Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ee anlat bakalım neler dedi paşa

Ehehe anlatayim canim işte 1.500 lira maas alacakmis Ailesine aldigi maas miktarini soylememis ama alacagini tamamen biriktirecegini soylemis yani benden medet ummayim benden para istemeyin manasinda

Mayısta dügün dedi uzun sure nisanli kalmaya gerek yok hem ben de para biriktiririm kışın da(yildonumumuzde) nişan dedi 3 ay nisanli kaliriz seyi yapacagim dedi haydi hayaller kurup uyu dedi

kafasında planlayınca herşeyi saana da söylemiş demek afferin paşaya sen de ailene söyle bence de biran önce kendileriniz hazırlasınlar sonra sıkıntı çıkmasın onlardan

Bir haftadır yokum haber de vermedim bir Allahın kulu da bu kız nerede öldümü kaldı mı dememiş Alacağınız olsun Çok küstüm

tatil hazırlgıı yapıyorsundur diye düşündük biz selenle seninle ilgili konuştuk da burda mı face te mi hatırlayamadım tatile gidecekti gitmiştir diye bir sohbetimiz olmuştu

Pc bozuldu geçen hafta pazartesi tatile gittik şimdi geldim baktım pc kendine gelmiş allah tarafından herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…