Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

sen nerdesin bakayım :63:

face te fotograflarda hep yanımda olan bi erkek çocugu var ya canım onun ananesi cefat etti, annesi de memlekete gitti o sebeple çocuk bizdeydi. ilkokula başladı bu sene, onu getir götür, ödevler derken, bi de paşa hem duygusal zamanında hem de bana çok düşkün diye hiç elime aldırtmadı laptopu :KK43:

face te fotograflarda hep yanımda olan bi erkek çocugu var ya canım onun ananesi cefat etti, annesi de memlekete gitti o sebeple çocuk bizdeydi. ilkokula başladı bu sene, onu getir götür, ödevler derken, bi de paşa hem duygusal zamanında hem de bana çok düşkün diye hiç elime aldırtmadı laptopu :KK43:

anladım canım ankarada mısın o_O

yok canım pazar akşamı geldim, pazartesi sabah dönecem tekrar :KK51:

sen anlat bakalım hazırlıklar nasıl gidiyor? elbiseyi aldın mı? herşeyler hazır mı?
internet işini de hallettim, artık ankarada da girebilecem buralara, son günleri bi çırpıda atlatırız seninle :KK5:

salı günü nişan alışverişine çıktık, alyans, set, bilezikler ve tabiki elbise işini hallettik :KK68:çok beğenerek aldım inş sizde beğenirsiniz :KK68:ayakkabımda elbiseme çok uygun oldu..
sabunlarım hazır sepete dizdik dağıtılmayı bekliyorlar :KK70:
pastayi da sipariş verdik, bi tek sözlüm beyin bohça için pantolon ayakkabı vs alacaklarımız kaldı :KK55:

anlat bakalım hatunnnn :KK51::KK51::KK51:
salı günü nişan alışverişine çıktık, alyans, set, bilezikler ve tabiki elbise işini hallettik :KK68:çok beğenerek aldım inş sizde beğenirsiniz :KK68:ayakkabımda elbiseme çok uygun oldu..
pastayi da sipariş verdik, bi tek sözlüm beyin bohça için pantolon ayakkabı vs alacaklarımız kaldı :KK55:

ee resimler var mı hani, ben mi görmedim yoksaa :KK76::KK76:
baya işi halletmişsiniz canım, zaten 1 hafta kaldı heyecan doruktadır iyice :KK48:

X