Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Ohhh götürrrrrrrrrrrrr Yemek yemek gibisi varmı beee

yok tabi yaa ama doğru zamanda yemek lazım
ben şimdi tost yapmaya gidiyorum çok saçma olsu bu yazdığımdan sonra ama mecburum sonrada yatarım canım öptüm seni, yarın yarım gün çalışıyorum ohh gelsin 4,5 günlük tatillll

Ye tostunu ye afiyet olsun Allah kabul etsin canım şimdiden yarın görüşürüz

off var ya sinirden çatlamak üzereyim patron bey salı işe başlıyorsun diyor kendisi şehir dışında da yani bayramın dördüncü günü..bayramda da çalıştırmak peşinde dingil..
bende istanbula gidiyorum bugün, çalışamıycam 4.günü dedim boşu boşuna yalan söyletiyor insana mübarek gün ya

kuzum sizin yine iyi 4. günü diyorsun, eniştem bütün bayram boyu çalışacakmış diye panik durumdalardı dün konuştugumuzda. düşünsene adam kurban kesecek ama başında duramayacak çünkü mal patronları denetlemeye geleceklermiş bayram bayram
Allah para hırsından kör etmesin insanları

Öyle saçmalıkmı olur ya bayramın ilk günü çalışır mı hiç.. Patronların da işi gücü yok galiba.

Öyle saçmalıkmı olur ya bayramın ilk günü çalışır mı hiç.. Patronların da işi gücü yok galiba.

ya çalışanların haklarına giriyorlar ki ne zamandır bu tatili bekliyordum nişan falan yordu beni..ama sen kalk benim hakkım olan tatilde çalışacaksın de öyle sinirlendim ki yüzsüz ya bi de söylüyor çekinmeden..neyse istanbul yalanım tuttu gelemem dedim kusura bakmayın ağzını açamadı
ama sesimiz çıkmıyor diye böyle üstümüze geliyorlar batsın paraları valla borçlar olmasa çekip çıkacaktım bugün işten..

valla kuzum eger ihtiyacın varsa mecbur sesini çıkarmadan çalışıyorsun. adamın biri üniversitede diğeri 5 yaşında iki çocugu var, nasıl bıraksın
O ev geçindiriyor canım o ayrı elbette sırf bu sebeple bırakamaz.. Ben kendi adıma konuştum.. Allah yardımcısı olsun bu çalışanların patron milletini memnun etmek zor..

patronların geneli böyle adam kullanma derdinde işte yavrum, arada diş göstermek iyi oluyor, iyi yapmışsın
O ev geçindiriyor canım o ayrı elbette sırf bu sebeple bırakamaz.. Ben kendi adıma konuştum.. Allah yardımcısı olsun bu çalışanların patron milletini memnun etmek zor..
Allah zor durumda bırakmasın kuzum, o zaman herkes mecbur çalışıyor. insaflı olsun şu patron milleti yeter

patronların geneli böyle adam kullanma derdinde işte yavrum, arada diş göstermek iyi oluyor, iyi yapmışsın

şöyle kurumsal bi yere girebilsem hakkın hukukun da olur ahh ah zaten bu aralar çok gerginim sesim hep yüksek patronun kardeşlerine bile o eski ben yok valla

Yok canım sanmam böyle gelmiş böyle gider onlar..

şöyle kurumsal bi yere girebilsem hakkın hukukun da olur ahh ah zaten bu aralar çok gerginim sesim hep yüksek patronun kardeşlerine bile o eski ben yok valla

Sende bulursun öyle bir inşallah canım

aman kuzum dikkat et de, el altından başka birine bakıp da bir anda işten çıkartmasınlar seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…