Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Başla başla :KK53: Bu arada incir reçelinin konusu ne olacak ki bence büyüyü bozacaklar başka kız gelmesin

adam depresyonda falan işte, seneler geçmiş bi kız gelecek adamın kabugunu kırmaya çalışacak. klasik hikaye aslında ama çok merak ediyorum :eek:

bence hiç kalkışmayacaklardı filme çok ses getirdi ya suyunu çıkarmasalar olmaz üçüncüsü de çıkar, bakalım bu kız nasıl ölecek :rolleyes:
bu kız ölmez herhalde yaa, anlaşamayarak ayrılırlar bence :KK53:

ben ekibi topladım ilk günden gidecez :KK53: valla merak ediyorum nasıl toparlayacaklar diye, bi de acayip duygusal olasım var bu ara iyi gelecek o film :KK53:
İnşallah ilk filmin güzelliğini bozmazlar.. Bence yapılmaması gereken bir devam filmiydi izlenildi diye sırf maddiyat için yapıyorlar sonra hayal kırıklığına uğruyoruzo_O

İnşallah ilk filmin güzelliğini bozmazlar.. Bence yapılmaması gereken bir devam filmiydi izlenildi diye sırf maddiyat için yapıyorlar sonra hayal kırıklığına uğruyoruzo_O

fragmanından etkilendim ben açıkçası, o yuzden de filmi çok merak ettim. fragmanı izleyince ilk filmdeki duyguyu verdi yine bana film :KK61:

Bilmem bana gereksiz bir film geldi ondan çok dikkat etmedim fragmana falan yani bu filmde ne gibi bir İsyeeeaaaaaaaaaannnnnnnn olabilir ki şimdi yeni gelen kıza aşık olur falan pöf:KK53:

fragmanı izleseydin aşık olmadıgını, kızı sürüdürdüğünü görürdün :KK67:
sen de amma duygusuz çıktın kızım yaa, erkekle konuşur gibi hissettim kendimi bir an :p:p

fragmanı izleseydin aşık olmadıgını, kızı sürüdürdüğünü görürdün :KK67:
sen de amma duygusuz çıktın kızım yaa, erkekle konuşur gibi hissettim kendimi bir an :p:p
Fragmanı izledim de kızı süründürdüğünü görmedim benim gördüğüm içmesiydi:KK53: Süründürse ne olacak ki sonunda sevgili olurlarsa madem incir reçeli yapıyorlar aşk olmamalı bu filmdeo_O

Fragmanı izledim de kızı süründürdüğünü görmedim benim gördüğüm içmesiydi:KK53: Süründürse ne olacak ki sonunda sevgili olurlarsa madem incir reçeli yapıyorlar aşk olmamalı bu filmdeo_O

ikinci fragmanı izlememişsin o zaman bebek, kız ikinci fragmanda gözüküyor :KK66:
sonunu bilemem sevgili olurlar mı olmazlar mı yani, ama çok da kolay yeniden birini sevemiyor fragmandan anladıgım kadarıyla, kız bana isyan ediyor çünkü ölüler aldatılmaz diye :KK43: ayyy otururp birinci filmi tekrar izleyecem nerdeyse ağlayasım geldi :mad:

ikinci fragmanı izlememişsin o zaman bebek, kız ikinci fragmanda gözüküyor :KK66:
sonunu bilemem sevgili olurlar mı olmazlar mı yani, ama çok da kolay yeniden birini sevemiyor fragmandan anladıgım kadarıyla, kız bana isyan ediyor çünkü ölüler aldatılmaz diye :KK43: ayyy otururp birinci filmi tekrar izleyecem nerdeyse ağlayasım geldi :mad:
Ben 3. fragman izledim hiçbirinde kızı göremedim canımo_O Eğer devam filmiyse yani o aşkla ilgiliyse başka aşk olmamalı sana sorarım varmı diye yoksa izlerim:KK53:

Ben 3. fragman izledim hiçbirinde kızı göremedim canımo_O Eğer devam filmiyse yani o aşkla ilgiliyse başka aşk olmamalı sana sorarım varmı diye yoksa izlerim:KK53:

kız öldü gitti, gerçek hayatta da başkasına aşık oluyorlar bana o kadar anormal gelmedi orası o_O

al bakalım kızlı fragman :KK53:

kız öldü gitti, gerçek hayatta da başkasına aşık oluyorlar bana o kadar anormal gelmedi orası o_O

al bakalım kızlı fragman :KK53:

Ay birşey dicem kızcan artık iyice bu kızı çokmu aramışlar yahu:KK53: Bunun sonu aşkla biter de o zaman da Duyguya ihanet gibi olur filmin bitimi bilmiyorum o büyü bozulur incir reçeli denince kızın ölümü acı son geliyor aklıma ama burdan sonra başkası gelecek bunu sevmiyorum işte..

Ay birşey dicem kızcan artık iyice bu kızı çokmu aramışlar yahu:KK53: Bunun sonu aşkla biter de o zaman da Duyguya ihanet gibi olur filmin bitimi bilmiyorum o büyü bozulur incir reçeli denince kızın ölümü acı son geliyor aklıma ama burdan sonra başkası gelecek bunu sevmiyorum işte..

valla eğer bu filmin sonunda sonsuza kadar mutlu yaşadılar gibi bir durum olursa ben de tükürürm çarklarına :KK62: ben öyle bir son olacagını zannetmiyorum. ama illa da metin in hayatına birisi girer yani, adam gencecik adam ömür boyu kızın yasını mı çeksin :63:
ayy dizileri gerçek sanan teyzelere benzedim :KK70:

X