Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

çok mu belli ediyorum öyle valla, hepimizin mutluluğu daim olsun huzur çok önemli

ee sen anlat bakalım neler yaptın burada yokken

Amin canım inşallah Huzur gerçekten ilişkide çok çok önemli
Bizimde 20 eylülde 2. senemizdi onu kutladık birde bayram geliyor alışverişe çıkacağız bakalım ne alsam onu düşünüyorum kot olayuından sıkıldım yeni gelin gibi elbise giyesim var

al valla şık olursun yarı geliniz kot olmaz artıkın bana bayramlık alıcaklarmış acaba nasıl zarara soksam

al valla şık olursun yarı geliniz kot olmaz artıkın bana bayramlık alıcaklarmış acaba nasıl zarara soksam
Benimkini de sözlüm alıyor ama daha n,şan olmadığı için sadece birinin ücretini verdiriyorum sende elbise al birde ben bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı istiyorum

Benimkini de sözlüm alıyor ama daha n,şan olmadığı için sadece birinin ücretini verdiriyorum sende elbise al birde ben bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı istiyorum

bende mi topuklu giysem bayramda onun tarafına ziyarete giderken acaba olur mu
geçen deichmann da gördüm bilekten bağlamalı süperdi

bende mi topuklu giysem bayramda onun tarafına ziyarete giderken acaba olur mu
geçen deichmann da gördüm bilekten bağlamalı süperdi
CAnım bence mutlaka giymelisin nişanlısın gelinlerisin artık normal düz ayakkabı olmaz gibi geliyor bana Siyahmıydı peki ben öyle istiyorum gerçi bir dolu ayakkabı var ama şimdi bu modele taktım

CAnım bence mutlaka giymelisin nişanlısın gelinlerisin artık normal düz ayakkabı olmaz gibi geliyor bana Siyahmıydı peki ben öyle istiyorum gerçi bir dolu ayakkabı var ama şimdi bu modele taktım

giyeyim o zaman güzel olur aslında
bilek kısmı siyahtı kalındı biraz, önü de kremdi ama çok şıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…