Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

bi bohça eksikmiş o da halledilir zaten sakin ol panik yapma
off yaa kim bekleyecek şimdi bir hafta

benle beraber sizde bekleyeceksiniz
herşey içime sindi bakalım inş hep böyle gider..önemli olan saç makyaj, çok iyi bi kuaför vardı off ya yer kalmamış hafta sonuna sinir oldum

benle beraber sizde bekleyeceksiniz
herşey içime sindi bakalım inş hep böyle gider..önemli olan saç makyaj, çok iyi bi kuaför vardı off ya yer kalmamış hafta sonuna sinir oldum

sen gördün ama biz görmedik haksızlık bu bari elbisenin resmini netten bulup da göster yaa çok merak ettimm

en iyi ikinciye bak sen de kuzum, hem kalabalıksa o gün baştan savma olma ihtimalin olurdu, sen z kalabalık yerlerden bul da özen gösterilsin

çarşıdan mağazadan aldık bulamam ki netten yoktur yani..bir haftacık daha dur bol bol resim atarım sana
bakalım bir yer daha var orası müsaittir inş..

çarşıdan mağazadan aldık bulamam ki netten yoktur yani..bir haftacık daha dur bol bol resim atarım sana
bakalım bir yer daha var orası müsaittir inş..

bir an önce sor bari kuzum oraya da aklından çıksın kuaför işi de

rengini falan söyle bari, tarif et bana ne çok merak ettim 1 hafta zorla dayanırım artık ne yapayım

bir an önce sor bari kuzum oraya da aklından çıksın kuaför işi de

rengini falan söyle bari, tarif et bana ne çok merak ettim 1 hafta zorla dayanırım artık ne yapayım

hiç aklımda olmayan renkler var içinde..ben bordo yada pudra balık model istiyordum ama kısmet bunaymış..
kolsuz, uzun dar kesim tam balık olmasa da, yırtmaçlı birde..içinde krem rengi, siyah simli ve dore renk var daha nasıl tarif edeyim bilemedim ayakkabımda simli dore tam uygun bulduk şansıma
zaten evde olduğu için çok abartı istemiyordum, ona göre de buldum

amaann hiç bişey anlamadım mecburen bekleyip görecem ama renkler güzelmiş, tam nişan elbisesi renkleri
fotograf çekilme işini naptınız, olacak mı dış çekim

amaann hiç bişey anlamadım mecburen bekleyip görecem ama renkler güzelmiş, tam nişan elbisesi renkleri
fotograf çekilme işini naptınız, olacak mı dış çekim

güzel ya beğendim ben elbisemi..
resim işi belli değil zaten dedim ya fotoğrafçı arkadaşımız ayarlamaya gerek yok ama çektirticem ben bi kere olan bişey tam olsun

sen de mi anmadın hiç beni gizem

ben de pek girmedim ki canımm okul başlıyor ya planlar evraklar falan onlarla uğraştım hep

ohhhh, hadi bakalımmm

sabırsızlıkla bekliyoruz resimleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…