Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

aslında bu hem iyi hem kötü ama bende arada mesafe olması taraftarıyım..yani nasıl olur bende bilmiyorum ama hem samimi ama bir o kadar da mesafeli olmak lazım eşin ailesine o_O

İşte canım ben onu beceremiyorum ya buz gibi olabiliyorum ya da kızları gibi seviyorum seviliyorum onunda farkındayım o yüzden rahatım onların yanında ama olmamam mı lazım acaba diye düşünmüyor da değilim açıkçası..

Canım ben zaten onunla neler neler yapıyorum bir bilsen yani şakalaşırken gıdıklarız da falan ama vurmak apayrı bir olay şakaylada olsa hoş karşılamam.. O da kendin uyarsaydın falan dedi onun dediğinde kötü birşey yok belki ama benim ağrıma gitti yine de bilemiyorumo_O

hiç ağırına gidilecek bişey yok bence, klasik erkek cevabı işte kestirmeden söylüyor adamlar, madem hoşlanmadın fazla yüz göz olma diye :KK66: başka bir çözüm üretemez çünkü orda :KK14:
ben ortada bir sorun oldugunu düşünmüyorum canım. bence zaten sözlün kızkrdeşini uyarmıştır, bir daha yapmaz sanırım. eğer yaparsa da sen dersin, hop dedik neden vuruyorsun diye şakayla karışık :KK66:

İşte canım ben onu beceremiyorum ya buz gibi olabiliyorum ya da kızları gibi seviyorum seviliyorum onunda farkındayım o yüzden rahatım onların yanında ama olmamam mı lazım acaba diye düşünmüyor da değilim açıkçası..

bence kimseye takılmadan nasıl içinden geliyorsa öyle davran en güzeli :KK66:

X