Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

bence şans verilmesi gerektiğini düşünüyorsan adım atmalısın..
canlı örmek benim eğer şans vermeseydim 3 sene önce şu an bekardım zira ilk iki ay hiç sevememiştim iyi insan diye devam ettim ama şimdi canımdan çok seviyorum

şans derken sevgili olma anlamında yapamam ben, kılım o konuda, konuşmama bile yüzüne bakıp da direk belli olur suratımdan ama görüşmekten zarar gelmez sanırım. eğer bu kararı almasaydım lisedeyken benden hoşlanan çocukla asla görüşmezdim mesela ama şimdi bi görüşüp bakayım diyorum. çok yalnızım çookkk

beceriksizliğimden şimdi oldu sanırım

yok ya hemen sevgili olunmaz zaten bizde olmamıştık, eğer bişeyler olacaksa o evrede olur zaten zamanla da seversin, mesela ilk görüşte aşk değildi benim demek ki seninde kısmetinde bu yok zamanla sevicen
olacak olacak sana da biraz daha bekle bakalım

55 yaşıma geldim daha ne kadar bekleyecem beee

Ben geldimmmmmmmmm Ay ne çektim be pc şimdi geldi şaka gibi 3 4 gün dediler 2 hafta oldu Son gelişmeleri alayım hemen özledimmmmmmm uleeeennnnnnnnnn

Özlemem mi hiç çok özledim hadi anlat neler oldu

ben de hiç bir değişiklik yok gereksiz bikaç kısmet adayım çıktı ama sayılmaz onlar
seleni de yarın nişanlıyoruz hayırlısıyla
gizem pek girmiyor bu ara
luna da en son atarlandı, hesabı kapatacam dedi ama kapatmaz inşallah düğününe gidecem onun

ee sen de ne var ne yok yavru sen anlat

Amanınn neler olmuş Neden gereksizmiş kısmetlerin oraya hemen parantez aç bakayım sen
Selenin nişanı yarın evet aklımda o ama hiç konuşamadık şansına Sözde de böyle olmuştu
Gizemin de öğretmenlik hayatı başladı ilk günler zordur şimdi
Luna neden atarlandı ne oldu Ay ne güzel git tabi keşke hepimiz gidebilsek birbirimize
Benim de iyi bu aralar canım oldukça

bir tanesi burhan zaten, onun neden gereksiz oldugunu anlatmama gerek yok diğeri eski kırığım benden 5 yaş küçük diğeri de lisedeyken benden hoşlanıyordu senelerdir ankarada görüşecez hep nasip olmadı bi türlü, şimdi yeniden görüşmek istiyor ama benim hiç canım istemiyor
luna nınki düğün stresi diye düşünüyorum. düğününde oynamadan görmeden rahat olmayacam zaten benim işim gücüm yerinde olsa hepinizinkine gelirim de ben evlenmeyecegim için siz benimkine gelemezseniz

Merhaba kızlar 3hafta sonra nişanım var ben yüzük için tepsi arıyorum sizin var mı bildiğiniz internet siteleri:)

Evet Burhanı biliyorum.. 5 yaş küçük olabilir neden olmasın gerçi geç olgunlaşıyorlar ama bilemedim Canım istemiyorum diye kestirip atma hemen görüş ne olacağını bilemezsin ki ama Sonra düğünüm olmayacak diyorsun

o 5 yaş küçük daha önce anlatmışımdır belki çizmeyle oğlana vurup gittim diye, o işte aslında muthiş anlaşıyoruz, arkadaş olarak hiç sorunumuz yok, ama söz konusu sevgili olmak olunca bilemedim
görüşecez zaten canım ondan yana sıkıntı yok benle görüşmek isteyen herkesle görüşecem bide böyle deneyim bakalım

Arkadaş olarak anlaşmak çok önemli aslında ama aynı zamanda sevgililik de farklı bir boyut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…