözlüm ve ben hiç sevmeyiz kp ve kv bayılır.. Evlenince her hafta alıp bize gelcekmiş kp ilk dediğinde tabi baba gelin dedim ama sözlüme de diyorum balıkla uğraşmayalım diye.. Geçen konusu açtı kp yine zaten ben balık alıp size gelcem dedi bende gel baba gel içinde kalmasın dedim güldüm sonrada sözlüme döndüm aşkım dedim en iyisi biz alıp alıp babamlara gelelim de bizim ev kokmasın dedim sözlüm sırıtıyor kp aaa şunlara bak diyor ne yapayım sevmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…