Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

yaa lunaya ne oluyor üzülüyorum kıza en mutlu günleri olması lazım bıcır bıcır şekilde ama hep üzgün hesabımı da kapatıcam demiş..

düğün öncesi gerginlik olur genelde derler zaten de canım lunacım sürekli gergin bazı şeyleri keşke adamın da gerginliğine verip ciddiye almasa ama ciddiye alıyor ve çok üzülüyor. kıyamıyorum ona
inşallah düğünleri çok güzel geçer de unuturlar tüm bu olanları, düğünden sonra rahat ederler

inşallah canım nikahta keramet var derler ya mutlu huzurlu olsunlar bundan sonrası için..
ama evlenince bence tüm bunlar gececek insan gerçekten cemiyet öncesi gergin oluyor..

inşallah canım nikahta keramet var derler ya mutlu huzurlu olsunlar bundan sonrası için..
ama evlenince bence tüm bunlar gececek insan gerçekten cemiyet öncesi gergin oluyor..
olmaz mı yaa, düşünmen gereken bir sürü şey varken en ufak bir aksilik olsa çıldırır insan. ben kendimi düşünemiyorum bile düğün öncesinde adam nikah masasında bırakıp gider kesin beni

olmaz mı yaa, düşünmen gereken bir sürü şey varken en ufak bir aksilik olsa çıldırır insan. ben kendimi düşünemiyorum bile düğün öncesinde adam nikah masasında bırakıp gider kesin beni

biz bile kıl payı nişandan dönüyorduk üç gün önce yani zor zamanlar sabırlı olmak lazım
ama lunayı bilmeyiz tabi aralarında neyi nasıl yaşıyorlar kendileri bilir ama kırıcı olmamk lazım söylenen sözler unutulmuyor

gün burhan bey aradı beni, napıyormuşum merak etmiş haftasonu görüşelim mi diye sordu, ben de eskişehire gidecem dedim o zaman başka zaman görüşürüz özlemiştim seni dedi mal mıdır nedir bu bebe, anlamadım

ben kavga anında söylenen sözleri ciddiye almam, ben de ayarsız konuşurum hatta o sinirle. sonra sakinleşince anlarım ne kadar saçmaladıgımı. ya da eğer ortada gergin bir durum varsa konuşulmaması taraftarıyım. lunaya da dedim ben, bence düğüne kadar gerekli olmadıkça konuşmasalar kavga ortamları olmaz hiç olmazsa. erkekler bizi nasıl kıracaklarını çok iyi bilirler ve bunu hep kullanırlar bize karşı

bebe

ben kavga anında söylenen sözleri ciddiye almam, ben de ayarsız konuşurum hatta o sinirle. sonra sakinleşince anlarım ne kadar saçmaladıgımı. ya da eğer ortada gergin bir durum varsa konuşulmaması taraftarıyım. lunaya da dedim ben, bence düğüne kadar gerekli olmadıkça konuşmasalar kavga ortamları olmaz hiç olmazsa. erkekler bizi nasıl kıracaklarını çok iyi bilirler ve bunu hep kullanırlar bize karşı [/QUOTE]

aynen öyle ayy yukardaki yoruma gülüyorum hala o yüzden ciddiyete geçemedim ama haklısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…