Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

1+1 de ben tek başıma bile sıkılırım o ne ayol öyle Olmuşken böyle tam olsun ki başka istemeyeyim 1+1 olursa isterim ki

hee sen maksimum isteginden bahsediyorsun anladım ben maksimuma gidersem uçarım valla, bahçesi olsun, salıncagı olsun köpeği olsun derken bihter ziyagil hayatına doğru uçar benim isteklerim

hee sen maksimum isteginden bahsediyorsun anladım ben maksimuma gidersem uçarım valla, bahçesi olsun, salıncagı olsun köpeği olsun derken bihter ziyagil hayatına doğru uçar benim isteklerim

Yok valla benim maksimum bu köpek kedilere girersem çıkamam işin içinden çünkü ben hayvanlara ölürüm Şimdi ben çalışmazsam bunlarda olmayacak o yüzden en çok bu kadar

Yok valla benim maksimum bu köpek kedilere girersem çıkamam işin içinden çünkü ben hayvanlara ölürüm Şimdi ben çalışmazsam bunlarda olmayacak o yüzden en çok bu kadar

senin hayaller gerçek olur o zaman merak etme de benim hayalleri bi yoluna sokmam lazım, canım herşeyi yapmak istiyor

Fener olmadıktan sonra sorun yok canım bence o gün sinirden ölebilirdim O Volkanı Emreyi nasıl yolasım geldi bilemezsin

benim şanssızlıktan kastettgim çektigimiz kuralardan kaynaklıydı canım, sen git onca tırt takım arasından arsenal i seç olacak iş mi bi de iyi oyna ama hakemin vermedigi iki penaltıdan kaybet bak yine sinirlendim

volkanla emre zaten karaktersiz futbolcular ya ben onları sirkte izler gibi izliyorum o yuzden hiç de sinirlenmene gerek yok onlara, ki zaten volkan 3 maç ceza almış o hareketi yüzünden

Ben hiç anlamam canım maçlardan o yüzden bilmiyorum kim kimle eşleşti neler oldu Fb oyuncuları çok karaktersiz onu anladım iki dokunsan bir saat yerde kalıyorlar Volkan hangi haraketinden aldı son anda Meloyla birşeler oldu ne oldu

boşuna dert yandım desene

volkan penaltıyı kurtardı diye güya sevindi ve koştu da melo nun üstünden zıplamak istedi, çarptı orda bi de maç sonunda twitter da " belediye sokak köpeklerini zehirlesin " gibi bişey yazmış, melo kendine pitbull diyor ya ona laf çarptırıyor guya. bütün bunlar birleşince de 3 maç ceza aldı işte

Sen baya baya bilgilisin valla bu önemli maçlarda beni dürt izlerim heyecanlı oluyor Onu kim zehirlesin acaba sinir şey.. Öyle sinir etti ki beni kalenin yanında su içmeler falan millet onu bekliyor deli oldum.. Gs da Muslera aldı başını gitti zaten

aa ben futbola bayılırım futbolculara daha çok bayılırım

o top bekletme taktiğini hepsi yapıyor malesef, hatta sırf o yuzden muslera benim kara listemdeydi de o maçta çok iyi oynadı, bide sempatik gözüktü gözüme diye kara listeden çıktı

Sempatik mi değil mi bilmem ama çok iyi kaleci olduğunu o maçta ben anladım ama Gs biraz iyi oynasaydı keşke

Sempatik mi değil mi bilmem ama çok iyi kaleci olduğunu o maçta ben anladım ama Gs biraz iyi oynasaydı keşke

o maçta iki takımda kötü oynadı ki genelde fb gs maçlarının kaderi o olur. zevkli maç izleyemezsin, hep kavgalı olur çok önemli bi kupa da degildi zaten yaa, sırf takımlar para kazansın diye yapılmış uyduruk bi kupa, asıl lig başlayacak onemli olan o

Bak bak nelerde bilirmiş Hatun Evet sürekli bir gerginlik vardı.. Lig ne zaman başlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…