Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Arkadaş olarak anlaşmak çok önemli aslında ama aynı zamanda sevgililik de farklı bir boyuto_O

ayy ben bu konuyu düşünmeyi bırakmıştım yaa, oluruna bırakmıştım en son dün kendi kendime düşünürken yine düşünmeye başladım :KK67:
sen anlat bakalım, senin canın neden sıkkın o_O

ayy ben bu konuyu düşünmeyi bırakmıştım yaa, oluruna bırakmıştım en son dün kendi kendime düşünürken yine düşünmeye başladım :KK67:
sen anlat bakalım, senin canın neden sıkkın o_O
Oluruna bırak ama çok fazla değil:KK53: Benim canım sıkkın değil ki aksine son 2 3 haftadır pek iyiyim:KK68:

Oluruna bırak ama çok fazla değil:KK53: Benim canım sıkkın değil ki aksine son 2 3 haftadır pek iyiyim:KK68:

oluruna bırakmayım ne yapacam, adamları karşıma dizip o piti piti mi desem acaba :KK53:

ayy ben neden canım sıkkın dedin gibi okumuşum ki :KK57: aman neyse maşallah diyelim o zmana kuzum, daim olsun inşallah :nazar::KK68:

oluruna bırakmayım ne yapacam, adamları karşıma dizip o piti piti mi desem acaba :KK53:

ayy ben neden canım sıkkın dedin gibi okumuşum ki :KK57: aman neyse maşallah diyelim o zmana kuzum, daim olsun inşallah :nazar::KK68:
Ben seçilmem seçerim dersin işte:KK53::KK53: Bu aralar benim sözlümcüm çok üstüme düşüyor şoklardayım:KK57:

Aynı be canım valla görümcemle arama mesafe koycam demiştim de sen yapma demiştin hani yapamadım mesela yine aynı derecede yakındık kız bana abla derken çekemiyorum kendimi :KK53: Kv zaten hep iyi biliyorsun haksızlık olur gibi geldi:KK53:

kendimden de biliyorum canım yapılmıyor öyle :KK53: hem kıza gerekli uyarı yapıldıysa bi daha o da dikkat eder, sorun olmadan yaşar gidersiniz işte :KK51:

X